Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
AndrzejSnk

Serial Skazany na śmierć (Prison Break)

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez tak czy siak wstane w nocy i bede zaciagal moj serialik ;] Nie moge przestac ogladac, no cos Ty - musze wiedziec jak to sie skonczy.

Tym niemniej mam wyje*** w ten sezon i przeczytalem juz wszystkie spoilery :) nie zalezy mi juz na PB - choc obejrzec, obejrze i to nie jeden raz kazdy epizod.

Najwieksza bolaczka jest pokazywanie wszystkiego bez emocji, zastanowienia, bezplciowo...

Cholernie glupia decyzja jest wskrzeszenie Sary - nie dosc, ze postac pusta i slaba (a przynajmniej tak pokazywane sa jej relacje z Michaelem i jej uczucia), poza tym o wiele bardziej podobal mi sie watek zemsty - tak to nie maja zbyt duzej motywacji.

Watek MiSa jest trasgiczny, kropka.

Choc trailer 4x03 jest w miare :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezu Chryste - 4x03 to jeden z najlepszych odcinkow w historii!!! No chyba, ze to takie odczucie po marnym rozpoczeciu sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zaraz za oglądanie się zabieram, ale mi smaku narobiłeś :)

PS. PB znowu rlz? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PB znowu rlz, choć nie jest to jeszcze poziom pierwszych dwóch sezonów, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Na koncowce odcinka sie prawie poplakalem. Prawie - ale gdyby ta scena byla dluzsza o minute...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na koncowce odcinka sie prawie poplakalem. Prawie - ale gdyby ta scena byla dluzsza o minute...
Bez przesadyzmy proszę Ciebie :)

Huraoptymizmu też tak do końca nie podzielam, jest dobrze (jak zwykle :D ), ale nie rewelacyjnie.

Niemniej - fajnie, że jest PB :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My z całą rodzinką oglądaliśmy ten serial w każdą niedzielę B)

I chyba wyskrobię trochę czasu aby obejrzeć go jeszcze raz, on-line.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...