Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. Królestwo sprawiedliwości część 3 "Bo zaprawdę, naprawdę powiadam wam, mówię prawdę wam: Wielu proroków mówiło o Zbawicielu i zbawieniu i sprawiedliwych, dobrze czyniących pragnęło, ze swego serca ujrzeć to, co wy widzicie, Zbawiciela sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca, a nie ujrzeli Zbawiciela sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca i usłyszeć to, co wy słyszycie, słowa zbawienia, ze sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca, a nie usłyszeli słów zbawienia, ze sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia serca swego" "Wysłuchajcie więc, uważnie podobieństwa, zastępstwa słów o podobnym znaczeniu o siewcy słowa Zbawiciela o zbawieniu" "Do każdego, z tych kto słucha słowa o Królestwie, Sprawiedliwości i nie rozumie, nie ma pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, przychodzi Zły, szatan i porywa to, do siebie, co zasiano, przeznaczono w jego sercu, nie rozumieć pragnienia swego serca, do sprawiedliwych i dobrych uczynków; to jest ten, który nie ma pragnienia swego serca do sprawiedliwych i dobrych uczynków, kto jest posiany, przeznaczony dla szatana na drogę, do piekła" (Łuk 16,19-31) "A posiany, przeznaczony na gruncie skalistym, powierzchownie i płytko, to ten, kto słucha słowa, o sprawiedliwych i dobrych uczynkach i zaraz z radością je przyjmuje. Ale nie ma w sobie korzenia, stałego konsekwentnego postanowienia do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, nadto jest nie stały w przyjętym słowie o sprawiedliwych i dobrych uczynkach i gdy przychodzi ucisk, wywieranie presji lub prześladowania, szykany dla słowa sprawiedliwych i dobrych uczynków, wnet, szybko się gorszy, zniechęca się" "A posiany, przeznaczony między ciernie, tych którzy nie mają pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, przeznaczonych dla szatana, i między nie stałych w konsekwentnym postanowieniu czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, to ten, który słucha słowa o sprawiedliwych i dobrych uczynkach, ale umiłowanie tego świata , przeznaczonego na zagładę i ułuda, nieprawdziwa wartość posiadanego bogactwa zaduszają, zagłuszają słowo sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca i plonu nie wydaje przez prawdziwe wartości sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia serca swego" "A posiany, przeznaczony na dobrej ziemi, do zbawienia, to ten, kto słowa słucha i rozumie, swoim sercem pragnienie czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków; ten wydaje owoc, sprawiedliwych i dobrych uczynków: jeden stokrotny, drugi sześćdziesięciokrotny, a inny trzydziestokrotny. Według pragnień ich serca, do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków (Mat 13, 17-23)
 3. W jakim banku najlepiej jest otworzyć dla siebie konto Niesety ale mam obecnie w banku spółdzielczym. Płacę miesięcznie 8 zł za prowadzenie konta.
 4. Królestwo sprawiedliwości część 2 "Albowiem otępiało, zanikło pragnienie serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków tego ludu, którzy słyszą i widzą i nie mają pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych, dobrych uczynków, uszy ich, do słuchania słów dotknęła głuchota, zanikła funkcja słyszenia słów, oczy swe przymrużyli, niedokładnie zamknęli, żeby oczami nie widzieli wszystkich sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca ani uszami swymi nie słyszeli, o czynionych, sprawiedliwych i dobrych uczynków i sercem swoim nie rozumieli, pragnienia do czynienia sprawiedliwych i dobrych i nie nawrócili się, do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca, a ja Jezus Zbawiciel ich nie uleczył, żeby słyszeli, i widzieli i sercem rozumieli, z pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka" "Ale błogosławione, wypełniają wolę Boga oczy wasze, że widzą i czynią sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia swego serca, i uszy wasze, że słyszą i czynią sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia swego serca (Mat 13, 15-16)cdn...
 5. Królestwo sprawiedliwości "Przystąpiwszy uczniowie Jezusa Zbawiciela, rzekli mu: Dlaczego mówisz, słowa do nich, którzy nie są uczniami w podobieństwach, zastępstwo słów o podobnym znaczeniu" "A On, Jezus Zbawiciel odpowiadając, rzekł: Wam, uczniom moim dane jest znać tajemnice, nieujawnione Królestwo Niebios, sprawiedliwości i dobrych uczynków z pragnienia waszych serc, ale tamtym, którzy nie są uczniami Jezusa Zbawiciela nie jest dane, znać Królestwa Niebios Sprawiedliwości" "Albowiem temu, kto ma, sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia swego serca, będzie dane, otrzyma pragnienie swego serca i obfitować będzie, miał wszystkiego pod dostatkiem, a nawet nadmiar; a temu kto nie ma, sprawiedliwych i dobrych uczynków pragnienia swego serca i to, co ma, będzie odjęte, pomniejszone. Według wiedzy współczesnej dobro wielokrotnie wraca, a zło 77 razy wraca, czyli nieskończenie "Dlatego w podobieństwach, w zastępstwie słów o podobnym znaczeniu do nich mówię, bo patrząc, na sprawiedliwe i dobre uczynki z pragnienia serca, nie widzą, i słuchając o sprawiedliwych i dobrych uczynkach z pragnienia serca, nie słyszą ani nie rozumieją, nie mają pragnienia serca do sprawiedliwych i dobrych uczynków" "I spełnia się na nich, zapowiedziane proroctwo Izajasza, które powiada prorocze słowa: Będziecie stale, powtarzanych słów słuchać, a nie będziecie rozumieli, nie będziecie mieli pragnienia swego serca do sprawiedliwych i dobrych uczynków, będziecie ustawicznie, ciągle patrzeć na sprawiedliwe i dobre uczynki, a nie ujrzycie, bo nie macie pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków (Mat 13,10-14)cdn...
 6. Witam.Od półtora roku posiadam redmi note 9pro 128/6 i chciałbym coś lepszego czy polecicie jakiś dobry smartfon do ceny 1500zł.Najlepiej z Xiaomi lub Realme. interesuje mnie najbardziej długość baterii,szybkość działania,wyświetlacz.Dobra jakoś zdjęć.Tel głównie do internetu i gier.
 7. nigdy mnie nie zalalo ale wilgoc w domu byla, najlepiej sie sprawdzaja pochlaniacze https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/ nie sa drogie a wydajne
 8. Witam, zacznę od tego, że przejrzałam już chyba z milion stron z poradami i nic, więc dlatego piszę tutaj może ktoś będzie wiedział jak ten problem naprawić. Mianowicie jestem posiadaczem Kindla 3 generacji. Początkowo wszystko ok - wgrywanie książek - podpinam kabelek USB otwieram folder przesyłam i czytam, banał. Wczoraj odpalam swój czytnik podpinam pod kompa i dupa. 3 porty USB nie widzą czytnika, w menadżerze urządzeń go nie widać. Zmieniałam kable, restartowałam zarówno czytnik jak i komputer. System operacyjny na stacjonarnym Windows 10 home. Czytnik nie chce się połączyć przez wifi więc tez nie mogę przesłać żadnych książek. Czytałem iż możne twardy reset nie pomogło, przez program calibre brak efektu. Czytnik działa normalnie ładuje się itp. wyłączyłem pin, odinstalowałem i ponownie zainstalowałem na kompie sterowniki usb. Nie wiem czy jest to wina kompa ponieważ jakieś pół roku temu zmieniłem na nowy choć tez korzystałem z winowsa 10 i nie było problemów. Nie wiem czy nie brakuje jakiś sterowników do kindla. Zaznaczam iż komp czyta np pendrivy itp. Jakieś porady?
 9. jak kogos stac to wiadomo ze nowy ja mam z salonu Inter Welm auto 3 letnie w leasingu
 10. Czy możecie zarekomendować laboratorium, w którym mogę zlecić wykonanie profesjonalnych badań nieniszczących do firmy?
 11. Zastanawiam się nad kupieniem apple watcha dla dziewczyny na prezent. Biore pod uwagę model SE. Co o nim sądzicie? Jakie macie?
 12. nielubiezimy

  Budowa dachu

  Jeśli chodzi o zadaszenia nad wejściem do budynku czy tak zwaną małą architekturą ogrodową, to można w tym celu wykorzystać plexi lub ewentualnie poliwęglan lity. Więcej informacji o obu tych tworzywach można znaleźć na stronie poliwęglan i plexi Wrocław.
 13. nielubiezimy

  budowa domu

  Kolejnym etapem po budowie domu jest często porządkowanie i organizacja terenu wokół domu. Gdybyście szukali niedrogiego i ekologicznego rozwiązania do stworzenia wjazdu do garażu czy podjazdu przed domem, to polecam sprawdzić taki materiał jak geokrata parkingowa.
 14. Wtajcie. Jakie dobre konto bankowe polecicie pod kątem prowadzenia firmy?
 15. Czy ktoś moze korzysta z usług outsourcingu it w firmie? Czy polecicie to rozwiazanie i czy jesteście zadowoleni?
 16. Cześć, czy warto wymienić wyświetlacz w iPadzie https://applefix.pl/wymiana-wyswietlacza-lcd-ipad/ czy lepiej kupić nowszy model? Czy możecie polecić jakiś dobry serwis?
 17. Polecam iPhone. Paradoksalnie, ceny napraw wcale nie są takie złe. A telefon z pewnością posłuży na lata. Polecam sprawdzić https://applefix.pl/cennik-naprawa-apple/
 18. szakam

  Nowoczesna łazienka

  Nowoczesne wyposażenie wnętrz do łazienek można znaleźć w ofercie katowickiego salonu https://www.maxfliz.pl/nasze-salony/katowice i jeśli mieszkacie niedaleko to warto podjechać. Architekci podpowiedzą co warto zastosować, co dziś jest modne, jakie rozwiązania zdają egzamin
 19. szakam

  inwestowanie

  Prawdą jest, że trzeba pomnażać pieniądze poprzez inwestycje, lecz bywają gorsze dni. Taką sytuacją może być branie pożyczek i później popadanie w spiralę długów. Zdecydowanie szybko się z tym uporać i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie konsolidacja kredytów Gorzów . Warto rozważyć tę opcję, wielu z niej skorzystało z korzyścią.
 20. Macie racje, że trzeba pomnażać pieniądze poprzez inwestycje, natomiast czasami można podjąć po prostu nieodpowiednie decyzje. I tutaj mam na myśli branie kredytów bez opamiętania później wpadanie w spiralę długów. Należy błyskawicznie znaleźć rozwiązanie i na przykład pomocna może być konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Wrocław . Warto rozważyć tę opcję, wielu z niej skorzystało z korzyścią.
 21. ja mam land rovera z british car, taki mi sie spodobal, maz dal wolna reke w wyborze auta, sam zadbal tylko o leasing i wyposazenie
 22. szakam

  Kredyt dla firmy

  Takie jest moje zdanie, że nie ma nic niegodnego w pożyczaniu pieniędzy, ale powinno się wiedzieć, że jest to zobowiązanie do spłacenia. Bezsprzecznie przeróżnie w życiu może się zdarzyć i w razie co spłata chwilówek Poznań okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. kredytów oddłużeniowych.
 23. Ja bym nawet na plisy postawiła https://www.roltis.pl/katalog/plisy , bo z tego co zauważyłam ponownie stają się popularne, a jednak mają w sobie urok. Fajne połączenie rolet i żaluzji. Warto o takim rozwiązaniu także pomyśleć
 24. szakam

  Sprawdzony elektryk z Łodzi

  Ja natomiast zostawię namiar na https://www.teknosystem.com.pl/kompetencje/wiazki-kablowe/ gdzie dostępne są wiązki kablowe zamówienie. Producent oferuje rozwiązania krojone pod klienta, zawsze najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.
 25. Interesuje mnie wybór odpowiedniego operatora. Niestety ale mieszkam na przedmieściach i nie mam takeigo wyboru co w centrum. Doradzicie co będzie najlepsze?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...