Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Jestem w trakcie remontu swojego mieszkania. Ze względu na to, że robię go sam na sprzątanie nie mam zwyczajnie siły. Postanowiłem do tego wynająć kogoś ze sprzataniedeluxe.pl Czy waszym zdaniem jest to dobry pomysł?
 3. liono

  hej

  W ten piękny dzień miło do Was dolączyć
 4. Księga Rodzaju 29,16-20 "Laban zaś miał dwie córki: starszą, imieniem Lea, i młodszą, imieniem Rachela" Czyli Laban, brat Rebeki, matki Jakuba, natomiast miał dwie córki: starszą córkę o imieniu Lea - przyłączyć, i młodszą córkę o imieniu Rachela - owieczka "Lea miała bezbarwne oczy, Rachela zaś była urodziwa i piękna" Czyli Lea miała bez barwy - bez częstotliwości wibracji oczy - funkcjonalnie ukształtowany zewnętrznie bez barwy rodzaj informacji w formie energetycznej. Rachela natomiast miała z barwą - częstotliwość wibracji oczy - funkcjonalnie ukształtowany zewnętrznie z barwą rodzaj informacji w formie energetycznej. Rachela była urodziwa, bo miała barwne oczy i niezwykle piękne, harmonijne całokształty "Toteż Jakub pokochał Rachelę, więc rzekł: Będę ci służył siedem lat za Rachelę, twoją młodszą córkę" Czyli toteż Jakuba, uczucie, pragnienie i myśli przylgnęły do Racheli, bo miała barwne oczy i niezwykle piękne, harmonijne całokształty, więc rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Jakuba do Labana: Będę pracował dla ciebie siedem lat za Rachelę twoją młodszą córkę. Analogicznie do stwarzania przez Boga Wszechmogącego uniwersum w sześć dni, i siódmego dnia odpoczynku szabatowego - sobota dla zdrowia naszego, o którym pamiętał Jakub (Rdz.2,2-3) "Laban odpowiedział: Wolę ją dać tobie, niż dać ją innemu mężowi" Czyli Laban odpowiedział mową słów: Woli Rachelę dać Jakubowi, niż dać Rachelę innemu mężowi, który nie pracowałby siedem lat za darmo u Labana za Rachelę młodszą córkę Labana "Pozostań u mnie !" Czyli pozostać ma Jakub u Labana i pracować siedem lat za darmo dla Labana za Rachelę młodszą córkę Labana (Rdz.29,15) "Służył więc Jakub za Rachelę siedem lat, a wydawały mu się one jak kilka dni; tak bowiem bardzo ją kochał" Czyli pracował więc Jakub za Rachelę siedem lat, a wydawały mu się one jak kilka dni stworzenia uniwersum, i dzień odpoczynku szabatowego - sobota; tak bowiem bardzo Jakub, uczuciem, pragnienie i myślą przylgnął do Racheli (Rdz.29,16-20)
 5. ewelina546

  Taxi Warszawa

  W stolicy to ja nie wiem ale za to mogę polecić wam korporację taksówkarską z Katowic http://www.taxirondo.com.pl/ bo jeździłem z nimi nie raz i zawsze było ok. Stawka dobra, kierowcy uprzejmi, mają łatwą w obsłudze aplikację mobilną,. Dodatkowo jak dzwoni się do nich telefonicznie to dostaje się automatycznie dwadzieścia pięć procent rabatu. Fajnie co? Sami wypróbujcie, będziecie zadowoleni.
 6. Jak ktoś chce kod rabatowy na Firehost, to wysyłajcie do mnie priva ;-)
 7. Mam kawałek wolnej przestrzeni przed sklepem i myślę by postawić tam konstrukcję reklamową wolnostojącą z https://reklamowekonstrukcje.pl/konstrukcje-reklamowe-wolnostojace/ , na której umieszczę główną ofertę sklepu. Jak myślicie wpłynie to na pozyskanie nowych klientów? Korzystaliście z takich rozwiązań?
 8. Ostatni tydzień
 9. Zapraszam na aukcje. Na allegro dopiero startuje, ale mogę obiecać, że żadna osoba, która kupi odemnie ofertę nie pożałuje. Płacisz jedyne 59zł, a dostajesz bardzo dużo: profesjonalny dobór części, składanie komputera przez lidera na polskim rynku pod względem IT firmę Morele oraz 30zł zniżki na orginalny klucz Windows 10 Professional (z 69zł na 39zł). Składanie oraz dobór: https://allegro.pl/show_item.php?item=8021882704 Windows: https://allegro.pl/oferta/windows-10-pro-8021423336?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
 10. ewelina546

  Nowoczesna łazienka

  Ja mam urządzoną łazienkę na styl nowoczesny, długo szukałam odpowiedniej baterii do umywalki i pod prysznic. Aż w końcu trafiłam na sklep internetowy https://sklep.sotbe.com/ i tam spodobały mi się niektóre modele. Zamówiłam i cieszę się z wyboru bo jakość jest bardzo dobra.
 11. mapetka

  hej

  Cześć, fajnie stać się użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam
 12. Księga Rodzaju 29,12-15 "Następnie opowiedział Jakub Racheli, że jest krewnym jej ojca i że jest synem Rebeki; wtedy ona pobiegła i opowiedziała to ojcu swemu" Czyli następnie opowiedział Jakub Racheli, że mają wspólnego przodka Teracha, ojca Abrahama i Nachora, który zrodził Betuela, ojca Labana i Rebeki z jednego rodu Sema (Rdz.11,10-29) Labana córką jest Rachela, a Rebeki synem jest Jakub. Wtedy Rachela pobiegła do domu ojca swego i opowiedziała to Labanowi ojcu swemu "A gdy Laban usłyszał o Jakubie, synu siostry swojej, wybiegł na jego spotkanie, uściskał go, ucałował i wprowadził do domu swego" Czyli a gdy Laban usłyszał od Racheli, córki swojej o Jakubie, synu Rebeki, siostry swojej z jednego rodu Sema, wybiegł Laban brat Rebeki na spotkanie Jakuba, syna Rebeki, uściskał Jakuba, ucałował i wprowadził do domu swego "Wtedy opowiedział Labanowi o wszystkim, co zaszło" Czyli wtedy opowiedział Jakub Labanowi o studni wody, okrutnej tradycji, z której odsunął wielki kamień węgielny znad otworu studni wody, okrutnej tradycji, najmowanych pasterzy trzód z Haranu, i napoił owce Labana, brata Rebeki matki swojej, za darmo bez zapłaty "I rzekł do niego Laban: Zaiste, tyś jest kością moją i ciałem moim" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Labana do Jakuba: Zaiste Jakub jest kością - funkcjonalnie ukształtowany wewnętrznie rodzaj informacji w formie energetycznej Labana i ciałem - funkcjonalnie ukształtowany zewnętrznie rodzaj informacji Labana, brata Rebeki, matki Jakuba z jednego rodu Sema (Rdz.11,29) "I zatrzymał się u niego przez cały miesiąc" Czyli i zatrzymał się Jakub u Labana przez cały miesiąc synodyczny "Potem rzekł Laban do Jakuba: Czy masz dlatego służyć mi za darmo, że jesteś krewnym moim ?" Czyli potem rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Labana do Jakuba: Czy masz dlatego służyć mi za darmo, że mamy wspólnego przodka Teracha i jesteśmy z jednego rodu Sema ? "Powiedz mi, jaka ma być zapłata twoja" Czyli Jakub ma powiedzieć Labanowi, jaka ma być zapłata Jakuba za wykonaną pracę (Rdz,29,12-15)
 13. Szukałem czegoś sprawdzonego i trafiłem na Kaczkan.pl . Wydaje się to być rzetelna oferta. Doświadczeni eksperci w branży.
 14. Jak w temacie, macie coś sprawdzonego i przez was ulubionego? Może ja zacznę i polecę marka Focuscontract . Jak dla mnie lider meblarski na rynku. Szeroka oferta przebija konkurencję w zupełności.
 15. KaRiK1

  taras

  Wydaje mi się, że na taras sprawdzą się meble z technorattanu tak samo jak meble na balkon . Każdy znajdzie tam coś dla siebie w różnych przedziałach cenowych. Jak dla mnie ten sklep jest niezawodny.
 16. Może warto też zainteresować się inną opcją na naukę języka? Bardzo ciekawą formę oferuje firma http://angloville.pl/ w tym miejscu znajdziecie kurs jezykowe za granicą w takich krajach jak Malta, Irlandia, czy Anglia. Jest to super okazja do pozwiedzania oraz do nauki języka angielskiego. Stawiają na mówienie i nie trzymanie się zeszytów i podręczników więc bedzie to typowo praktyczna wiedza.
 17. Co do tego to centrum tłumaczeń https://www.centrumtlumaczen.pl/tlumaczenia-specjalistyczne/dokumentow-samochodowych/ z pewnością Ci pomoże. Ja tu znalazłam tłumaczenia samochodowe warszawa, które okazały się niezbędne przy wyrejestrowaniu samochodu z zagranicy. Proponują także innego rodzaju tłumaczenia. Zajrzyj na ich stronkę i zgłoś się po bezpłatną wycenę
 18. Fionnka009

  Kobiece sprawy...

  Z wszystkim można sobie oczywiście poradzić. Najlepiej do tego sprawadzą się kosmetyki, ale i także warto pomysleć o profesjonalnych urządzeniach kosmetycznych takich jak darnsolval https://importmania.pl/product-pol-714-Darsonval-Pro-derma-wand-pro.html Ten idealnie sprawdzi sie do oczyszczenia twarzy. Te urządzenie spokojnie można stosować zarówno w salonach kosmetycznych, jak i do nadaje się do użytku domowego.
 19. Biava46

  W co grać?

  Niespecjalnie znam się na tym niestety. Miejmy nadzieję, że ktoś inny tu pomoże.
 20. To należy do Twojej własnej decyzji. Nikt jej za Ciebie nie podejmie pod tym względem.
 21. Pozamiatane. Wypróbowałem porady, po czym oddałem sprzęt do serwisu. Stwierdzili, że zasilacz działa i to płyta nie odpowiada choć nie wiedzą, co w niej zawiodło. Co teraz? Na jaki nowy model spojrzeć? Założyłem nowy temat gdyż wydaje mi się, że takie są zasady forum by zachować przejrzystość zarchiwizowanych pozycji.
 22. Dzień dobry. Obecnie mam tutaj: asrock z87 extreme3 2x4gb ballistix ddr3 1600 pc3 12800 cl9 @ 1.5v intel i5-4670k, lga1150, 6mb cache, o mocy 3,4 niekręcony + chłodzenie thermalright macho rev.b msi geforce gtx 770 dysk sata caviar black 2tb, windows 7 zasilacz be quiet l8-cm-530w. Na czym polega problem: Muszę wymienić płytę główną. Zacznę od niej, żeby ten komputer w ogóle jakoś działał, a potem dołożę sobie resztę. Tylko nie wiem czy dokonam tej modernizacji w ciągu tego roku (w to będę mierzył) czy już w następnym. Więc wypadałoby wziąć pod uwagę pozycję spośród płyt głównych, która za ten rok nie będzie jeszcze stara. Wiadomo, że zasilacz zostaje bo póki co się sprawuje. Tak samo dysk. I czy mogę zostawić ram i po prostu dołożyć kolejną kość z tej firmy? Co jest słabszym ogniwem w moim zestawie - procek czy grafika - i które z nich powinienem wymienić najpierw by nadążyć za przyszłymi grami. Czy mogę po prostu jedno lub drugie podkręcić? Przydałoby się mieć w końcu stałe 60fps jeszcze w tym życiu i maks detali w grach młodszych niż 2010. Co zmodernizuję: Najpewniej podwoję ram. Podciągnę procek do i7 chyba, że okaże się za drogi to zostanę przy i5 4 rdzenie z mocą ponad 3,4 ale to zależy od porad mądrzejszych ode mnie. Bo rozumiem, że niska ilość Ghz, a dobry producent zapewnią więcej mocy niż odwrotnie. Wymienię grafikę na kolejny model gtx (1060, 70, wyższy?) za jakieś 1000zł tylko nie wiem jaki bo nie rozumiem dlaczego gtx ti 1600 kosztuje 1200zł, a gtx ti 1080 już 3000zł? Czy chodzi tylko o ilość ram w tej karcie? Czy coś jeszcze jest w tym istotne, co powinienem wziąć pod uwagę lub wręcz przeciwnie - olać? Potrzebuję nowej obudowy. Z panelem usb z przodu, wejściem input/output audio, stacją dokującą sata. Przyda się dodatkowa wentylacja. Dość szeroką by pomieścić chłodzenie procesora. Może tłumiona. Żadnych więcej bajerów. Jeśli się da to w innym kolorze, niż czarny i czerwony. Około 200zł na obudowę wystarczy? W przyszłości zmienię też zasilacz. W dalszym ciągu bequiet 500-600w, ale tym razem 80+ gold. Za podzespoły wolałbym nie dać więcej niż 3000 łącznie, ale rozważę opinie ekspertów, którzy lepiej będą wiedzieć co z czym współgra i co jest mi potrzebne, a co to zbędne liczby dla bogatych amerykanów. Czy coś jeszcze powinienem przedstawić? Udzielić jakiś informacji? Mam kłopot w samodzielnym rozeznaniu się w modelach, ich osiągach, tym czy liczby, które prezentują są mi potrzebne czy to będzie nadwyżka mocy, z której nie skorzystam oraz jaki jest ich stosunek wydajności do ceny. Wiem tylko, że istnieje taki pułap optymalnej ceny, po którym jeżeli wezmę grafikę o 20% droższą to będzie ona tylko o 6% wydajniejsza. Dlatego proszę o pomoc w rozeznaniu się w tym, co nie jest dla mnie codziennością i nie jest dla mnie proste.
 23. Witam, moja przyjaciolka ma problem z mocnym poceniem sie. Naprawde jest to widoczne i niekomfortowe i szuka czegos co na dluzej pomogloby jej to zwalczyc. Jedna z metod jest preparat blokujacy przewodnictwo nerwowo-miesniowe i chce je wykonac ale w profesjonalnym salonie z dobrzymi opiniami, znacie takie?
 24. Księga Rodzaju 29,7-11 "Wtedy rzekł: Jest jeszcze jasny dzień i nie czas spędzać stada" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Jakuba do najmowanych pasterzy trzód z Haranu: Jest jeszcze jasny dzień i nie czas spędzać stada przed zachodem słońca "Napójcie więc owce i idźcie, i paście je" Czyli najmowani pasterze trzód z Haranu mają więc napoić trzy stada owiec (Rdz 5,32), i paść je do zachodu słońca (Ps. 23) "A oni odpowiedzieli: Nie możemy, dopóki nie zbiorą się wszystkie stada" Czyli a najmowani pasterze trzód z Haranu odpowiedzieli: Nie możemy, bo mamy swoją tradycję, dopóki nie zbiorą się wszystkie stada, z różnych odległości, w jednym czasie, i ze wszystkich kierunków świata. "Potem odsunie się kamień znad otworu studni i wtedy napoimy stada" Czyli potem gdy zbiorą się wszystkie stada, z różnych odległości w jednym czasie, i ze wszystkich kierunków świata. Wtedy najmowani pasterze trzód z Haranu odsuną wielki kamień węgielny znad otworu studni - źródło wody tradycji, i napoją stada wodą ze studni tradycji (Dz.20,29) "A gdy jeszcze rozmawiał z nimi nadeszła Rachela z trzodą ojca swego, bo była pasterką" Czyli a gdy jeszcze Jakub rozmawiał z najmowanymi pasterzami trzód z Haranu nadeszła Rachela, córka Labana z trzodą ojca swego, bo była pasterką trzód Labana, ojca swego (Jan.21,15-17) "A gdy Jakub ujrzał Rachelę, córkę Labana, brata matki swojej, z owcami Labana, brata matki swojej, podszedł Jakub i odsunął kamień znad otworu studni, i napoił owce Labana, brata matki swojej" Czyli a gdy Jakub ujrzał Rachelę, pasterkę trzód ojca swego Labana z rodu Sema, córkę Labana, brata Rebeki, matki Jakuba z owcami Labana, brata Rebeki, matki Jakuba, poszedł Jakub i odsunął wielki kamień węgielny znad otworu studni wody tradycji, najmowanych pasterzy trzód z Haranu, i napoił owce Labana, brata Rebeki, matki Jakuba (Obj.7,17) "Potem pocałował Jakub Rachelę i głośno zapłakał" Czyli potem pocałował Jakub Rachelę, pasterkę trzód ojca swego Labana z rodu Sema, córkę Labana, brata Rebeki, matki swojej i głośno Jakub zapłakał nad studnią wody tradycji, najmowanych pasterzy trzód z Haranu (Rdz.29,7-11)
 25. ewelina546

  Kobiece sprawy...

  Moja siostra stara się teraz zajść w ciążę ale ma problemy z prawidłową gospodarką hormonalną. Czytałam na stronie https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ że pomóc może zmiana diety i suplementy, musze jej o tym powiedzieć, może faktycznie pomoże.
 26. Ja często gram w piłkę nożną. Uwielbiam to od dziecka.
 27. Ja się kompletnie na tym nie znam, ale popytam znajomych. Może chociaż oni coś wiedzą.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...