Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Może warto będzie popytać najbliższych? Ja często radzę sobie w ten sposób.
 3. Jestem pewien, że widziałem już coś takiego. Poszukam i dam znać jak coś znajdę.
 4. Nie mam pojęcia w tym zakresie. Nie wiem jak to rozwiązać.
 5. Nie jestem w stanie doradzić nic rzetelnego. Ciekaw jestem jednak co inni wymyślą.
 6. Wczoraj
 7. Stepian21

  Soczewki kontaktowe. Warto?

  Jak dla mnie oczywiście, że warto. Są znacznie bardziej komfortowe i wygodne w codziennym użytkowaniu od codziennych okularów. Zwłaszcza, jeżeli kupicie sobie coś sprawdzonego i solidnego. Soczewki dailies w Szkla.com są właśnie jak najbardziej takie. Za niewielkie pieniądze otrzymujecie w tym sklepie najwyższą jakość.
 8. Stepian21

  Tani nocleg w Warszawie

  Koniecznie zajrzyj do tej oferty http://www.rajskagora.pl/noclegi . Tu masz bardzo tanie i ciekawe noclegi w niezwykłej okolicy. Ja się tam czułem niesamowicie. Jest tam bardzo cicho i mają też restaurację, co jest dodatkowym udogodnieniem. Jak nie wiecie na co postawić to polecam Wam to właśnie rozwiązanie.
 9. Stepian21

  Budowa domu

  Może lepiej będzie postawić coś drewnianego? Będzie to na pewno dobre w przypadku, gdy ogranicza nas budżet. Ja w tym celu przeglądałbym ofertę http://www.wakodomy.pl/ . Natknąłem się na nią na innym forum i według mnie jest bardzo atrakcyjna. W takich cenach nie widziałem jeszcze domów drewnianych. Koniecznie to sprawdźcie.
 10. bajada

  Szkolenie

  Jest mnóstwo szkoleń i kursów które warto a nawet trzeba wykonać jeśli chcemy podjąć daną pracę czy też się przekwalifikować, uzyskać dodatkowe umiejętności. Człowiek cały czas się uczy i tego warto się trzymać. Jak ktoś wyżej wspomniał o uprawnienia elektryczne powinni postarać się wszyscy Ty którzy chcą pracować w zawodzie elektryka ale także zajmować się dozorem czy kontrolą instalacji czy urządzeń energetycznych. Do tego celu są potrzebne uprawnienia g1 uzyskiwane po takim kursie https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ i zdanym egzaminie oczywiście. Świadectwo Kwalifikacyjne ważne jest przez 5 lat, potem wymaga odnowienia. Można na taki kurs zapisać się w różnych miastach Polski, dokładnie gdzie można sprawdzić na stronie firmy eMKa szkolenia.
 11. Stepian21

  Aranżacja salonu

  A nie myśleliście żeby skorzystać z oferty fachowców od aranżacji? Na przykład czegoś takiego https://www.bohostudio.pl/ ? Mi się wydaje, że jak najbardziej byłoby to słusznym rozwiązaniem. Wszystkim zajmą się za Ciebie, a Ty będziesz mógł cieszyć się eleganckim wnętrzem. Wszystko oczywiście wedle Twoich własnych oczekiwań co do tego.
 12. Stepian21

  Oprogramowanie do firmy

  Do firmy z pewnością przyda się dobry program do fakturowania. Jednak na co warto postawić? Mój znajomy zainwestował w https://www.system-smart.pl/oprogramowanie/program-do-fakturowania/ i jest bardzo zadowolony. Ja również zastanawiam się nad kupnem tego. Co sądzicie? Korzystacie z tego i macie jakieś swoje opinie? Swoją drogą mają tam zaskakująco niskie ceny.
 13. Ja jestem zwolennikiem kupowania aut z drugiej ręki. Nie ma sensu przepłacać i wydawać o wiele więcej na samochód skoro w dobrej cenie można kupić auto używane ale w stanie jak nowe. Dokładnie sprawdzone do tego. W Zabrzu jest salon marki toyota samochody używane które tam mają są naprawdę godne uwagi https://www.toyota.zabrze.pl/samochody-uzywane można w sieci zobaczyć jakie konkretnie. Posiadają w ofercie także samochody poleasingowe. To dobre rozwiązanie bo wtedy mamy pewność, co z samochodem się działo, stan techniczny także pozostaje bez zarzutu. Auto jest jeszcze dokładnie sprawdzane w stacji diagnostycznej przed samym wystawieniem na sprzedaż. W salonie na sprzedaż są auta nie tylko marki Toyota, też o tym warto wspomnieć.
 14. Znacie się na firankach? Możecie doradzić coś aktualnie modnego? Pytałem o to wielu ludzi i już kilku poleciło mi ten sklep https://homewood.com.pl/pl/c/WYSTROJ-WNETRZ/22 . Czy naprawdę opłaca się tam kupować? Chociaż z tego co widzę to ceny mają rzeczywiście niskie. Może nawet rozważę zakupy tam. Jeżeli tak bardzo się to opłaca to po co przepłacać u konkurencji.
 15. Stepian21

  Szkolenie

  Mi jakiś czas temu znajomy polecił http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/szkolenia-bhp.html . Mówi, że mają bezkonkurencyjne ceny. Poza tym posiadają wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę. Nie ma nic lepszego pod tym względem w internecie. To lider w zakresie szkoleniowym. Zapoznajcie się z ich ofertą bo naprawdę warto według mnie.
 16. bajada

  księgowość

  Współpraca z biurem rachunkowym ASK-Finance to będzie dobra decyzja. My długo szukaliśmy firmy zajmującej się księgowością, rachunkowością i podatkami z tak szerokim zakresem świadczonych usług. Działają na terenie Katowic ale ciągle poszerzają teren działalności, mają oddziały już między innymi w w Warszawie czy we Wrocławiu. Zespół to sami profesjonaliści, nie ma przypadkowych osób. Tak są dobierani by się wzajemnie uzupełniać, specjalizują się w różnych sprawach. Zlecenie prowadzenia księgowości firmie zewnętrznej jest też opcją tańszą niż księgowa na etacie. I dużo łatwiej takie biuro zmienić niż pracownika. na pewno znacznie większe kompetencje będą również posiadać. W końcu to ponad 20 osób pracuje na sukces całej firmy.
 17. Korzystając z tematu, jakie podgrzewacze do parówek są najlepsze według Was? Pytam, bo zamierzam otworzyć własny lokal i przyda mi się coś takiego właśnie. Ostatnio widziałem ofertę https://galeriagastro.pl/podgrzewacze-do-parowek-c-133_221.html . Wydaje się bardzo tania i całkiem sprawdzona. Posiadają mnóstwo pozytywnych opinii. Dlatego właśnie chyba z tego skorzystam.
 18. Ostatni tydzień
 19. Może temat odpowiedni dla starszych (młodsi zamknąć oczy), ale mi ostatnio podpasowały gry erotyczne zarówno te planszowe jak i online. https://ero-gry.pl tutaj można znaleźć niektóre z gier jakie obecnie cisnę i w przypadku niektórych jest ubaw po pachy.
 20. Chyba zależy od modelu prowadzonej działalności - jak komputer jest Ci potrzebny do pracy to na pewno.
 21. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to IKEA?
 22. yrba777

  gry hazardowe

  Grać za darmo? Dobre sobie
 23. yrba777

  Antywirus

  Ja miałem AVG, Kasperskiego i NODA a najlepszym antywirusem jest chyba linux nie opłaca się
 24. yrba777

  Jaki program do faktur

  No i jeszcze nikt nie wspomniał o ifirma, chyba nie ma dużej różnicy między wszystkimi programami - mają spełniać jedną funkcję - ale księgowy przypisany do konta to miła rzecz
 25. Księga Rodzaju 48, 16-18 „anioł, który wybawił mnie od wszelkiego złego, niech błogosławi tym chłopcom i niech trwa wśród nich imię moje i imię ojców moich, Abrahama i Izaaka, i niech się zaroi od nich ziemia !” Czyli anioł, Boga Wszechmogącego wysłannik, który wybawił, wyratował mnie, Jakuba – Izrael od wszelkiego złego, strzegąc od poczęcia aż po dzień bliski śmierci (Rdz 28,15; 27,41; 31,29,42; 32,1; 32,11; 34,22-23; 46,30; 47,4) Niech błogosławi tym chłopcom, wolę swoją niech wypełnia w tych chłopcach, Efraimie i Manassesie, synach Józefa, potomkach danych od Boga Wszechmogącego, i niech trwa, pozostanie wśród nich, potomkach synów Józefa imię moje, Jakub – Izrael – zwycięzca i imię ojców moich, Abrahama, ojciec mnóstwa narodów (Rdz 17,5) I Izaak, śmiejący się (Rdz 18,13; 17,19) I niech się zaroi, pełna od nich, potomków synów Jakuba – Izrael ziemia, rodzaj informacji. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela, który wybawił nas od wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc…, które trwały by wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj 21,8 ) I żyli wiecznie w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości (Obj. 21) „A gdy Józef zobaczył, że ojciec jego położył swą prawą rękę na głowie Efraima, a to mu się nie podobało, ujął rękę ojca swego, aby ją przełożyć z głowy Efraima na głowę Manassesa” Czyli a gdy Józef zobaczył, spostrzegł rodzajem informacji do percepcji, że ojciec jego, Izrael – zwycięzca położył, umieścił swoją prawą, po prawej stronie Izraela – zwycięzca rękę, rodzaj informacji, na głowie, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Efraima, a to mu, Józefowi się nie podobało, nie zaakceptował ujął, wziął rękę, rodzaj informacji ojca swego, Izraela – zwycięzca, aby ją, rękę przełożyć, przenieś z głowy, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Efraima na głowę, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Manassesa. „i rzekł Józef do ojca swego: Nie tak, ojcze mój, gdyż ten jest pierworodny, na jego głowę połóż prawicę swoją” Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Józefa do ojca swego, Izraela – zwycięzca: Nie tak, położyłeś rękę swą, ojcze mój, Izrael – zwycięzca, ojciec Józefa, gdyż ten, Manasses jest pierworodny, pierwszy się urodził, na jego pierworodnego głowę, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji połóż, umieść prawicę swoją, prawy rodzaj informacji Izraela – zwycięzca (Rdz48,16-18)
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...