Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Cześć forumowicze !
 3. Potrzebuję porady kogoś, kto się zna na marketingowych sztuczkach i podobnych zagrywkach. No winc rozchodzi się o to, że zamówiłem ostatnio system wystawienniczy do promocji podczas targów. Wszystko wykonano tak jak chciałem, ale mam wrażenie że przydałyby się jeszzce dodatkowe atrakcje dla uczestników - na przykład jakieś gadżety. Jak myślicie, co może rozdawać firma zajmująca się naprawą elektroniki, żeby zrobić dobre wrażenie na gościach???
 4. A nie lepiej kupić kupon doładowujący konto?!? Coś jak paysafe, ale cała suma trafia na konto steamowe i nie trzeba płacić za żadne 2% prowizji.
 5. siachen

  Tanie granie i zarabianie

  To ten portal, co to robi za giełdę podejrzanych kluczy i gdzie dochodzi do oszustw/!? Dziękuję, postoję
 6. Z tych dwóch bardziej skłaniałbym się ku drugiemu - ze względu na grafikę, bo to chyba wyższy model?
 7. Ostatni tydzień
 8. Zawsze są jeszcze raty 0%.
 9. TonyStark

  Bieganie

  Właśnie wielu początkujących biegaczy trenuje zazwyczaj w zwyczajnych spodniach dresowych i podkoszulkach. Czy to jest aby do końca najoptymalniejsze wyjście? Zdaniem ekspertów z tej dziedziny nie. Pamiętajmy o tym aby ubranie było przede wszystkim wygodne i nie krępowało naszych ruchów. Z drugiej strony nie może być także zbyt luźne. Kluczowe są też warunki atmosferyczne jakie aktualnie panują. W lecie dobrze jest wyposażyć się w specjalną odzień do biegania, która poradzi sobie o wiele lepiej z odprowadzaniem wilgoci. Przykładowe zestawy możecie zobaczyć chociażby na stronie GattaActive - https://gattaactive.pl/pl/ Taka zwykła bawełniana koszulka zupełnie się nie sprawwdzi. Zresztą jak nie wierzycie to sprawdzcie na własnej skórze Natomiast zimą najlepiej sprawdzić się komplet na tak zwaną cebulkę. Od strony wewnętrznej koszulka odprowadzająca pot, bluza utrzymająca temperaturę i kurtka przy silnym wietrze lub deszczu.
 10. Zabezpieczenie danych w firmie to bardzo ważna sprawa, moim zdaniem wręcz podstawowa. Myślę, że warto w tym temacie zaufać specjalistom. Korzystałem z usług https://pmdigital.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie moje dane są chronione, nawet te w chmurze.
 11. Księga Rodzaju 44,26-28 "A my powiedzieliśmy: Nie możemy jechać ! Pojedziemy natomiast, jeżeli nasz najmłodszy brat pojedzie z nami. Bo jeśli brat nasz najmłodszy nie pojedzie z nami, nie będziemy oglądać oblicza owego męża" Czyli a my powiedzieliśmy, mowę słów: Nie możemy jechać, do Egiptu. Pojedziemy natomiast jeżeli nasz najmłodszy brat, Beniamin syn Racheli, matki Józefa pojedzie z nami. Bo jeśli brat nasz najmłodszy, Beniamin nie pojedzie z nami, do Egiptu, nie będziemy oglądać, nie ujrzymy oblicza, tożsamość rodzaju informacji owego męża, Józefa, brata swego, nazwanego mężem. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, bo jeśli nie poniósłby śmierci w zastępstwie każdego z nas, to nikt z nas nie byłby zbawiony, nie żył w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Dz.4,12; Obj.21) I poniósłby śmiertelne konsekwencje, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwałyby wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8) Za czynienie myślami, słowami i uczynkami w systemie duchowo - informacyjnym, falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji "Wtedy rzekł sługa twój, ojciec mój, do nas: Wy wiecie, że dwóch synów urodziła mi żona moja" Czyli wtedy rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów sługi twego, nieświadomego ojca Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojciec mój, i braci Józefa, do nas: Wy wiecie, że dwóch synów, Józefa im Beniamina urodziła mi, Jakubowi żona moja, Rachela. Analogicznie do tych, o których my wiemy, o Jezusie Zbawicielu pierworodnym wszelkiego stworzenia (Kol.1,15-17) i stworzonym człowieku Adamie (Rdz 1,27; 3,8) "Jeden odszedł ode mnie i musiałem sobie powiedzieć: Z pewnością rozszarpał mi go dziki zwierz; i dotąd go nie widziałem" Czyli jeden odszedł ode mnie, Józef nie odszedł od ojca swego, to bracia jego sprzedali Józefa do Egiptu (Rdz 37,28) I musiałem sobie powiedzieć, i musiał sobie ojciec Józefa powiedzieć mowę słów: Z pewnością rozszarpał mi go dziki zwierz, z pewnością nie rozszarpał Jakubowi Józefa dziki zwierz, bo ojciec Józefa nie rozpoznał by szaty Józefa, umoczonej we krwi kozła (Rdz 37,31) To bracia jego chcieli Józefa pozbawić życia (Rdz 37,20-27) Potem sprzedali Józefa do Egiptu (Rdz 37,28) I dotąd Józefa Jakub nie widział, odkąd Józefa bracia jego sprzedali do Egiptu. Analogicznie do jednego, który odszedł ode mnie, stworzony człowiek Adam oddzielony od systemu duchowo - informacyjnej całości(Eden) przez zjedzony owoc banana, bez nasienia (Rdz 1,29-30) Nie dla was, dla zwierząt, który w systemie duchowo - informacyjnej całości, uczynił falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją (Rdz 44,26-28)
 12. aje8

  Zestaw do oceny

  Siemano wszystkim
 13. Elion

  Dobre konto bankowe

  Masz kilka opcji. Spośród wielu mógłbym polecić dwie w pierwszej kolejności: 1. Nest Bank - bank który powstał stosunkow niedawno, ale ma mocno zachęcającą ofertę: https://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/ 2. Alior Bank - znany i lubiany. Oferta przedstawia się tak jak tutaj: https://konto-w-banku.pl/konto-alior-banku-opinie-podstawowe-oplaty/ Sam obecnie mam konto w nest banku i jest wygodne.
 14. Chciałbym na dniach otworzyć sobie wygodne konto bankowe. Jaki bank na dzień dzisiejszy jest najlepszy to otwarcia konta?
 15. Tez mnie to ciekawi.
 16. W RTXy nie laduj kasy. Za rok wyjda w 7nm to sie wtedy zastanwowisz.
 17. pansam

  Bieganie

  Waszym zdaniem jaki stroj do biegania najkorzystniej wybrac?
 18. CRM to system który w dużym skrócie ułatwia logistykę kontaktów z klientem. Przy jego pomocy można zarządzać zadaniami, postępem prac, historią relacji z klientem. ERP jest systemem który wspiera cały proces produkcji i zarządzania. W dużym skrócie jest to system którego celem jest integracja wszystkich działów w firmie, usprawnienie przepływu informacji. Polecam ogólnie zapoznać się z ofertą tej firmy https://itcenter.pl
 19. Jak w temacie czym się różnią te dwa systemy i w jakich okolicznościach bywają stosowane?
 20. Witam, poszukuję dla siosty złoty łańcuszek, koniecznie z krzyżem, ktoś wie gdzie taki dostanę? Oczywiście nie za miliony :)
 21. Witam, szukam kogoś kto wie gdzie dostanę garaże blaszane ;)
 22. Księga Rodzaju 44,23-25 "Wtedy ty rzekłeś do sług swoich: Jeśli brat wasz najmłodszy nie przyjdzie z wami, nie będziecie już oglądać oblicza mojego" Czyli wtedy ty rzekłeś: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do sług swoich, nieświadomych braci swoich, co czyni Józef brat ich: Jeśli brat wasz, Beniamin najmłodszy syn Racheli, matki Józefa nie przyjdzie, przybędzie z wami z ziemi kananejskiej, nie będziecie już oglądać, nie ujrzycie oblicza, tożsamość rodzaju informacji mojego, Józefa - rodzaj informacji z formą ruchu. Analogicznie do przyjścia na ziemię Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, aby każdy z nas był zbawiony, żył w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj. 21) I nie poniósł śmiertelnych konsekwencji, ból, cierpienie, strach, przerażenie, etc..., które trwać będą wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj. 21,8) Za czynienie, myślami, słowami i uczynkami w systemie duchowo - informacyjnym, falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji "A gdyśmy przyszli do sługi twojego, ojca mojego, i powtórzyliśmy mu słowa pana mego" Czyli a gdy przyszli bracia Józefa do ziemi kananejskiej do sługi twojego, nieświadomego ojca Józefa, co uczynili Józefowi bracia jego, ojca mojego i braci Józefa, i powtórzyliśmy mu słowa, mowę słów, pana mego, Józefa brata mego. Analogicznie do powtórzenia bratu naszemu mowy słów Ewangelii Pana mego i Pana naszego Jezusa Zbawiciela "ojciec nasz rzekł: jedźcie znowu, kupcie nam trochę żywności" Czyli ojciec nasz, braci Józefa rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do braci Józefa: Jedźcie znowu do Egiptu i kupcie, za pieniądze nam, rodzinie Jakuba trochę żywności, trochę zboża, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produktów z rodzajów informacji, owoców, produktów rodzajów informacji i produktów z jednego (Rdz 18,8) rodzaju informacji (Rdz 44,23-25)
 23. Adamila021

  Remont mieszkania

  Remonty przeróżnie wyglądają. Czasami z małego remontu potrafi powstać coś o wiele większego. Jeżeli zabieracie się za instalacje elektryczne to zajrzyjcie sobie na stronkę https://meskon.pl/gniazda-i-laczniki-k5000005 Ja tu znalazłam w niskiej cenie gniazdka domowe. Bez problemu znajdziecie tu także wszystko inne co może przydać się wam przy pracach związanych z elektryką.
 24. Adamila021

  Jaka tania drukarnia

  Wiele firm korzysta z drukarni internetowych i ja chyba też będę musiała się na to przerzucić... W dotychczasowej drukarni i tak muszę długo czekać na zamówienie, a też cenowo wydaje mi się, że ich oferta nie jest najkorzystniejsza delikatnie mówiąc. Tu warto sobie zajrzeć też na stronkę https://www.drukowalnia.pl/oferta/katalogi-szyte/ Znajdziecie tu drukarnie robiącą katalogi, wizytówki, ulotki i wiele innych produktów dla firm.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...