Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Księga Wyjścia 2,14 "A ten odpowiedział: Któż cię ustanowił przełożonym i sędzią nad nami ?, czy zamierzasz mię zabić, tak jak zabiłeś Egipcjanina ? Mojżesz zląkł się i pomyślał: Zapewne sprawa ta wyszła na jaw" Czyli a ten, rodak niewolnik Egipski odpowiedział mową słów: Któż cię, Mojżesza ustanowił, kryteria wyboru dokonanego przez stworzonego człowieka, przełożonym, sprawujący władzę nad grupą ludzi i sędzią, ustanowiony do orzekania w sprawach spornych według człowieka kryterium wartości, nad nami, rodakami - niewolnikami Egipskimi, czy zamierzasz, chcesz dokonać czynu mnie, rodaka - niewolnika Egipskiego zabić, pozbawić życia, tak jak zabiłeś, pozbawiłeś życia Egipcjanina, nadzorcę Egipskiego, z gorliwości o życie rodaka swego. Mojżesz zląkł się, zaniepokoił się o swoje życie i pomyślał, o dokonanym czynie, nośnik informacji zamieszczony w Mojżesza informacji o całości rodzaju informacji, z nośnikami informacji myśli, słów i uczynków: Zapewne, z pewnością sprawa ta, dokonany czyn wyszła na jaw, została ujawniona, że pozbawiłem życia Egipcjanina, z gorliwości o życie rodaka swego (Wj.2,14)
 3. agus123

  zdrowa żywność

  Na pewno zdrowe i potrzebne w każdej diecie są ryby. Dlatego polecam wam to danie https://mowisalmon.pl/przepisy/pikantna-zupa-kokosowa-z-plastrami-lososia-mowi/ przygotować. To pikantna zupa kokosowa z płatami łososia, zawiera on wiele kwasów tłuszczowych omega-3, chronią one przed powstawaniem nowotworów.
 4. Wczoraj
 5. Mi się wydaje że meble to jednak najlepiej jest zamawiać internetowo bo tam najtaniej i dodatkowo wybór mają duży zawsze. Tutaj http://mebledokuchni.net.pl/ macie bardzo ładne aranżacje na kuchnie, jak nie wiecie jak u siebie ją urządzić i jakie meble zamówić to tam znajdziecie odpowiedź.
 6. Czy ktoś z Was zdecydował się wystartować ze sklepem korzystając od początku z takiego rozwiązania jak fulfillment? Wydaje mi się, że zwykle korzystają z tego większe sklepy ale może rzeczywiście jest sens.
 7. Ostatni tydzień
 8. Księga Wyjścia 2,12-13 „Rozejrzał się więc dookoła, a widząc, że nie ma nikogo, zabił Egipcjanina i zagrzebał go w piasku” Czyli, rozejrzał się, popatrzył uważnie percepcją więc dookoła, na wszystkie strony, a widząc, po uważnej percepcji, że nie ma nikogo, ze wszystkich stron zabił Egipcjanina, zamieścił we wszechinformacji, nośnik informacji pozbawienia życia. Dokonany czyn, motywacją gorliwości o rodaka swego, za zadawanie bólu Hebrajczykowi, rodakowi swemu, konsekwencja pozbawienia życia Egipcjanina i zagrzebał, zasypał go, Egipcjanina w piasku, rodzaj informacji. Dokonany czyn pozbawił życia, spowodował że gwałtownie zaprzestały oddziaływania informacyjne, rodzaju informacji Egipcjanina ze wszechinformacją. Wtedy równocześnie zaprzestały być zamieszczane nośniki informacji we wszechinformacji. Zadawania bólu Hebrajczykowi, które czynią destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Analogicznie do każdego z nas, za czynienie w systemie destrukcyjnych falowych zakłóceń, na pewno poniesie się konsekwencje „Gdy, nazajutrz wyszedł; oto dwaj mężowie hebrajscy kłócili się. Wtedy rzekł do tego, który zawinił: Czemu bijesz bliźniego swego ? „ Czyli, gdy nazajutrz, następnego dnia, wyszedł do braci swoich, oto dwaj mężowie hebrajscy, z rodu Hebera kłócili się, sprzeczali się. Wtedy rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Mojżesza do tego, który zawinił, uczynił źle. Czemu bijesz, zadajesz ból , bliźniego swego, z jednego plemienia potomków synów Jakuba, brata swego (Wj 2,12-13)
 9. No jasne, że ludzie kupują stacjonarnie...sprzedaż w tej chwili jest podzielona na sprzedaż online, ale gros klientów wciąz woli iśc do sklepu, pogadać ze sprzedawcą i sobaczyć co i jak na własne oczy. Sam szyld to za mało. W przypadku Twojej działalności radzę skupić sie na aktywności w social mediach. Warto popracować nad własną wiarygodnością i identyfikacją marki w sieci. Uderz moze do tej agencji http://realtimemarketing.pl/ korzystam z ich pomocy od poczatku powstania swojej firmy. Podpowiedzą Ci na co zwrócić uwage od poczatku, że warto 'wyjśc do klienta', ze są takie czasy, ze zamykając sie w swoim swiecie i na jednej drodze komunikacji, tylko na tym stracisz
 10. Warto ! Jak kupisz takie droższe okulary to możesz liczyć na to, że posłużą Ci na lata. I możesz nosić i nosić całe dnie i naprawdę nie będzie się nic z nimi działo. Miałam okulary po 50 zł i szczerze? Zaraz pękały, szkła były porysowane. Naprawdę jak policzyłam to wyszło, że się nie opłaca kupować takich. Lepiej zamówić na https://www.twojesoczewki.com/104-okulary-przeciwsloneczne-ray-ban i mieć naprawdę na długo. A modele są takie, że na pewno się nie znudzą.
 11. agus123

  kupię samochód

  Jak już kupisz auto to ja polecam ci je ubezpieczyć dodatkowo, AC wykupić. W tym https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac artykule dokładnie piszą o tym jak ono działa, kiedy warto je mieć, ja mam i nie raz już korzystałam, dostawałam z niego odszkodowanie za zdarzenia losowe które uszkadzały auto.
 12. bajada

  Jakie ciekawe okulary?

  Zdecydowanie Ray-Ban, kupisz na https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne . W naprawdę rozsądnej cenie można dostać, o wiele taniej niż u mojego optyka lokalnie. Także tylko korzystać. A oprawki na długo długo posłużą naprawdę. Także sobie koniecznie zobacz i udanych zakupów
 13. bajada

  soczewki kontaktowe

  Zobacz na https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe mają tam naprawdę dobre soczewki. Takich marek jak Biofinity, All Vue, Alcon. Naprawdę można dobrać sobie takie, że oczy będą wręcz w nich odpoczywać. Na różne wady wzroku, jednodniowe, miesięczne, mają także kolorowe w ofercie. I okulary jeśli wolicie mimo wszystko nosić je zamiast soczewek. Albo po prostu mieć na wszelki wypadek.
 14. Księga Wyjścia 2, 11 „I zdarzyło się w tym czasie, gdy Mojżesz już dorósł, że wyszedł do swoich braci i przypatrywał się ich ciężkiej pracy. Zobaczył też pewnego Egipcjanina, który bił Hebrajczyka, jednego z jego rodaków” Czyli, i zdarzyło się w tym czasie, życia Mojżesza, gdy Mojżesz, imię według mowy słów córki faraona, mówiąc: Wyciągnęłam, ocaliłam go z wody już dorósł, samodzielna zdolność do zapewnienia sobie wyżywienia, rodzaju informacji mężczyzny, że wyszedł, z pałacu faraona do swoich braci, plemienia potomków synów Jakuba i przypatrywał się, uważnie percepcją ich ciężkiej pracy, praca zbiorowa wymagająca dużego wysiłku. Zobaczył, percepcją pewnego, jednego z wielu nadzorców pańszczyźnianych Egipcjanina, z plemienia potomków synów Chawili, syna Kusza, przeklętego syna Chama, z jednego rodu Chama, brata bliźniaka Sema i Jafeta, synów Noego (Rdz 10,6-7; 5,32) Który bił, uderzał narzędziem do zadawania bólu Hebrajczyka, od Hebera, ojca Joktana i Pelega, od którego wywodził się Abraham, Izaak i Jakub, z jednego rodu Sema, brat bliźniak Chama i Jafeta (Rdz 5,32) Jednego, z wielu potomków synów Jakuba, z jego, Mojżesza rodaków, z plemienia potomków synów Jakuba z dwóch rodów (Rdz 38,2-30; 46,10,20) Sema i Chama (Wj 2,11)
 15. Wcześniejsza
 16. NOWE PŁYTY GŁÓWNE RACING Z490GTA ORAZ RACING Z490GTN OD BIOSTAR! Najlepsze Platformy Serii Z490 na Rynku BIOSTAR, czołowy producent płyt głównych oraz kart graficznych prezentuje nowe platformy RACING Z490GTA oraz RACING Z490GTN, napędzane przez procesory Intel® Core™ 10-tej generacji. Stworzone dla efektywności i osiągów, płyty główne BIOSTAR RACING Z490GTA oraz RACING Z490GTN zostały zbudowane by trwać przez wiele lat, z swoim stylowym designem RACING DNA zaczerpniętym z flagowej platformy RACING Z490GTA EVO. Podobnie jak swoje starsze rodzeństwo, płyty główne BIOSTAR RACING Z490GTA i RACING Z490GTN posiadają socket LGA 1200 obsługujący najbardziej wymagające procesory Intel Core™ 10-tej generacji oraz mikroarchitekturę chipsetu Z490. BIOSTAR dołożył wszelkich starań, aby upewnić się, że jego produkty są doprowadzone do perfekcji i mogą wykorzystać pełną moc piorunująco szybkich procesorów. Nowe platformy posiadają również szereg nowoczesnych technologii, takich jak system Super Hyper PWM dostarczający w 100% stabilne napięcie, gwarantujący pełną precyzję zasilania, osiągi i niezawodność. Płyta główna RACING Z490GTA jest w pełni wyposażonym pełnowymiarowcem ATX, platforma RACING Z490GTN jest formatu Mini-ITX, stworzona dla klientów poszukujących mniejszych rozwiązań z bogatym wyposażeniem. Obydwie płyty posiadają pancerny Styl RACING oraz efekty podświetlenia RGB (LED ROCK ZONE), zarządzane przez oprogramowanie BIOSTAR VIVID LED DJ, za pomocą którego można łatwo spersonalizować zintegrowane oraz dołączone podświetlenie, podłączone do headerów RGB 12V LED oraz ARGB 5V LED, jak i cały szereg dodatkowych peryferiów. Zaprojektowane dla graczy i twórców treści szukających niezawodnego sprzętu klasy premium, który pozwoli wykorzystać pełnię potencjału, płyty główne BIOSTAR RACING Z490GTA oraz RACING Z490GTN wyposażone są w cały szereg najnowszych technologii. Platforma RACING Z490GTA wspiera aż do 128GB pamięci RAM w 4-rech kościach, jej mniejsza wersja RACING Z490GTN, do 64GB RAM w 2-óch modułach. Obydwie płyty umożliwiają na overclocking pamięci do 4400+, co docenią użytkownicy pracujący w zasobożernych aplikacjach. Platformy RACING Z490GTA i RACING Z490GTN posiadają wyposażenie najwyższej klasy: Super Wytrzymałe Cewki, System Super Hyper PWM oraz Wzmocnione Konektory Zasilania zapewniające efektywne, precyzyjne, bezpieczne i niezawodne zasilanie, które chroni Twój sprzęt i wydłuża jego żywotność. Co więcej, obydwie płyty główne posiadają najnowszy interfejs BIOS z trybem EZ od BIOSTAR, który umożliwia łatwą zmianę ustawień wszystkim, nawet początkującym użytkownikom. Na obydwu platformach dostępne jest złącze PCIe M.2 (32Gb/s) wraz z wsparciem pamięci Intel Optane, umożliwiając użytkownikom na wykorzystanie maksimum z magazynowania danych. Konektory łączności bezprzewodowej WiFi 6 oraz sieć Intel GbE LAN udostępniają użytkownikom bezproblemowy dostęp do internetu, z przewodem lub bez. Płyty główne BIOSTAR RACING Z490GTA oraz RACING Z490GTN zawsze dostarczają pełnię osiągów. Obydwie podstawki RACING Z490GTA i RACING Z490GTN posiadają niemal identyczne tylne panele WE/WY, za wyjątkiem posiadania przez płytę RACING Z490GTA kilku dodatkowych złącz dzięki większemu rozmiarowi, takich jak Display Port oraz preinstalowanej maskownicy ułatwiającej montaż oraz zapewniającej dodatkową ochronę. Zaprojektowane z myślą o praktycznym wykorzystaniu, obydwie platformy posiadają 4 x porty USB 3.2 Gen1 zapewniające szybki transfer danych, dzięki czemu użytkownicy mogą wykorzystać pełnię mocy najnowszych technologii. Można śmiało stwierdzić, ze płyty główne RACING Z490GTA oraz RACING Z490GTN są obecnie dwiema najlepszymi platformami na rynku, z wyróżniającym się designem, bogatemu, high-endowemu wyposażeniu oraz certyfikowanej stabilności. Dla graczy, twórców treści oraz każdego, kto poszukuje niezawodnego produktu w pełni wykorzystującego moc procesorów Intel 10-tej Generacji, płyty główne BIOSTAR serii 400 są najlepszym wyborem, który nie obciąży Twojego portfela oraz przygotuje Twojego PC-eta na wojnę. Co więcej, BIOSTAR ogłasza, że nowe płyty główne po zarejestrowaniu w usłudze VIP CARE otrzymają dodatkowe benefity, takie jak 5 lat gwarancji oraz wiele innych. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej BIOSTAR VIP CARE. Płyty główne nowej serii 400 od BIOSTAR, wliczając w to modele RACING Z490GTA oraz RACING Z490GTN są dostępne w pre-orderze na oficjalnej stronie przedsprzedaży do 20-tego maja. Pierwsi nabywcy będą mieli szanse zdobyć dodatkowe nagrody od BIOSTAR.
 17. Prawda jest taka, że możesz samemu coś próbować z reklamą w sieci, ale tylko się upocisz i efektów może być niewiele. Lepiej zostaw to profesjonalistom. Ja zawsze mówię, że A) firma powinna dywersyfikować źródła przychodów i B powinna dywersyfikować rodzaje reklamy. Od stołu stojącego na 4 nogach stabilniejszy jest taki stojący na 8 nogach. Zerknij sobie tutaj https://smartbees.pl/blog/poradnik-jak-zalozyc-sklep-internetowy-krok-po-kroku Na stronie jest sporo porad dotyczących reklamy sklepu internetowego.
 18. Witam wszystkich. Jakie macie sposoby na reklamowanie własnej strony internetowej? Jakie metody promowania przyniosły u Was największe i najlepsze efekty Promujecie z kimś czy samodzielnie?
 19. Daarek

  Kobiece sprawy...

  niedawno moja żona wykonywała badania prenatalne razem z nią pojechałem na to badania, wybraliśmy świetnią przychodnię Multimed która mieści się w Warszawie pracują tam doświadczeni lekarze i ginekolodzy. Badanie przebiegło sprawnie, lekarze wszystko nam wytłumaczyli i dobrze się nami zajęli, tak powinno być w każdej przychodni, ale wiem, że różnie to wygląda, więc jeśli szukacie miejsca na tego typu badania, to jak najbardziej polecamy MultimedJ
 20. Gdy zastanawiasz się nad super zabiegiem odmładzającym to polecam . Ja miałam nieładne blizny potrądzikowe, więc zdecydowałam się je usunąć, możesz skorzystać też z innych zabiegów np cera palacza Bytom . Zobaczcie szczególnie na stronie internetowej mają doświadczonych pracowników.
 21. jak już mowa o pralce to ja wam opowiem swój problem… od niedawna zauważyłam u siebie zmiany na skórze, pojawiała się swędząca wysypka, a czasem czerwone plamy atopowe… poszłam do dermatologa porobiłam badania, dał mi leki i niby trochę przechodziło, niby nie… to długa historia, bo zmieniłam dużo w swoim życiu, przede wszystkim jadłospis, kosmetyki które używam itd., dalej alergia się pojawiała… pewnego dnia koleżanka wspomniała, że u niej rodzinie był podobny problem i okazało się, że to przez zły proszek do prania, dosłownie osłupiałam, ale od razu zmieniłam proszek na delikatniejszy polecany niemowlętom, okazało się to skuteczne, na moim ciele plamy nie były już tak zaostrzone i odczuwałam dużo większy komfort po przebraniu się i zmianie odzieży. Zaczęłam wyszukiwać jakiś jeszcze ,,lepszych” proszków do prania, które będą bezpieczne dla mojej skóry i tak natrafiłam na Eko saszetki do prania z magnesem od bioExperta. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale od kiedy piorę za pomocą saszetki moja alergia nie jest już taka straszna, nie mam nagłych reakcji alergicznych, plamki na skórze są bladsze i mniejsze, to ogromna ulga, jeśli ktoś a was ma podobny problem to gorąco polecam saszetki!!
 22. Można zastosować w firmie System klasy ERP do kontroli zasobów przedsiębiorstwa https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/
 23. loki33

  Jaki program do faktur

  Przede wszystkim ważna jest różnorodność faktur.
 24. nielubiezimy

  firma sprzatajaca

  Jeśli zajrzy tu ktoś, kto prowadzi firmę sprzątającą to może go zainteresować taka oferta na https://www.ole.pl/category/srodki-do-dezynfekcji W dobie koronawirusa dezynfekcja powierzchni jest bardzo ważnym elementem sprzątania.
 25. nielubiezimy

  ogrody

  Jeśli chcesz mieć uporządkowany i estetyczny ogród to warto zamontować w nim obrzeża trawnikowe. Dzięki nim można łatwo podzielić ogród na poszczególne strefy. Polskie obrzeża trawnikowe możesz zamówić na https://www.geoproduct.pl/
 26. nielubiezimy

  Dotacja unijna

  No właśnie ja też pytanie odnośnie dotacji dla sektora rolniczego. Myślę o budowie takiej konstrukcji jak wiata rolnicza na terenie gospodarstwa i zastanawiam się czy istnieje jakaś możliwość otrzymania chociaż częściowego finansowania takiej inwestycji.
 27. nielubiezimy

  rowerek

  Jeśli chcesz jeździć na rowerze zimą to weź pod uwagę, że bardzo szybko robi się ciemno. Warto więc zadbać o to żebyś był dobrze widoczny dla innych kierowców. Jedna sprawa to oczywiście sprawne oświetlenie, ale warto też kupić jakieś rowerowe odblaski albo jakiś odblaskowy element garderoby. Zobacz na przykład takie odblaskowe chusty.
 28. nielubiezimy

  Walentynkowy prezent

  Nie wiem na jakim etapie związku jesteście, ale jeśli jesteście dorośli i powiedzmy dyplomatycznie na zaawansowanym etapie związku, to intrygującym prezentem może być jakiś erotyczny gadżet. Dla bardzo odważnych może nawet coś takiego jak wibrator analny.
 29. Litery można wyciąć też z pleksi. Ostatnio trafiłem nawet na firmę, w której cięcie pleksi można zamawiać online za pośrednictwem specjalnego konfiguratora.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...