Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. arletaK85

  Remont ogrodu

  nie lepiej kupić sobie palenisko ogrodowe i robić ognisko gdzie tylko chcesz bez obaw :)? Po ognisku sprzątasz i chowasz palenisko dzięki czemu zaoszczędzisz trochę miejsca
 3. Daarek

  Jaki prezent?

  ostatnio sprawiłem niespodziankę mojej koleżance, Ulka jest uczulona na wiele pokarmów, preparatów i kosmetyków, od dawno marzył się jej inny kolor włosów, kiedy dowiedziałem się o farbie naturalnej Color&Soin która nie uczula nie mogłem o tym zapomnieć! kupiłem farbę i pomalowałem włosy dla Ulki - brak reakcji alergicznej, piękny kolor i blask, dodatkowo ładny zapach farby - to był wyjątkowy prezent
 4. Wyszukaj lokalizacje pliku lub folderu. Wystarczy, że znasz nazwę pliku lub folderu. W łatwy sposób dowiesz się gdzie plik lub folder znajduje. A w razie potrzeby dowiesz się w ilu lokalizacjach znajduje się. Link
 5. Ostatni tydzień
 6. bajada

  Remont mieszkania

  Czasami zdarzają się nam nieplanowane remonty... ma tu na myśli takie z konieczności, na przykład na skutek zalania mieszkania. Wtedy tak jak i osuszanie, tak i remont można powierzyć ekipie https://optimal-osuszanie.pl/ z Warszawy. Mają ogromne doświadczenie i wiedzą jak szybko i skutecznie usunąć konsekwencje zalania. Mieszkania po wykonanych przez nich osuszeniach i remontach są jak nowe. Nie pojawia się wilgoć ani grzyb.
 7. Księga Rodzaju 49,22-24 "Józef - płodna latorośl, płodna latorośl nad źródłem, której gałązki rozrastają się ponad murem" Czyli Józef nazwany według mowy słów, które rzekła Rachela, żona Jakuba, gdy urodziła Jakubowi syna (Rdz 30,22-24) Płodna latorośl, nad miarę rozmnożone plemię potomków synów Manassesa przed plemieniem potomków synów Efraima, brata swego (Joz. 16,1-9) Synów Józefa, syna Jakuba - Izraela. Płodna latorośl, nad miarę rozmnożone nad źródłem, otrzymanych dwóch działów ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Manassesa, syna Józefa (Joz. 13,8-12; 17,7-10) której gałązki, nad miarę rozmnożonego plemienia potomków synów Manassesa, syna Józefa, rozrastają się, powiększają zasięg otrzymanych dwóch działów ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Manassesa, syna Józefa, syna Jakuba - Izraela. Ponad murem, ponadto otrzymają wydzielone miasta z jego osiedlami wśród potomków synów Jakuba - Izraela. W przydzielonej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Issachara, i w przydzielonej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Aszera, synów Jakuba - Izraela (Joz. 17,11) "Niepokoją go, strzelają nań. I zwalczają go łucznicy" Czyli niepokoją, wzbudzają niepokój go, plemienia potomków synów Manassesa i plemienia potomków synów Efraima, synów Józefa, syna Jakuba - Izraela. Strzelają nań, wyrzucają pociski w ich kierunku. I zwalczają, występują przeciw, by przezwyciężyć go, plemienia potomków synów Manassesa i Efraima, synów Józefa, łucznicy, grupa ludzi uzbrojona w łuki, produkty z rodzajów informacji (1Sam. 11,1-11) "jednak łuk jego stale napięty, a ramiona jego i ręce giętkie, dzięki pomocy mocarza Jakuba, stamtąd, gdzie jest pasterz, Opoka Izraela" Czyli jednak, musi być łuk stale napięty, rozciągnięty bliski realizacji (1Kron. 5,18) A ramiona, połączone rodzaje informacji, stanowiąc jedną całość i ręce, rodzaj informacji do wykonania różnych czynności giętkie, do wykonania każdej czynności. Dzięki pomocy, strzeżenia potomków synów Józefa i Jakuba - Izraela (Sdz. 10,11-12) Mocarza, Boga Wszechmogącego, Abrahama, Izaaka i Jakuba (Rdz 26,3-6,28,13-15) Stamtąd, z ziemi potomków synów Józefa i Jakuba - Izraela, gdzie jest pasterz, nauczyciel duchowy - Jezus Zbawiciel imię, przez które możemy być zbawieni (Jan 10,14-16; Dz. 4,12) Jedyny Pan nasz i nauczyciel (Jan 13,14; Mat. 23,8 ) Jedyny mistrz (Jan 3,2) w miłości (Jan 15,13; Mat. 5,44) w pokorze (Mat. 5,39-42) cierpienia i zmartwychwstania (Mat. 16,21) Jedyny wzór człowieka dla człowieka (Rz. 15,5) Jedyny Zbawiciel i Odkupiciel człowieka (Dz. 13,23; Iz. 59,20) Jedyne imię Jezus Zbawiciel dla Izraela i wszystkich narodów (Jan 10,16) Opoka Izraela (2Sam.22,47) Jedyna pomoc, strzeżenie, przetrwanie i zbawienie Izraela i wszystkich narodów (Rdz 49,22-24)
 8. U nas https://superksiegi.pl/ obsluguja ksiegowosc - swietna firma, naprawde polecam, bo wszystko dziala z nimi idealnie
 9. A sprawdzaliscie sobie biuro rachunkowe https://superksiegi.pl/ ? to duzo lepsza opcja niz samemu sie brac za ksiegowosc. ten czas lepiej poswiecic klientom
 10. Uruchom programy na Windowsa w systemie Linux. Niektóre programy napisane pod Windowsa możesz używać na Linuxie. Do tego potrzebne są dwa programy. Ten film pokaże ci jak je zainstalować i uruchomić program napisany pod Windowsa. Link.
 11. Vamos

  Laptop do +/- 4 tys

  Przecież ona pisała miesiąc temu
 12. hej. chcę wypromować w sieci swoją firmę transportową. ostatnio natrafiłem na h https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/lublin/ według mnie to będzie najlepszy wybór
 13. Niestety ale faktycznie ich konta nie są najbardizej opłacalne. Kredyty (szczególnie te hipoteczne) mają całkiem dobre ale konta to inna bajka i lepiej poszukać ich w innym banku. Polecam rozejrzeć się za kontem na tej stronie promocje konta bankowe - na stronie jest lista promocji jakie na konta mają poszczególne banki. Obecnie najlepszą promocję ma bank Santander 2,5% na lokacie plus dodatkowo mozliwość premii 600 zł Moim zdaniem nie ma lepszej opcji konta.
 14. Przy tej liczbie masz wiele opcji dla laptopów Dell
 15. Skanowanie adresów IP w naszej sieci, zobacz jakie urządzenia są podłączone. Masz 2,3, komputery w domu, dodatkowo router, switch itd... interesuje cię jaki ma teraz adres IP na dhcp.? Link.
 16. Księga Rodzaju 49,19-21 „Gad – rozbójnicy napierać na niego będą, ale on będzie deptał piętę ich” Czyli Gad nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, gdy Zylpa służąca Lei, którą dała Jakubowi mężowi swemu za żonę, urodziła Jakubowi syna (Rdz 30,9-11) Rozbójnicy, zorganizowana grupa ludzi, dokonując rozboju, z plemienia potomków Ammona i plemienia potomków Maoba, synów Lota (Rdz 19,30-38) Bratanka Abrahama (Rdz 12,5) I plemion przeklętych potomków synów Chama (Rdz 9,25; 10,6-7, 13-16) Napierać, uporczywie dokonywać rozboju, na niego będą, na plemię potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela, w otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela (Joz. 13,24-28) Ale on, plemię potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela będzie deptał, następowało na piętę, rodzaj informacji przy formie ruchu ich, plemion potomków Ammona i Maoba synów Lota (Sdz. 10,17; 11,33) I przeklętych plemion potomków synów Chama (Sdz. 10,10-12) Gdy uporczywie dokonywać będą rozbojów, to uporczywie zmuszani będą do ucieczki przez plemię potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela. „Aszer – tłusty jest pokarm jego, dostarczać będzie przysmaków królewskich” Czyli Aszer nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, gdy Zylpa służąca Lei urodziła Jakubowi drugiego syna (Rdz 30,12-13) Tłusty, przyrządzany z mięsa jest pokarm jego, plemienia potomków synów Aszera, syna Jakuba – Izraela. Dostarczać będzie, sprowadzać będą plemiona potomków synów braci Aszera, z otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Aszera, którego zachodnią granicą będzie Morze Śródziemne (Joz. 19,24-31) Przysmaków królewskich, pokarmów przyrządzanych z mięsa. „Naftali – smukła łania, rodzi ładne sarnięta” Czyli Naftali nazwany według mowy słów, które rzekła Rachela, gdy Bilha służąca Raheli urodziła Jakubowi drugiego syna (Rdz 30,7-8 ) Smukła łania, szczupłe i wysokie plemię potomków synów Naftaliego, syna Jakuba – Izraela. Rodzi, młode ładne, szczupłe i wysokie sarnięta, młode pokolenie plemienia potomków synów Naftaliego, syna Jakuba – Izraela (Rdz 49,19-21)
 17. Ja jedynie bardzo dobre ubezpieczenie znalazłem na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne . Moim zdaniem z tego ubezpieczenia teraz korzysta bardzo dużo osób i są bardzo zadowoleni z tego powodu.Te ubezpieczeni jak ktoś nie wie jest na wakacje lub na jakiś krótki lub długi wyjazd.Każdemu to się bardzo przyda.
 18. bardzo fajną atrakcją i pamiątką na długie lata będzie księga gości z ankietami
 19. Program do sprawdzenia kondycji dysku twardego. Jeśli podejrzewasz dysk twardy, że źle działa to możesz sprawdzić go oprogramowaniem którym przetestujesz dysk twardy. Ten film pokaże jak to zrobić. Link.
 20. Tworzenie skrótów wyłączenie i restart systemu. Często opcję którą używamy to wyłączenie komputera i restart. Film pokazuje jak zrobić aby ikony były koło zegara Link
 21. Naprawa bazy RPM, przydatne gdy nie możemy zainstalować programy. Czasem zdarza się, że baza danych pakietów rpm jest uszkodzona. Mimo tego, że wpisujemy prawidłową komendę to wyrzuca na różne komunikaty. W takim wypadki nie zostało nam nic innego jak obejrzeć film, tam dowiesz się jak to naprawić. Poradnik robiony na systemie Fedora. Link
 22. Ten bank jest przereklamowany i chcę usunąć z niego konto i założyć je w innym banku. Zastanawiam się nad mBank. Czy to dobra opcja a czy polecicie coś lepszego? Jakieś doświadczenia?
 23. Jak można wykorzystać programy komputerowe w stomatologii? Które są polecane w tej dziedzinie? Dopiero zaczynam w tej branży :)
 24. Tworzenie i usuwanie listy zadań, które mamy wykonać, ułatw sobie życie. Mało kto wie ale listę zadań np: zakupów można napisać w terminalu. Jest dosyć czytelnie, tym bardziej, że możemy nadać priorytet danego zadania. A w razie potrzemy zadanie usunąć. Link.
 25. Wcześniejsza
 26. Ja niedawno remontowałam swoją kuchnie i wszystkie meble wraz z dodatkami zamawiałam tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85 w sklepie który polecił mi kuzyn. Mają duży wybór, znajdziecie coś dla siebie na pewno. No i ceny fajne,są ciekawe promocje i wyprzedaże. Zamierzam jeszcze u nich zamawiać.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...