Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Jak to dwuznacznie brzmi... niby znam komputerową tematykę forum, a pierwsze skojarzenie z ochroną przed zalaniem poszło w stronę antykoncepcji Ech, zaczyna mi odwalać w tym odosobnieniu, samotność bywa dotkliwa nawet fizycznie. Chyba muszę się zapisać na jakąś terapię albo coś, bo tak dalej być nie może!
 3. Ostatni tydzień
 4. Księga Rodzaju 50,21-23 „Nie bójcie się. Ja będę utrzymywał was i dzieci wasze. Tak pocieszał ich i przyjaźnie z nimi rozmawiał” Czyli nie bójcie się więc, że uczynię wam zło. Ja będę utrzymywał, dostarczał żywność wam, braciom swoim i dzieciom waszym, potomkom braci Józefa. Tak pocieszał, strapionych braci i przyjaźnie, nie wrogo z nimi, braćmi swymi rozmawiał, mówił słowa Józef i bracia jego „A Józef mieszkał w Egipcie wraz z rodziną ojca swego. A żył Józef sto dziesięć lat” Czyli a Józef miał siedemnaście lat, gdy sprzedali go do Egiptu bracia jego (Rdz 37,2) Józef był zarządcą jedenaście lat w domu Potyfara (Rdz ,1-6) Był więźniem dwa lata w domu dowódcy straży przybocznej faraona (Rdz 39,7-23; 40,3; 41,1) Józef miał trzydzieści lat, gdy król Egiptu ustanowił Józefa namiestnikiem całej ziemi Egipskiej (Rdz 41,41-46) Józef w Egipcie przez siedem lat obfitości urodzaju gromadził żywność (Rdz 41,47-49) Jak sześć dni stwarzania systemu duchowo – informacyjnej całości i siódmy dzień szabatu – sobota, odpoczynku dla naszego zdrowia (Rdz 2,2-3) Józef wysłał do ziemi kanaanejskiej braci swoich po ojca swego, aby przybył do Egiptu wtedy, gdy dwa lata trwał głód na ziemi (Rdz 45,6-11) Józef mieszkał w Egipcie dwadzieścia dwa lata bez rodziny ojca swego i bez ojca swego, a mieszkał w Egipcie siedemdziesiąt jeden lat wraz rodziną ojca swego. Ojciec Józefa Jakub – Izrael mieszkał w Egipcie siedemnaście lat, także życie Jakuba trwało sto czterdzieści siedem lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego (Rdz 47,28) A żył, odbywały się oddziaływania informacyjne Józefa – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji przez sto dziesięć lat lunarnych. „I oglądał Józef prawnuki Efraima, a synowie Machira, syna Manassesa, urodziły się na kolanach Józefa” Czyli oglądał, rodzajem informacji do percepcji, Józef prawnuki, czwarte pokolenie potomków Efraima z dwóch rodów Sema i Chama, młodszego syna Józefa (Rdz 41,52) A synowie Machira wnuki Manassesa, trzecie pokolenie potomków Manassesa z dwóch rodów Sema i Chama, starszego syna Józefa (Rdz 41,51) Urodziły się, ukończył się proces oddziaływań informacyjnych, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji z funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji do poczęcia i rodzenia potomków danych od Boga Wszechmogącego, na kolanach, funkcjonalnie ukształtowany zewnętrznie i wewnętrznie rodzaj informacji dla formy ruchu Józefa, syna Jakuba – Izraela, potomka danego od Boga Wszechmogącego (Rdz 50,21-23)
 5. Jak w temacie. Co polecacie kupić sobie albo przyjaciółce z biżuterii? Pamiętam, że ze dwa sezony temu bardzo podobała mi się bransoletka celebrytka. Czy coś takiego jest modne i teraz?
 6. Z tego co wiem to niektóre kasy fiskalne mają taki program wbudowany - chociaż mogłem coś pokręcić, więc nie bierz tego za pewnik. Ale co do jednego nie mam wątpliwości: od 2023 roku WSZYSTKIE przedsiębiorstwa będą musiały mieć kasy z połączeniem online, żeby na bieżąco przesyłać informacje o transakcjach. Niby jeszcze trochę czasu zostało, ale ja na Twoim miejscu kupiłbym od razu odpowiednie urządzenie z myślą o przyszłości. A jeśli będzie miało do tego praktyczny soft, to tym lepiej
 7. Czarna Góra - hotel https://zlotegory.com/
 8. Czarna Góra noclegi - https://zlotegory.com/
 9. Ja bym radziła zainteresować się marketingiem szeptanym, sporo informacji na jego temat znajdziesz na blogu http://i-content.pl/ . Znajomy całkiem niedawno wystartował ze swoim biznesem w sieci i dzięki działaniom z zakresu marketingu szeptanego udało mu się stworzyć już całkiem niezły wizerunek marki. Do tego sprzedaż z miesiąca na miesiąc rośnie, co za tym idzie dochody i może dalej inwestować w reklamę
 10. Zastanawialiśmy sie jakie wybrać i w koncu stanęło na pcv dobra wytrzymałość odporność na wyginanie nie pleśnieją oraz są bardzo gładkie poza tym są lekkie i łatwo je położyć Jeśli zastanawiasz się nad dobrą firmą polecam rynny od firmy Nicoll. Daję tutaj kontakt do firmy, w ktorej mozna takie rynny zamówić https://dachprofil.com.pl/oferta/rynny-i-systemy-rynnowe/rynny-nicoll/
 11. Jakiego typu rynny do domu polecicie? Lepsze będą rynny plastikowe czy może jednak metalowe?
 12. kamilszmer

  Własny biznes

  Patrząc na to jak działa wiele biznesów można dojść do jednego wniosku - brakuje dość często odpowiednich narzędzi do zarządzania grafikiem pracy. Może się to odbić negatywnie nie tylko na ogólnej wydajności naszej firmy ale przy okazji może popsuć nasze relacje z pracownikami. Nikt przecież nie lubi niespodziewanej informacji o zmianach organizacyjnych. Nowoczesny grafik czasu pracy posiada wiele funkcji takich jak: zarządzanie urlopami, staniowiskami oraz kosztami. Wszystko w oparciu o Kodeks Pracy za którym jest dość trudno podążyć (potwierdzi to praktycznie każdy manager). Dobra wiadomość jest taka, że koszta takiego rozwiązania mogą być atrakcyjne. Można to zobaczyć na przykładzie jednego z wiodących oprogramowań - https://www.grafikoptymalny.pl/ W ramach promocji możemy przez pierwszy miesiąc korzystać z narzędzia bez żadnych opłat więc nic nie ryzykujemy.
 13. Co raz trudniej takie znalezc.
 14. kamilszmer

  Jaki prezent?

  Ciekawe pomysly!
 15. Księga Rodzaju 50,19-20 „A Józef rzekł do nich: Nie bój cie się ! Czyż ja jestem na miejscu Boga” Czyli a Józef rzekł: słowa, dźwięki, wibracje, nośniki mowy słów do nich, braci jego: Nie bój cie się ! Nie uczynię wam wszystkiego zła, jak bracia Józefa uczynili Józefowi wszystko zło. Czyż ja, Józef jestem na miejscu Boga, Wszechmogącego, który wysłał mnie do Egiptu przed wami, aby zachować synów Jakuba i potomków synów Jakuba – Izraela przy życiu (Rdz 45,5) „W prawdzie knuliście zło przeciwko mnie, ale Bóg obrócił to w dobro, chcąc uczynić to, co się dziś dzieje: zachować przy życiu liczny lud” Czyli wy, bracia Józefa w prawdzie, naprawdę knuliście zło, wszystko zło przeciw mnie, Józefowi, bratu swemu (Rdz 37,18-36) Ale Bóg, Wszechmogący obrócił, uczynił wysoką częstotliwość wibracji nośników informacji w dobro, to zło, wszystko zło, o niskiej częstotliwości wibracji falowych nośników informacji, wszystkiego zła, w uczynione dobro, wszystko dobro, wysoką częstotliwość wibracji nośników informacji, wszystkiego dobra. Aby zachować synów Jakuba i potomków synów Jakuba – Izraela przy życiu. Chcąc wtedy uczynione przez braci Józefa zło, wszystko zło, trwające destrukcyjne, falowe zakłócenia nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji wszystkiego zła ich występku ich grzechu ich mowy słów, których nie powiedział ojciec Józefa braciom Józefa i nie powiedział Józefowi ojciec Józefa. Wszystko zło, które uczynili Józefowi bracia jego, obrócić uczynione zło w uczynione dobro, wysoką częstotliwością wibracji nośników informacji wszystkiego dobra, aby zakryć wszystko zło, niskiej częstotliwości wibracji falowych nośników informacji wszystkiego zła. Chcąc dziś uczynione przez człowieka wszystko zło, trwające destrukcyjne, falowe zakłócenia nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji wszystkiego zła, jego występku jego grzechu jego mowy słów, których nie powiedział człowiekowi Bóg Wszechmogący w Starym Testamencie – instrukcji życia w systemie duchowo – informacyjnym, i których nie powiedział człowiekowi w ewangelii Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka. Czyniąc wszystko zło, niską częstotliwością wibracji falowymi nośnikami informacji wszystkiego zła, w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Chcąc zakryć krwią, nośnikiem informacji o śmierci Jezusa Zbawiciela, w zastępstwie śmierci człowieka (Hebr. 9,12-15) Za czynienie wszystkiego zła w systemie duchowo – informacyjnym, człowiek nie poniósł wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc… które trwałyby wiecznie (Łuk. 16,22-31; Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) Wtedy Bóg Wszechmogący chciał synów Jakuba i potomków synów Jakuba - Izraela zachować przy życiu. Dziś chce zbawić potomków synów Jakuba – Izraela i liczny lud, plemion i narodów (Rdz 50,19-20)
 16. Mam większy rozmiar buta i buty kupuję głównie w sklepach internetowych. Mieszkam w średniej wielkości mieście, w którym sklepów z obuwiem jest sporo i w sumie zawsze coś się znajdzie ale to czy buty mi się podobaja czy nie to juz inna para kaloszy. Niestety ale zwykle buty są jak dla jakichś starych dziadków. Nie mam problemów z kupieniem sobie jedynie sportowego obuwia. Jeśli szukasz dla siebie butów bardziej eleganckich, polecam to miejsce https://www.butyxl.pl/polbuty-meskie-duze-rozmiary Mają obecnie w dobrej cenie sporo modeli róznych marek. Zamawiałem w sklepie kilka razy i byłem zadowolony.
 17. Jakie są wasze opinie na temat naturalnych kosmetyków? Na rynku mamy ich całkiem sporo. Skuteczność to bardzo indywidualny temat. Ciekawych pozycji nie brakuje jak np. żel do higieny intymnej z tej oferty : https://naturalniewloskie.pl/cialo/higiena-intymna ale liczę na jakieś opinie z waszej strony.
 18. Jeśli chodzi o reklamę, to ja coś wiem na ten temat. Proponuje wam zajrzeć na stronę : https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/torun Tam dowiecie sie, dlaczego warto postawić na reklamą lokalną, czyli outdoor. Billboardy ciągle są bardzo popularne i pomagają w podniesieniu rozpoznawalności firmy.
 19. Szukam dla siebie porządnych butów ale w większym rozmiarze. Doradzicie gdzie mogę dostać?
 20. Moim zdaniem najbardziej uniwersalną metodą na skuteczną reklamę są billboardy. Dzięki niej trafisz do szerokiego grona odbiorców (potencjalnych klientów i pracowników nawet spoza okręgu działania Twojej firmy). Tutaj : https://nowawarszawa.pl/reklama-w-warszawie/ możecie przeczytać na jakiej zasadzie działa taka forma reklamy.
 21. ariastark23

  Wizualna reklama

  Grunt to sprawdzić, co będzie najlepsze dla Waszej firmy. Wiem, że wiele osób decyduje się na takie rozwiązania marketingowe, jak billboardy. W sumie, nawet niedawno trafiłam na artykuł : https://rzeszowska24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3645:billboard-w-rzeszowie-zmaksymalizuj-swoje-szanse&catid=73&Itemid=240 który właśnie o tym opowiadał. Dajcie znać, co sądzicie w tym temacie.
 22. Wcześniejsza
 23. Warto . Sam sie zastanawiałem czy sobie takie okulary kupować czy nie. Jednak w końcu się zdecydowałem oraz nie żaluję - wzrok zdecydowanie lepiej znosi długie posiedzenia przed monitorem. W zasadzie wszystkie dolegliwości z tym związane zniknęły. Wiadomo,ze czasami oczy łzawią jak nie robie sobie przerw w pracy. Ale jak robisz sobie co jakiś czas przerwy to wzrok tak nie cierpi. Zerknij sobie do Trendy Optitians: https://trendyopticians.pl/ Ostatnio wprowadzili dobrą funkcjonalność. Mianowicie jest opcja zamówienia okularów online.
 24. Magellan

  Własny biznes

  Macie jakies sprawdzone rozwiazania co do optymalizacji czasu pracy?
 25. 1. Asus. https://www.power.fi/tietotekniikka/tietokoneet/poytakoneet/asus-vivo-pc-s340mf-poytakone/p-1022798/ 2.Hp. https://www.gigantti.fi/product/tietokoneet/poytatietokoneet/40940/hp-pavilion-tp01-0810no-poytatietokone Co byście wzięli? Czy do któregoś da się dołożyć kartę graficzną później,tak żeby się nie rozpadł.
 26. agus123

  Jaki prezent?

  W temacie prezentów to jak szukałam niedawno dla moje przyjaciółki czegoś na jej parapetówkę to tutaj https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-kobiet znalazłam ciekawe rzeczy, i to w dobrych cenach. Wybór mają duży więc na pewno znajdziecie coś co będzie fajnym podarunkiem.
 27. ariastark23

  Własny biznes

  Właśnie artykuły do ochrony dróg oddechowych https://sektorbhp.pl/pl/c/Ochrona-drog-oddechowych/51 żeby skompletować wszystkie elementy odzieży roboczej dla pracowników. Warto pamiętać, że takie artykuły zapewniają komfort pracy, ale co ważniejsze zwiększają higienę na danym stanowisku, zwłaszcza w przypadku bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi.
 28. ariastark23

  Reklama

  Jeśli zależy Wam na rozpoznawalności na rynku lokalnym to pomyślcie o tym , aby zainwestować w billboard. Tutaj : https://www.oswiecimonline.pl/magiczny-karkow-wykorzystaj-jego-potencjal/ znajdziecie bardzo atrakcyjną ofertę dla Gdańska, jest możliwość wynajęcia powierzchni reklamowej już od kilkuset złotych i to w najbardziej popularnych miejscach. Ja uważam, że billboard jest bardzo skuteczną formą reklamy. Wpływa przede wszystkim na budowę świadomości marki wśród klientów.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...