Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Księga Rodzaju 45,4-6 "Józef zaś rzekł do braci swoich: Zbliżcie się, proszę do mnie ! A gdy się zbliżyli, rzekł: Jam jest Józef, brat wasz, którego sprzedaliście do Egiptu" Czyli Józef zaś rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do braci swoich: Jam jest Józef, brat wasz, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu, ziemi plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) Analogicznie do świadomości każdego z nas że Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, który w zastępstwie każdego z nas poniósł śmierć za nasze myśli, słowa i uczynki, które w systemie duchowo - informacyjnym czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji. A za czynienie falowych zakłóceń w systemie, na pewno poniesie się wieczną śmierć, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8) "Lecz teraz nie trapcie się ani nie róbcie sobie wyrzutów, żeście mnie tu sprzedali, gdyż Bóg wysłał mnie przed wami, aby was zachować przy życiu" Czyli lecz teraz z tego powodu niech nie mają utrapienia ani niech nie robią sobie wyrzutów tym, że Józefa tu, do Egiptu sprzedali, gdyż Bóg Wszechmogący wysłał Józefa przed braćmi jego, aby braci Józefa zachować przy życiu, by nie umarli z braku żywności. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela wzoru człowieka dla człowieka, którego Bóg Wszechmogący wysłał, abyśmy nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie. Byśmy byli zbawieni, żyli wiecznie w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj.21) "Bo już dwa lata trwa głód na ziemi, a jeszcze będzie pięć lat bez orki i żniwa" Czyli bo już dwa lata, lunarne, siedemset dwadzieścia dni według dwudziestu czterech miesięcy synodycznych i syderycznych trwa głód, brak wszelkiej żywności, zboże, nasienie - informacja o całości rodzaju informacji, produktów z rodzajów informacji, owoców, produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8) na ziemi - rodzaj informacji, a jeszcze będzie pięć lat, lunarnych, tysiąc osiemset dni według sześćdziesięciu miesięcy synodycznych i syderycznych bez orki, uprawy roli i żniwa, zbioru żywności z uprawianej roli (Rdz 45,4-6)
 3. bajada

  Praca

  Rzeczywiście jest sporo ofert o pracę dla programistów, to zawód gdzie nie trudno znaleźć pracę i można w najlepszych ofertach przebierać. Na pewno ta zasługuje na uwagę https://www.aplikuj.pl/oferta/424229/programista-c-wdrozeniowiec-umowa-o-prace-zorius-pl#backto=%2Fszukaj%2F%3Fz%3D102 i ogólnie na aplikuj polecam przeglądać jak szukacie. Z różnych miejsc oferty, zawsze dobre warunki pracy i prosta aplikacja online. Dobre CV oczywiście trzeba stworzyć, samo wykształcenie to może być za mało.
 4. Wczoraj
 5. Z racji, że jestem nowa, chciałam się przywitać, więc cześć wszystkim !
 6. Wydaje mi się, że jeśli chcecie sobie poradzić ze zdrowiem, to warto poszukać na stronie lekarzebezkolejki.pl URL gdzie znajdziecie naprawdę całe mnóstwo lekarzy z Krakowa oraz okolic. Naprawdę wygodna rzecz, bo możecie rezerwować miejsca bez czekania w kolejkach - kupa czasu zaoszczędzona, polecam wszystkim :).
 7. bajada

  Dobrze płatna praca

  Można u nas w kraju znaleźć dobrą pracę ale trzeba posiadać ku temu odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. A posiadając nawet to również o taką pracę trzeba się postarać, konkurencja wśród aplikujących pracowników jest naprawdę duża. Pisząc CV trzeba się przyłożyć do dodatkowych rubryk, jak chociażby zainteresowania. Tak by nasze Cv zaciekawiło potencjalnego pracodawcę. Na https://www.aplikuj.pl/cv/zainteresowania-w-cv-co-wpisac/ macie kilka porad jak do tego podejść aby wyjść na osobę interesującą i taką której na pracy szczególnie zależy.
 8. Ostatni tydzień
 9. Witam najmilej jak umie, pozdrawiam serdecznie.
 10. Sporo osób na pewno stawia na takie zakupy:) Co do ubrań dla dorosłych zarówno jak i dla dzieci można kupić przez internet. Jeżeli będziecie szukać modnych dodatków odzieżowych, konkretnie to skarpetek, to zajrzyjcie sobie na stronkę https://koloroweskarpetki.pl/50-kids Na pewno znajdziecie coś dla siebie, dla swojej rodziny.
 11. acer aspire 5742 ati radeon hd 5470 512mb czy mozna zmienic na 1gb
 12. Elion

  Co sadzicie o joggerach?

  Joggery są jak najbardziej ok. Kiedys nie mogłem sie do nich przekonać, jednak potem się przekonałem. Wygodne, luźne, fajne na co dzeń Raczej nie wybrałbym się w nich na żadne oficjalne spotkanie, ale po domu czy na miasto to czemu nie. Ogólnie w sieciówkach ostatnio nie widzialem, królują standardowe jeansy czy chinosy. Zerknij sobie tutaj: https://www.braggashop.pl/joggery-stoprocent-cat-35 W sklepie mają kilka promocji na joggery od stopprocent.
 13. też czegoś takiego szukałam pozdrawiam
 14. Podobno tu przesyłka z kwiatami mają najpiękniejsze kwiaty. W sam raz na prezent dla kobiety.
 15. Właśnie szukałem takiego tematu. Mam nadzieję, że fajnie się rozwinie.
 16. Bardzo przydatny temat założyliście. Dzięki za Wasze opinie i porady.
 17. Hej, jak uważacie - czy otwarcie biznesu związanego z profesjonalnymi kosmetykami do włosów jest dobrym pomysłem? Niby nisza, ale jednak kosmetyki chyba trzeba brać z zagranicy? Chciałbym jeszcze ruszyć z tematem w tym roku. Grupą docelową byliby fryzjerzy, barberzy, kosmetyczki, w przyszłości może inne sklepy stacjonarne oraz
 18. sosimply

  biznes a fundusze

  Może lepiej uderz na urząd marszałkowski - może tam są różnego rodzaju fundusze na rozpoczęcie? Dofinansowanie z BUR? Europejskie fundusze Strukturalne - sprawdzałeś wszędzie temtaty?
 19. Wcześniejsza
 20. Niektórzy są wręcz zmuszeni pomyśleć o nowej diecie, bo inaczej będzie z nimi naprawdę kiepsko. Do tej grupy można zaliczyć między innymi osoby z chorą wątrobą. Więcej o praktykowanej przez nich diecie można poczytać m.in. tutaj.
 21. Księga Rodzaju 45,1-3 "Wtedy Józef nie mógł już opanować się dłużej wobec wszystkich, którzy stali wokół niego, i zawołał: Wyprowadźcie wszystkich ode mnie. I nie pozostał przy nim nikt, gdy Józef dał się poznać braciom swoim" Czyli wtedy Józef nie mógł już opanować się dłużej, by dać się poznać braciom swoim wobec wszystkich Egipcjan, którzy stali, na formie ruchu wokół, otaczając Józefa z każdej strony, i zawołał, donośnym głosem: Wyprowadźcie wszystkich ode mnie, by nie pozostał przy Józefie nikt z Egipcjan, którzy stali wokół Józefa. I nie pozostał, bo wyprowadzili wszystkich Egipcjan. przy Józefie nikt z Egipcjan, gdy Józef dał się poznać braciom swoim, że jest bratem ich, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu "Zapłakał tak głośno, że usłyszeli to Egipcjanie i usłyszał to dwór faraona" Czyli zapłakał, rozpoczęły się oddziaływania informacyjne mowy słów, dźwięków, wibracji Judy, z Józefa rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, zakończone płaczem tak głośno, rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem, że usłyszeli, rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, to głośno rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem Egipcjanie z plemienia Chawili przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) I usłyszeli rodzajem informacji do odbierania i przekazania rodzajowi informacji do przetwarzania mowy słów, dźwięków, wibracji, to głośno rozpoczęte oddziaływania informacyjne zakończone płaczem dwór - administracja faraona - wielki dom "Potem rzekł Józef do braci swoich: Jam jest Józef ! Czy żyje jeszcze ojciec mój ? A bracia jego nie mogli mu odpowiedzieć, bo się go zlękli" Czyli potem rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów Józefa do braci swoich: Jam jest Józef ! Brat wasz. Czy żyje, nie skończyła się destrukcja, jeszcze ojciec mój ? Trwa destrukcja ojca Józefa i braci jego. Ale bracia Józefa nie mogli Józefowi odpowiedzieć mową słów, na mowę słów Józefa, bo się Józefa brata swego zlękli, że poniosą konsekwencje za brata swego, którego z nienawiści sprzedali do Egiptu, ziemi plemienia Chawili, umownie nazwanej Egiptem (Rdz 45,1-3)
 22. Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam.
 23. Chciałbym kupić sobie jakieś wygodne spodnie na co dzień, ale tak aby można było wyjść również i na miasto. Zastanawiałem się nad joggerami. Jakies opinie?
 24. Unmistakably, "I'm confused." I'm leaving that be. Well, as collaborators say, "Choose not, lest ye be judged." That's a very sensible Weight Loss training system. Weight Sunset Keto Diet Loss is an often overlooked shortcut to enrich Weight Loss. Granting all that, seems about the same variety of mere mortals do wish Weight Loss. Are you certain you would like to ride that train? I puzzled out that generally is fun. I couldn't even get that. We have a tendency to'll create Sunset Keto Diet Pills this a quick operation. You should separate the chaff from the wheat. The goal is to extend the amount of Weight Loss available. Significantly, I had a good time. https://www.facebook.com/Sunset-Keto-Diet-110412203674111/
 25. Nawet jeżeli jest to jeszcze mała firma, to warto od początku postawić na dobry system - link. Migracja to nie problem, szczególnie, że firma jest jeszcze niewielka. Już teraz warto nabrać dobrych praktyk przy zarządzaniu firmą, nawet jezeli pracuje w niej niewielka liczba osób.
 26. To jest trudne pytanie, w sumie chyba każdy wolałby nowy ale rzadko kogo stać, dlatego większość kupuje używany. Tak przy okazji wspomnę o jednej ważnej rzeczy - jak kupujecie auto z drugiej ręki to pamiętajcie żeby rozwiązać kwestię ubezpieczenia. Stary właściciel w zasadzie powinien złożyć wypowiedzenie umowy oc https://mubi.pl/poradniki/wypowiedzenie-oc/ (na tej stronie jest przedstawione jak to zrobić) , tak abyście Wy mogli wybrać sobie ubezpieczyciela wg własnego uznania
 27. No słuchajcie ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej regularnie, chodzę do mojej znajomej do jej gabinetu. Niedawno kupiła nowy sprzęt, w firmie https://shar-pol.pl/ zamawiała laser do usuwania przebarwień. Super sprawa, ja po lecie miałam dość duże i już po pierwszym zabiegu było widać różnicę, kolejny całkiem je usunął.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...