Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

Jaka piosenka??:)

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga: Jeśli nie masz 18 lat, nie włączaj!

http://youtube.com/watch?v=N_UfcbqU3bU

Hm. Gdyby nie tematyka teledysku to bym napisał że żałośnie śmieszne. A tak napiszę - paru fiutów robi kase na tym że wielu gimnazjalistów czuje sie bardziej męsko, silnie i mrocznie gdy założy koszulke z tymi oszołomami. Gołowąse kompleksy to doskonały materiał na biznes. Muzycznie na poziomie Ich Troje... No - perkusista umie grać. Przykre. No i - "Jeśli nie masz 18 lat, nie włączaj!"? Ktoś dorosły bez braków w psychice raczej takich rzeczy nie potrzebuje, to jest kierowane do dzieci...

 

ps - genialne gitary to oni może i mają.. szkoda, że nie potrafią na nich grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
No i - "Jeśli nie masz 18 lat, nie włączaj!"? Ktoś dorosły bez braków w psychice raczej takich rzeczy nie potrzebuje, to jest kierowane do dzieci...

Mam ponad 18 lat i mi sie podoba. Przykro mi, Twoja regula sie nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Mam ponad 18 lat i mi sie podoba. Przykro mi, Twoja regula sie nie sprawdza.

napisałem: "Ktoś dorosły bez braków w psychice".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś bez braków w psyhice zrozumiałby, że jeśli jemu się coś nie podoba to wcale nie powód do oczerniania kogokolwiek innego, kto słucha czegoś takiego...

Mocny wokal nie w moim guście, ale ogólnie fajny utworek da się przełknąć i klip też taki...yhm...ciekawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hah, nawet to co napisał Michasiek mnie nie zdziwiło - w końcu nie jego gust więc jestem nikim - gimnazjalistą bo tego słucham :]

Dla mnie Dimmu Borgir to od lat (a słucham ich już od 1998 roku bodajże-od płyty "Enthrone Darkness Triumphant") to cały czas numer 1 jeśli chodzi o black metal. Niemówie, że słucham cały czas metalu, ale lubie, lubie nawet bardzo. A ten utwór z nowej płyty bardzo mi się spodobał. Gitara -rewelacja, a w połączeniu z klawiszami to już cudo :) ( bo wokal to akurat tutaj chyba im nie wyszedł).

Zmiana stylów, posłuchajcie tego (coś dla studentów) - jakie prawdziwe te piosenki-coś o tym wiem :) :

http://mrlewy.wrzuta.pl/audio/ik6Hqa4kZp/s...ze_ze_moge_zdac

http://jedyne.co.mam.patrz.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
napisałem: "Ktoś dorosły bez braków w psychice".

Zdefiniuj mi pojęcie "braki w psychice" bo nie wiem czy się obrazić czy podziękować za komplement.

 

Red Hot Chili Peppers - I could have lied.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Zdefiniuj mi pojęcie "braki w psychice" bo nie wiem czy się obrazić czy podziękować za komplement.

Wychodzi na to że michasiek uważa się za takiego bez braków, więc...chyba wypada podziękować mu za komplement ;)

 

te piosenki świetne normalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Led Zeppelin - Stairways to Heaven - klasyk, fajniutki :)

 

P.S. A jeszcze co do wypowiedzi miachasiek'a, to od kiedy gimnazjaliści słuchają metalu? Myślałem, że za moich czasów gimnazjum jak i teraz słuchają hip-hopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

w takich chwilach pozostaje mi powatarzać sobie że ludzie tak ograniczeni też pewnie po coś istnieją. Pozdrawiam

 

No i wiesz - ktoś kto serio słucha black metalu by Cię wyśmiał ;] dimmu, kredki - to takie matalowe disco polo dla dzieciaków - serio... coś jak linkin park w świecie rocka (choć to podobno też jest metal :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
w takich chwilach pozostaje mi powatarzać sobie że ludzie tak ograniczeni też pewnie po coś istnieją. Pozdrawiam

 

No i wiesz - ktoś kto serio słucha black metalu by Cię wyśmiał ;] dimmu, kredki - to takie matalowe disco polo dla dzieciaków - serio... coś jak linkin park w świecie rocka (choć to podobno też jest metal :D)

Michasiek Ty wiesz co ja sądzę o całej takiej muzyce, ale nie chcę rozpętać kolejnej wojny... :lol:

Peace panowie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Led Zeppelin - Stairways to Heaven - klasyk, fajniutki :)

 

P.S. A jeszcze co do wypowiedzi miachasiek'a, to od kiedy gimnazjaliści słuchają metalu?

Pytanie teoretycznie nie do mnie, ale odpowiem.

 

Od zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
... coś jak linkin park w świecie rocka (choć to podobno też jest metal :D)

Jeśli LP jest metalem to ja na świat przyszedłem w glanach...LP to jest rock i to w prawdziwym szerokopojętym znaczeniu tego słowa. Bo klasyfikacje na tysiąc rodzaji metalu i rocka robią tylko u nas w europie a nie za oceanem. Więc nie jedź mi tu po LP bo rock to rock, a nie hard, soft, disco rock itd...zresztą już od paru lat nie używa się szufladek rodzajowych, bo teraz wszyscy artyści tworzą nowe nurty i mieszają style, oby tylko stworzyć coś oryginalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak Qba dał klasyka to i ja podrzuce:

Europe : The Final Countdown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha, Michasiek, Twoje wypowiedzi smieszą mnie bardziej niż to co się dzieje u nas w rządzie. Co mnie obchodzi co powie "prawdziwy"(czyli jaki? ten co ma glany, bo Ty pewnie masz, tak?) metalowiec. Kredki sporo straciły trza przyznać, ale dimmu to napewno metalowcy lubią(nie wspominam już o klasykach, takich jak Immortal, bo pewnie o to Ci chodzi, że płyty metalowe które teraz wychodzą są bee). Zresztą jkaby napisał, że lubie te piosenki co michasiek i tak by było źle. Więc po raz kolejny to olewam i tylko sie z Ciebie śmieje, dziękuje.

 

P.S. Aha, ograniczone to są osoby, które nie przyjmują żadnych wiadomości do swojej głowy i patrzą tylko na siebie, pomyśl o tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli LP jest metalem to ja na świat przyszedłem w glanach...LP to jest rock i to w prawdziwym szerokopojętym znaczeniu tego słowa. Bo klasyfikacje na tysiąc rodzaji metalu i rocka robią tylko u nas w europie a nie za oceanem. Więc nie jedź mi tu po LP bo rock to rock, a nie hard, soft, disco rock itd...zresztą już od paru lat nie używa się szufladek rodzajowych, bo teraz wszyscy artyści tworzą nowe nurty i mieszają style, oby tylko stworzyć coś oryginalnego.

Nie używaj proszę w jednym poście określeń "linkin park" oraz "artyści" bo dla tych drugich to dośc duża ujma ;] Chciałem dla przykładu dac poprostu największy for-kids tandetny komercyjny syf jaki mi przychodził do głowy i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Napisze już twoim językiem, weż ty się ić lecz chłopie...a co do dużej ujmy...gdzie indziej ją widzę ale nie powiem już tego. Jak można być tak ograniczonym. Pokazujesz jedynie swoje poglądy i jedynie je uznajesz za słuszne. Współczuje Ci mimo wszystko.

for-kids...śmieszny jesteś, for kids mogą być lajtowe teksty mandarynki, lub kelly clarkson, a nie LP, bo mimo wszystko mają pewną głębię, a jeśli ty uważasz że wzbogacając muzykę o konsoletę Hann'a, czyli nie występuje tylko gitara i perkusja, nie są artystami to żal mi twojego toku myślenia...o ile można to nazwać myśleniem.

Bardzo komercyjny syf...wiele z ich tekstów powstało nim ty wyszedłeś z przedszkola, zaczynali długo przed wydaniem HT więc nie wypowiadaj się w ten sposób nie poznawszy historii zespołu.

Przez tą całą dyskusję bałeś się pochwalić czego ty słuchasz, boisz się że będziemy się śmiać lub obrażać to? Nie bój się, nie każdy jest w tak wczesnym stadium rozwoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

$$$$$$$$!!!!

 

Jak się rozmawia z kimś kogo się ma intelektualnie pod podeszwą to można bez ryzyka pomyłki uznawać swoje zdanie za jedynie słuszne i tak też na tym forum z reguły czynię.

 

Jeśli linkin park to dla Ciebie artyści to trudno z Tobą o sztuce rozmawiać.

 

Masz rację - gdybym napisał czego słucham to zapewne byście mnie wyśmiali - głupi uważa za głupie to, czego nie ogarnia.

 

Nie - nie liczę na "zwycięstwo" w tej dyskusji bo zwycięstwo się odnosi gdy się do swojego zdania przekona widownię. Jaka jest widownie każdy widzi i nie liczę na poparcie z jej strony. A dochodzic do porozumienia w kwestii muzyki z ludźmi którzy słyszą genialne gitary w dimmu lub widzą sztukę w LP nie mam ochoty.

Co do Mandarynki - jesli chodzi o artyzm to nie ma zbyt wielkiej różnicy między nią a omawianymi zespołami. Różnica jest w wykonaniu bo wokalista LP śpiewa tak, że jak go obrobią w studio to da się go słuchać, a jej nawet to nie pomoże.

 

Na pośmiewisko motłochu polecam: SDM, Grechutę, Niemena, Hey, Republikę, King Crimson, Dream Theater, Tool, Pink Floyd, Dead Can Dance, The Mars Volta, Portishead, Massive Attack, Archers of Loaf, RHCP, Satrianiego, Vaia, Malmsteena(tym trzem oczywiście daleko do kunsztu gitarzystów dimmu :D), Soundgarden, Chopina, Czajkowskiego.

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Michasiek tak myślałem, że o to Ci chodzi. Jak byliśmy razem w redakcji to nie byłeś "taki". Teraz Cie nie ma i robisz wszystko, żeby oczernić wypowiedzi ludzi na tym forum. Chodzi Ci zapewne o to, że ludzie odwiedzający PC Centre są bardzo młodzi i co się z tym wiąże nie mają takiej wiedzy jaka jest na innych portalach (nie zawsze). Tylko nie rozumiem czemu cały czas Nas atakujesz? Masz kompleksy.

Dość tego, od tej chwili każdy post nie związany z tematem ("jaka piosenka"), czyli OT będzie kasowany od razu, bez żadnych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Queen - Ride The Wild Wind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Iron Maiden - The Reincarnation of Benjamin Breeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Karel Gott - Je jaká je

 

"ani èerná ani blondýýýýýýýýna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bob Dylan - American Pie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ferry Corsten - Holding On

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Billy Talent - Fallen Leaves

30 seconds to Mars - The Kill; Attack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...