Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Sietkarze rlz! Włodarczyk rlz! (ale punktowanie pierwszego, amerykańskiego sędziego mnie rozbawiło...)
A teraz oczekiwanie na mecz prawdy z rosjanami! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3:2 dla Polski, WYGRALI!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3:2 dla Polski, WYGRALI!!!!!

ciekawe kiedy podwyżka cen gazu ziemnego ;] <_<

ale wygrali :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygrali, wygrali! Przez ten mecz spóźniłem się na 2 wykłady, ale warto było :D

Będzie złoto? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi mama wysyłała smsy do szkoły bo musiałam iść na zajęcia ale jak wychodziłam z domu to przegrywali nasi chłopcy dzięki bogu pozbierali się i wygrali! No chłopaki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałem fart bo dziś pracownia 1 grupy i ja szedłem na 11.30 więc mogłem sobie meczyk obejżeć bez większych kłopotów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciii... najpiękniejsze chwile w Japonii dopero przed nami! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj mam też i ja taką cichą nadzieję, a mecz z serbami ładnie nam poszedł, szkoda że nie widziałem, tylko musiałem radia na lekcji słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wisła 3:1 :)

Wspaniały mecz Błaszczykowskiego, 3 asysty :)

Szkoda tylko czerwonej kartki dla Clebera, bo bez niego będzie ciężko w ostatnim meczu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To o takich chwilach będziemy opowiadać następnym pokoleniom!

Po złoto!!! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tegoroczny Puchar Świata w skokach zaczął się tragicznie. A teraz trwa konkurs i tak cienko skaczą że aż nie chcę się wierzyć. Małysz pyrną daleko ale upadł! Biedny łokieć sobie pobił :(. Mam nadzieje że nabierze to wszystko tępa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tegoroczny Puchar Świata w skokach zaczął się tragicznie. A teraz trwa konkurs i tak cienko skaczą że aż nie chcę się wierzyć. Małysz pyrną daleko ale upadł! Biedny łokieć sobie pobił :(. Mam nadzieje że nabierze to wszystko tępa!
Aaa, to dlatego tak nisko sklasyfikowany został. Nie miałem okazji oglądać konkursu tylko wyniki słyszałem i się zastanawiałem jak to możliwe skoro prezentował w miarę dobrą formę, teraz już wszytsko jasne. Szkoda, szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby świderski był kobietą mógłby zostać moją żoną. Jutro pobudka o 5 i ogladanie finału :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdyby świderski był kobietą mógłby zostać moją żoną. Jutro pobudka o 5 i ogladanie finału :)

ewentualnie podudka skoro świt o 11 i również oglądanie meczu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, co za zwierzenie. A dlaczego akurat Sebastian? B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo jest najlepszy. Jak przypierdzieli to nie ma mocnych. Po za tym super motywuje drużyne, jest zawsze taki zdeterminowany i w ogóle <zakochany>

z3768909X.jpg

Świderski vs Giba

On będzie legendą światowej siatkówki.

Szkoda tylko, że nie będe mógł tego meczu obejrzec ze swoimi przyjaciółmi :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co Świderski to szaleje. Na początku w pierwszych dwóch setach cieniasko ale później jak się rozegrał to szok! Naprawdę fajny chłopak! Smolarek piłki siatkowej :). Fajowy ziom!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jutro decydujące starcie. Kupie piwko i będe oglądać.

Darek-myślałem że jesteś zakochany we mnie :(

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żurawski wczoraj strzelił gola! Hehe .. cienias wkońcu coś zrobił :D. No to może nie jakiś ogromny wyczyn ale zawsze jakiś początek :D.

Ale się steresuje ... już za godzine zacznie się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie ciężko... Trzymamy kciuki chłopaki, dajcie z siebie wszystko! Po złoto!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...