Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niestety pzregraliśmy, ale za to mamy srebrny medal. Brawa dla naszych siatkarzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda szkoda chłopaków :( ale i tak odwalili dobrą robote. Brazylia tak waliła w tą piłkę że szok! Uciekaj kto może! Bo zabić można z taka siłą i prędkością walili.

Srebro! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Niestety pzregraliśmy, ale za to mamy srebrny medal. Brawa dla naszych siatkarzy!

 

Przegrali... ale zdobyli bardzo dobre drugie miejsce

 

a teraz z innej beczki

Małysz 142m w Lillehammer - nowy rekord skoczni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie się ciesze że nasi mają srebro. Jesteśmy wicemistrzami Świata :) + Zagumny najlepszym rozgrywającym + Wlazły był nominowany do nagrody najlepszego zawodnika według FIVB. JUPI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cieszmy się z tego co mamy... ogromny sukces

 

WICEMISTRZOWIE ŚWIATA!!!!!! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

... a Adam 3 w dniu swoich urodzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Piekne mecze i gratulacje dla naszych, wlasnie leca do nas, i nad ranem beda w Polsce :) :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Piekne mecze i gratulacje dla naszych, wlasnie leca do nas, i nad ranem beda w Polsce :) :>.

Pewnie w Wawie wylądują? MANIAK szykuj bukiet i rano lecisz na lotnisko z delegacją na powitanie naszych wicemistrzów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

o której?? no i nie mam takiej fajnej koszulki PCCENTRE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mogłem zobaczyc finalu :( Chinska stacja zawalila i nie wiadomo czemu nie transmitowala tego pojedynku, a polsat sport udostepnial pasmo o niskiej przepustowosci i ogladac sie nie dalo bo bylo za duzo chetnych. Siedzialem za to o 5 z rano z Tatą na kanapie i słuchałem relacji w jedynce polskiego radia. Ciekawe przeżycie, czułem się tak jakby było 15 lat do tyłu. Przegraliśmy, ale i tak mamy wspaniałą drużynę. Za dwa lata Pekin (czemu znowu Azja? :[).

 

z3769478X.jpg

 

Sebastian Świderski: Nie chcę dywagować, czy były szanse pokonać Brazylię, czy nie. Nie chcę gdybać, zastanawiać się, co by było, gdybyśmy zagrali na innej hali albo odbyli przynajmniej jeden trening na tej. To teraz bez sensu, najważniejsze, że dotarliśmy aż tutaj, na podium. Jesteśmy najlepszą europejską drużyną, co chciałbym podkreślić, bo chce się być najlepszym, jeśli mamy w pełni ukoronować te dwa ciężkie lata - trud, na który się zgodziliśmy, podpisując reguły narzucone przez Raula Lozano. To wielki sukces całego polskiego sportu, nie tylko nasz, siatkarzy.(...) Każdy miał tutaj słabszy dzień, szkoda, że nam się zdarzył akurat w finale. Cóż, mam nadzieję, że kibice nam wybaczą i będą się cieszyć z tego, co jest.

 

Wybaczamy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma czego wybaczać. Zagrali świetne mistrzostwa i za to im dziękujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dokłądnie, nic dodać nic ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
o której?? no i nie mam takiej fajnej koszulki PCCENTRE

W poniedziałek późnym wieczorem do kraju wraca reprezentacja Polski siatkarzy, która wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata. Przylot samolotu z polskimi siatkarzami spodziewany jest o 22.40 a uroczystość powitania ekipy, z udziałem ministra sportu, Tomasz Lipca, oraz reprezentanta portalu PC Centre - MANIAKA, odbędzie się w hali oddanego kilka dni temu do użytku nowego Terminalu 2 lotniska im. F. Chopina.

 

Ps. Geo - koszulka z logiem dla niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Heh, zdjęcie hicior :P

 

siatkarze_premier_05.jpeg

 

Nie wydaje się Wam, że Kaczyński nadawałby się na nowego libero?! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na trenera by sie nadawal. Zaraz wylecieliby z reprezentacji wszyscy ktorzy wspolpracowali z SB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Trener dostał wczoraj najlepszy prezent :) czerwony stanik hehe :) w kwiatuszki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Trener dostał wczoraj najlepszy prezent :) czerwony stanik hehe :) w kwiatuszki!

Haha o tym nie słyszałem. Ale ja to bym wolał jakieś stringi... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Celtic przegrał kurde ... ale to nic i tak przechodzi ale dobrze by było wygrać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A Polska z ZEA wygrała 5:2. Śmieszny to mecz musiał być.

 

Żurawski znów się nie popisal :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Żurawski znów się nie popisal :]

Jakto nie? Asystę miał, piłka otarła się o jego włosy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...