Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jiker

W to zagrać warto!

Rekomendowane odpowiedzi

- Project Gotham Racing 2

- XBOX

- wyscigi

- predkosc, predkosc, predkosc! masa pieknych samochodow (Ferrari F50 rzadzi!), system kudosow (zakup samochodow, tras, pierdolek, kodow za zdobyte brawurowa jazda pieniadze), genialnie odtworzone miasta ( m.in Los Angeles, Barcelona, Moskwa i nie chodzi tu bynajmniej o grafike, lecz o ich zabudowe) i jeszcze raz predkosc!

- ----

- http://www.bizarrecreations.com/

- 199 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BowWow: bezapelacyjnie Fallout 2

Bow: kazdy pecetowiec wie o co chodzi - konsolowcy moga pomarzyc (u nich nie ma takiej gry a szkoda bo nie wiedza co traca)

Wow: turowa cRPG - dziwne............ale GENIALNE!!!!

Bow: rzecz dzieje sie w postnuklearnym swiecie - pustynia, mutanci, broń ze starej przedwojennej ery oraz ta z nowej ery (po wojnie atomowej), cyberpunk, prostytucja, narkotyki, bezprawie, rozpiżdżone miasta, licznik gaigera, atomowe schrony, psychopatyczni gangsterzy - to wszystko jest tu dostępne i robisz co chcesz i kiedy chcesz............+ cały stan kaliforni i newady do zwiedzenia i najlepsze teksty jakie w ogole wymyslono (SERIO!)....................2 lata wydarte z zycia! NASZA NAJLEPSZA GRA! a jest nam znane wiele tytułow................niech nas znamy ich tyle ze sami sie dziwimy..............

Wow: giera pływa na PentiumMMX 166 (win 95) tylko sie troche dlugo laduja plansze........tak sie sklada ze znowu gramy, tylko na AMD 2500+ (win XP)...............giera plywa no i nie ma loadu przy przejsciach do innych plansz

Bow: www.interplay.com

Wow: mozecie ja spokojnie kupic za 30 zl w wersji PL (kinowka)

 

Bow: najlepszy kawalek: w Gecko - miescie okrutnie zdeformowanych mutantow (zwanych Ghulami).......rozmowa z Haroldem (mutant, ktoremu z glowy wyrasta drzewko owocowe).........Ty: To coś co rośnie na twojej głowie to drzewko? Harold: Co zazdrość cię bierze? Nazywa sie Herbert. Rozmawiam z nim jak czuję się samotny. hehehehehe.......ŻARTOWAŁEM!!!.....nazywa sie Bob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince Of Persia:Sands of Time

PC, Xbox, PS2

Zręcznosciowa

Chodzimy księciem persii, doskonała grywalność, królewska ANIMACJA, miód leje się z monitora wiadrami

Minimum GF3, resztę trudno mi ocenić, bo nie grałem na niczym słabszym niż to z podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Call of Duty

- PC

- FPP

- Gra toczy się w realiach II wojny światowej. Bierzemy udział w 3 kampaniach: amerykanami, brytyjczykami i rosjanami. W grze cenie realizm grafikę i oczywiście to że przebiła pod tymi względami słynnego medal of honor

- na sprzęcie który mam w przypisie chodziło płynnie na minimalnych detalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BowWow:

- XIII

- PC

- FPP

- gra ma ciekawą grafikę - tzn. wszystko jest komiksowe i jedocześnie 3D - wygląda naprawdę super..........fabuła jest rodem z Jamesa Bonda - rządowy spisek i takie tam, bardzo zagmatwana...........aha gra jest stworzona na podstawie komiksu pod tym samym tytułem.........warto zagrać bo to pierwszy taki projekt (graficznie), ma ciekawą fabułę, jest grywalna i ma dużo nowatorskich pomysłów..............

- giera pływa z 4x AA na naszym kombajnie...............ale na GF4Ti4400 też chodziła super płynnie i bez zacięć (maks detale, grafa 1280 na 1024, bez AA)

- 79 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Best!!!

-FIFA 2004

-PC

-sportowa

-symulator piłki nożnej, cenie w niej realizm i grafikę 8)

-Windows 98, 2000 lub XP

Procesor 500 Mhz,

64 MB RAM (128MB dla Windows XP i 2K)

Karta graficzna 16 MB PCI lub AGP z akceleratorem zgodnym ze standardem Direct3D i DirectX 8.1

Klawiatura, mysz

Modem o szybkości transmisji 56K do gry on-line.

-www.easports.com

-124.99 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- NFS Underground

- PC

- chyba kazdy wie ze NFS to wyscigi :)

- jest swietna, naprawde, nie ma nic wspolnego z poprzednia czescia, swietne detale, odwzorowanie samochodow (sa licencjonowane), tras, kazde auto prowadzi sie inaczej np. civic jest mocno nadsterowny, lancer jest podsterowny, miata tez jest nadsterowna, ale latwo sie nad nia panuje. odwzorowanie predkosci jest swietne zwlaszcza w trybie DRAG. Jedyne co mi sie nie podoba to slaba skutecznosc nitro - jednak Midnight Racing jest niezrownany :) Podsumowujac, swietna gra, ktora nawet wprawionym graczom moze sprawic klopoty.

- gram na athlonie 1,6 G (pewny jednak nie jestem), radeon 9200 64mb, plynnosc niezla, ale jak sadze xp go niezle hamuje, czasem zarwie, sadze, ze na o wiele slabszym sprzecie pod innym os-em (np. 98 ) tez pojdzie ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-robbo

-PC, DOS

-logiczna z elementami zręczościowymi

-gra, która wywołała w moim domu sensację i okrzyki: "on mówi!". Obowiązkowa pozycja dla każdego polskiego gracza! Wcielając się w dzielnego robota zbierasz śrubki i otwierasz drzwi przy użyciu kluczy. W tym wszystkim przeszkadzają Ci lasery i inne dziwadła.

-286, ok 500KB wolnej pamięci konwencjonalnej, VGA, klawiatura

-nie znalazłem, xland chyba już nie istnieje :cry:

-mojej kopii nie oddam za żadne pieniądze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- CM 03/04

- PC, Mac, w planach Xbox

- manager piłkarski

- co tu się będę rozpisywał... po prosty wspaniały (pełen błędów, ale to szczegół) manager... polecam, gradka dla zagorzałych fanów piłki nożnej i nie tylko...

- U mnie na PIII 500, 256 Ram, chodzi w miarę płynnie (załadowana 1 liga)

- www.cenega.pl

- 129zł (w Media Markt; zaznaczam że w tym sklepie bo np. w Empiku jest za 149zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wygrzebałem Mafię. Może nie jest to najnowsza gierka, ale zagrać warto...

 

- Mafia: The city of Lost Heaven (w moim wypadku ver. PL)

- PC

- jakby to Geo ujął: Symulator gangstera

- niezła fabuła, możliwość "swobodnej jazdy", wspaniały klimat końca lat 20 i 30 ubiegłego wieku :D i te bryki...

- P III 700, 128MB Ram'u, 32MB karta graficzna, jakaś dźwiękówka i powinno śmigać :P... aha dobrze jest mieć jeszcze klawiaturę i mysz :twisted:

- oficjalna strona gry www.mafia.tpp.pl

- obecnie jakieś 20 zł... (np w MM :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze gry, w jakie grałem to:

- Grand Theft Auto 3/Vice City, SimCity 4 (tnie się niebosko na moim antyku, ale trochę pograłem), Max Payne (nie umiem ograniczyć się do jednej)

- strategia ekonomiczna, akcja

- szkoda czasu na pisanie wywodu

- wymagnia znajdziecie na www.gry.wp.pl :P

- www.rockstar.com, www.maxis.com (www.ea.com), kto zrobił Max Payna - nie chce mi się sprawdzać

- cena, hmm... wszystko pewnie po 99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec ja proponuje

-Dark Signs

-PC

-gatunek - hmm? trudno powiedziec - trzeba sie niekiedy solidnie namyslec zeby wykrasc dane o badaniach nad delfinami ;) - jezeli ktos gral w Uplinka to wie o co chodzi :)

-gra wciaga na baaaaardzo dlugo, jest prawie calkowicie obslugiwana w konsoli (polecenia w wiekszosci z linuxa), nawet realistyczna i co najlepsze - darmowa

-u mnie chodzi na P200+32MB RAMu ;)

-strona http://www.darksigns.com czy jakos tak, stamtad mozna tez sciagnac pelna wersje gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze najlepsza grą RPG jest Diablo II Lord of Destruction ponieważ jest zrobiona naprawdę na wysokim poziomie dopracowana grafika rozbudowane questy :D normalnie można w nią grac miesiącami a nawet latami. Gra również pozwala nam na udział w potyczkach z innymi graczami za pośrednictwem Battle net . Po prostu tylko grac i nic nie robić :D jedyna wada tej gry na Battle net to osoby którym udaje się wprowadzić chitowane rzeczy do gry ale jest ich mało dlatego moim zdaniem ta gra zasługuje na ocenę 10/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six 3: Raven Shield

 

- Najtrudniejsza gra taktyczna swiata

- Silnik graficzny z Unreala 2

- Dziwiek na b.wysokim poziomie (eax hdd)

- Realizm

- Nie za wysokie wymagania

- Nie zapomniane akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre też są obie części sagi Gothic'a.Pierwsza ma niezapomniany klimat i fabułę, a dwójka fajną grafę i wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to moje osobiste zdanie:

komputer:

- Heroes of Might and Magic (wszystkie części, najlepsza dla mnei 3)

Play Station:

- Saga Frontier 2 ( bardzo dobra gra. Jedyna gra z tej konsoli o ktorej mogę z czystym sumieniem poweidzieć że warto było zagrać. W dodatku mimo upływu lat,grafika jest tak zrobiona, że nadal jest doskonała i bez zastrzeżeń.)

Gameboy Advance:(już zapomniałam jak się to urządzenie zwie)

- Golden Sun

 

Nowości polecić nie mogę bo jestem graczem starej daty. Najnowszą grę którą grałam to akurat Golden Sun, a ono wyszło już dość dawno jak na świat gier. Słyszałam ze juz druga część jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy nie powtarzają się zbyt często :( Trzeba troszkę rozszerzyć porcję najlepszych, moim skromnym zdaniem, gier. Jestem za GTA: VC, GTA 3, SimCity 4, Capitalism 2 i MaxPayne :) Razem daje to całkiem wybuchową mieszankę :twisted:

 

P.S. Te brązowe tytuły zostały wcześniej wymienione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z nudów wgrałem War of the ing i mimo iż mam nawet duże wymagania sprzętowe to ale niesamowicie wciągającą fabułe (Of course ;)) i gorąco polecam

Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tego setki, ale narazie:

1. Bertayal at Krondor

2. Master of Orion 2

 

obiema moge sie zucic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas jestem za Notatnikiem, Wordem i Accessem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

call of duty to rewelacja, collin też niczego sobie. a graliście w Roller Coaster Tycoon-to jest dopiero zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...