Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jiker

W to zagrać warto!

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to kiedys gry byly o wiele lepszej jakosci niz teraz. Nie wiem z jakiego to faktu wynikalo bo jednak byly tez robione dla pieniedzy. Dostep do komputerow miala o wiele mniejsza liczba osob ze wzgledu na wysoki koszt zakupu .. moze tutaj tkwila cala przyczyna. Nie chce natomiast negowac tego ze aktualnie nie mozna zagrac w nic dobrego .. trzeba jedynie troche bardziej przeszukac dostepne tytuly w poszukiwaniu czegos co przypadnie na do gustu. Jesli chodzi o najpopularniejsze gry to najlepszycm zrodlem recenzji bedzie bez dwoch zdan platforma Steam, zrzeszajaca najwieksza liczbe graczy na swiecie. Ostatnio nawet czytalem ciekawe podsumowanie najlepszych tytulow z 2018 na jednym z portali - https://ithardware.pl/aktualnosci/steam_przedstawia_najpopularniejsze_gry_2018_roku-6655.html  Z gier mulitplayer moge z czystym sumieniem polecic GTA V w ktore nadal gra ogromna liczba ludzi .. z rpgow Divinity 2 posiadajace rewelacyjny tryb kooperacji oraz Kingdome Come Deliverance jako gra dla jednego gracza. Ciekawe co w tym roku okaze sie hitem .. jak uwazacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyjdzie. Planowane jest wydanie na 2020 rok. Ogólnie od tak długiego czasu słyszy się o grze, tak wiec oczekiwania są duże. Sam dopiero w tym roku przeszedłem Wiedźmina od studia cd project i jest to najlepsza gra rpg, w jaką miałem okazje grać tak wiec i ja również mam duże oczekiwania co do tej gry. 

Ciekawi mnie również co będzie z serią dragon age . A konkretne z czwartą częścią. Dopiero w tym roku dostaliśmy jakies konkretne informacje na temat prowadzonych prac podczas gry. Nie sądzę aby gra mogła być wydana w 2020 roku. Pewnie trzeba będzie poczekać na jej wydanie o wiele dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio wróciłem do klasyki - Max Payne, Gothic, Sacrifice.
Może to sentyment do dzieciństwa... a może przedpotopowy pecet, którego szczytem możliwości było 20 FPS-ów (przy pościgach w miastach spadające do 10-12) w AC IV Black Flag.
A i tak Assassina ograłem calutkiego. Przynajmniej singla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z nowych rzeczy polecam Plague Tale Innocence - niesamowity klimat. Mechanika gry wprawdzie jest banalna, ale jeżeli dacie się wciągnąć w historię, to to gra zostanie Wam w pamięci na długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam The Wolf Among Us i The Walking Dead - żadne gry nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak te ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi