Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

Jaka piosenka??:)

Rekomendowane odpowiedzi

Oto temat ktory mnie interesuje :D Jaka piosenka i jakeigo zespołu ostatnio zainspirowala was do dzialania/przy jakiej czuliscie sie jak w muzycznym niebie?? :lol:

 

Jesli chodzi o mnie to ostatnio nie moge funkcjonowac bez piesni :) Cradle Of Filth-Nymphetamine, no i to co zawsze czyli prawie wszystkie piosenkii Metallicy(enter sandman, fade to black, sanitarium itd) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio - Dream Theater "Change of seasons", słucham kilka razy na dzień, a jak ktoświe ile to trwa to wyobraża sobie ile czasu dziennie słuchając DT spędzam ;]

Poza tym odgrzebałem skądś Alvina Lee z jego Ten Years After, rozkoszuję się utworem "Hey Joe" (Hendrixa) w jego wykonaniu

I trzeci utwór - pokazowa/ćwiczeniowa kompozycja Malmsteena - "Arpeggios from hell"

 

Qbo - widzę, że skłaniasz się w stronę metalu. Odradzam osobiście taplanie siew death/black... Takie np. Kredki wpadaja w uchu ale ambitnością to oni nie grzeszą... polecam rock/metal progresywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam Myslovitza... Szczególnie trudno dostępne Et Si Tu N'existais Pas z repertuaru Joe Dassin'a... poza tym ostatnio spodobał mi się Linkin Park & Jay-Z - Numb (Encore)... też fajna nutka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja sklaniam sie w strone metalu i rocka. a jesli chodzi o kredki to nie ma takiego drugiego zespolu na swiecie. a Metallica tez niepowtzralna . a rock tez slucham. linkin park czy inne tez sa spoko. np him(wyje a jednak cos w swoim glosie ma) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj mnie naszlo na t.love, INXS i Omegę. Ostatnio też bez przerwy słucham Dziub Dziuba :).

 

Live at Budokan DT gorąco polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

INXS... tak... Never tear us apart... fajna nutka. A dziub dziub... no cóż... ja jendak słaniam się do wiekopomnej już Halby :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio As I Lay Dying - "Elegy" i nie ma mocnych, a piosenka ponadczasowa, która od niepamietnych czasow zawsze krzęta mi się po głowie to Toxicity w wykonaniu System of a Down.

 

 

 

PS

Spodobało mi się Sanitarium metallici na koncercie MTV Icon wykonane przez limp bizkit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No i zapomniałem o pamiętnej muzie z nfs'a underground'a, espeszyli:

Element Eighty - Broken Promises i Story of the year - And the hero will drown :)

 

(w zasadzie jest więcej piosenek z nfs'a, ale te dwie są szczególnie fajne :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
No i zapomniałem o pamiętnej muzie z nfs'a underground'a, espeszyli:

Element Eighty - Broken Promises i Story of the year - And the hero will drown :)

 

(w zasadzie jest więcej piosenek z nfs'a, ale te dwie są szczególnie fajne :D)

oooo tak :)

a znasz soundtrack z dwójki? Mi się podoba najbardziej Rising against - "give it all"

Muze z nfsu1 jest już tak popularna, że kiedyś na jakiejś imprezie przeglądam jakie ma płytki organizator, otwieram cd w wieży, a tam soundtrack NFSU i to leciało praktycznie non stop przez całe party :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Soundtrack z NFS:U2, w którego jestem posiadaniu od jakiegoś już czasu nie zrobił na mnie przesadnego wrażenia - spodobały mi się tam dwa kawałki - już teraz nawet nie pamiętam które.

 

INXS... tak... Never tear us apart... fajna nutka.

 

Polecam cały dwupłytowy album Shine Like It Does The Anthology.

 

A dziub dziub... no cóż... ja jendak słaniam się do wiekopomnej już Halby :).

 

No cóż - to jest już kultowa piosenka :D.

 

Cóż jeszcze - ostatnio wpadły mi w ucho utwory Europe. I Oczywiście - byłbym zapomniał - RED HOT Chili Peppers - wszystko!! :D

 

End of transmission

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a slyszelsicie moze Dimmu Borgir-Progenies of the great apocalypse-brutalne ale wpada w ucho. a jesli chodzi o muze z nfsu to bardzo mi sie ona podoba ale z dwojki juz kicz zrobili :cry:

no i ten Toxicity tez wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Soundtrack z NFS:U2, w którego jestem posiadaniu od jakiegoś już czasu nie zrobił na mnie przesadnego wrażenia - spodobały mi się tam dwa kawałki - już teraz nawet nie pamiętam które.
Ja mówiłem o części pierwszej. W drugiej oprócz Paula Van Dyke'a - Nothing but you nic mnie specjalnie nie urzekło... moim zdaniem soundtrack w tej grze to nieporozumienie... porażka w konfrontacji z pierwszą częścią...

 

A tak z innej beczki... Wielu z Was nie znajdzie w tych utworach "nic" dla siebie, ale ja gorąco polecam... takie przyjemne dla ucha:

Andain - Beautiful Things oraz Andain - You once told me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

wiem, ze mówiłeś o pierwszej to była aluzja do:

 

a znasz soundtrack z dwójki? Mi się podoba najbardziej Rising against - "give it all"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz... mój (wiel)błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a posluchajcei sobie Apocalypticy-somewhere about nothing, path, albo fade to black. yyy cud miód :lol:

PS. czekam az GEO cos napisze buehehhe

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
a posluchajcei sobie Apocalypticy-somewhere about nothing, path, albo fade to black. yyy cud miód :lol:

Poezja dla uszu

PS. czekam az GEO cos napisze buehehhe

:lol:

Co w tym śmiesznego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
a posluchajcei sobie Apocalypticy-somewhere about nothing, path, albo fade to black. yyy cud miód :lol:

Poezja dla uszu

PS. czekam az GEO cos napisze buehehhe

:lol:

Co w tym śmiesznego :roll:

teżmnie to zastanawia, Qbo czemu wyśmiewasz co drugie swe zdanie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co wy. Mam dobry humor i juz nawet smiac sie nie wolno :) a o GEO napisalem bo jestem ciekawy jego opini. Dajcie mnie pod sąd za te buźki :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Co wy. Mam dobry humor i juz nawet smiac sie nie wolno :) a  o GEO napisalem bo jestem ciekawy jego opini. Dajcie mnie pod sąd za te buźki :D hehe
ja bym Cie skazał bez sądu na słuchanie Krzysztofa Krawczyka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Iwanie nie musisz mnie skazywac, moja mama tego slucha :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Co wy. Mam dobry humor i juz nawet smiac sie nie wolno :) a  o GEO napisalem bo jestem ciekawy jego opini. Dajcie mnie pod sąd za te buźki :D hehe

A Geo to dziwak... Słucha tego, na co jest zapotrzebowanie, elastycznie dopasowując swoje gusta muzyczne do tendencji na rynku (nastroju). I tak na przykład trafia się rock, ale i pop, i jazz, i blues, i muzyka etniczna, a i dobrą muzyką klasyczną nie pogardzę. Z wykonawców, którzy obecnie mi się podają, można wymienić choćby nieco zapomnianego Grzegorza Tournaua, czy debiutującego Leszka Możdżera (posiadacze płyt Piano Life lub Piano do mnie). Bardzo lubię też rock'n'roll - i w ogóle muzykę dawnych lat (60-70-80, Frank Sinatra, Elvis, ). Wśród wspólczesnych wokalistów rock'owych bardzo podoba mi się Queen i kilku innych klasyków.

Nie lubie muzyki techno, hip-hopu, disco polo i pochodnych tych gatunków... A - jeszcze muzyka ludowa nie bardzo mi odpowiada (ale jest dużo lepsza od wcześniej przytoczonych gatunków :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
...przy jakiej czuliscie sie jak w muzycznym niebie?? :lol: 

 

Ja czuje sie w 7 niebie od jakiegos czasu (czyt. 10 lat :P ) gdy slucham piosenki "Maria McKee - Show Me Heaven". Swietne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ok Bigger. ale napisz jakie jeszcze lubisz. moze disco polo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To ja wam klasyką zajadę :)... Los Manolos - Volare :) ostatnio mi sie jakoś usłyszało w radio jakimś... i musze powiedzieć, że to fajne jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...