Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
darek_dade

Mistrzostwa Europy 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz Michaśku, ale czy nie można się obejść bez używania tego typu zwrotów? Myślę, że można... pozatym... ja tylko prosiłem... czy jest w tym coś złego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Wybacz Michaśku, ale czy nie można się obejść bez używania tego typu zwrotów? Myślę, że można... pozatym... ja tylko prosiłem... czy jest w tym coś złego??
Rozumiem Cię. Tylko uważam, że intencje są ważniejsze od efektu - Franki nie chciał nikogo obrazić, napisał co napisał bo taki ma styl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jestem za tolerancją względem dupy!!

 

Już widzę te bilboardy: "Jesteśmy z tobą dupo", "Dupa na prezydenta", itp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jestem za tolerancją względem dupy!!

 

Już widzę te bilboardy: "Jesteśmy z tobą dupo", "Dupa na prezydenta", itp. :P

albo bardziej zgodnie z tematem - "dupa gola! dupa gola!" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem tolerancyjny (podobno) :) ... Proponuję powrócić do tematu źródłowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Geo! Tak swoją drogą nie chciałem moją proźbą wywołać tak burzliwej dyskusji o dupie... ale wyszło inaczej...

 

Nie widziałem meczu Niemcy - Łotwa... może podzielicie się wrażeniami (apel do tych, którzy mieli okazję obejrzeć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Łotysze się wybronili!!! Niemcy spartolili kilka dobrych okazji. Ogólnie takie sobie było.

 

W tej chwili Holendrzy prowadzą z Czechami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

żałuje ze nie mogłem obejrzeć meczu Czechy-Holandi, podobno wyborny no i wynik mówi sam za siebie (odzyskałem wiare w czechów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
żałuje ze nie mogłem obejrzeć meczu Czechy-Holandi, podobno wyborny no i wynik mówi sam za siebie (odzyskałem wiare w czechów)

 

masz czego! Najlepszy mecz Euro 2004 jak do tej pory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Tygryskiem... Świetny mecz... ale nie rozumiem trenera Holendrów... w 60 minucie zdjął Robbena, który miał 2 asysty i jak do tej pory stwarzał największe zagrożenie pod bramką rywali... Ale dobra... zdjął najlepszego gracza i wprowadził... 34-letniego Bosvelta!! Bez przesady!! Czemu nie Vaarta (wszedł na 10 min. przed końcem i nic już nie mógł zrobić), albo Sneijdera??

 

Uważam, że nie powinno być czerwonej kartki dla Heintingi i powinien być karny dla Holendrów (Ruud był przytrzymywany obiema rękami, wyraźny faul!!), ale cóż... sędzia uznał inaczej...

 

A dziś grają:

Hiszpania - Portugalia (oby wygrała Hiszpania!!)

Rosja - Grecja (Chciałbym, żeby Rosja natarła uszu Grekom!! [za remis z Hiszpanami :-P])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie... najczarniejsza z czarnych rozpacz!! Moja Espania przegrała... szkoda... wygląda na to, że pojadą do domu. Co prawda Rosja wygrała z Grecją, ale musieli chyba wygrać dwoma bramkami, żeby awansowały Portugalia i Hiszpania (czy jakoś tak)... Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

oj prawda niestety, a ja ich na mistrzów uznawałem (po czechach oczywiście :P) ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Daciku > przyjmij wyrazy współczucia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
czyli Grecja wyjdzie? :] hura :]

Czyli hiszpoania back to home :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
czyli Grecja wyjdzie? :] hura :]

Czyli hiszpoania back to home :cry:

e tam ;]
Niemcy back home!!!!!!! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

tak... i Anglicy też... to jak na razie jedyny pozytyw tych mistrzostw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Poland back home!!!!!!!

 

Eeeeeeeee. Proszę? Co pan mówi panie reżyserze? ... Że niby, że się nie dostali? Aha. Rozumiem. Przejdźmy do następnego pytania...

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Noo, zobaczcie, serwis komputerowy, a najbardziej obleganym tematem jestr...piłka nożna :-P No ale, cóż sie dziwic jak towarzystwo typowo męskie, ja tutaj ratuje resztki feminizmu okazyjnie...Okazyjnie, poniewaz na piłce znam sie jak na wpływie deszczów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach :-P Ale nawet ignorantka mojego pokroju potarfi stwierdzic, że Beckham w tym karnych przeszedł sam siebie..Może i mój tatuś miał racje, odsyłając go za razem z jego żonka z powrotem do Spice Girls :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...