Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Adam_np

Jaki hosting pod sklep Prestashop

Rekomendowane odpowiedzi

Co do hostingu to ja pod swój sklep wykupiłam pakiet w nazwa.pl. Są na rynku już 22 lata więc mają duże doświadczenie, jak do tej pory mam same dobre doświadczenia z nimi, warto ich wybrać. Sprawdźcie ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@agus123 Widzę, że posiadacie jedne konta do promowania wielu osług jako agencja marketingowa. Postarajcie się trochę bardziej, albo najlepiej zmieńcie branże, bo kiepsko Wam idzie promowanie jednej z najdroższych firm hostingowych w kraju. I wszystko zaczęło się w kwietniu/maju 2019, nagle wysyp polecających :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już było, ale przecież VPSa w Firehost testujesz za darmo, a to powinno ci wystarczyć pod ten sklep.
Dedyk to już jest potrzebny pod mega duże sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam dobre doświadczenia z nazwa.pl, jestem ich klientką już trzeci rok, przeniosłam się z innej firmy. Podoba mi się że obsługa serwera jest prosta, pakiety nie są drogie no i pomoc techniczna zawsze jest dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam nazwa.pl. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę https://unistyle.pl/

Mają bardzo ciekawe pakiety, bardzo dbają o bezpieczeństwo, wprowadzają cały czas nowe rozwiązania, mają już wiele realizacji na presta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi