Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

typka7

Użytkownicy
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O typka7

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. typka7

  Jaki hosting pod sklep Prestashop

  Pisałam. Pod sklep to raczej VPS, ale na spokojnie - u nich VPSa też testujecie całkowicie za darmo. Poza tym - usługa jest raczej niezawodna.
 2. typka7

  Jaki hosting pod sklep Prestashop

  Firehost - solidny, porządny hosting, tylko musicie podziałać na odpowiednich zasadach. Wiadomo, że każdemu może pasować coś całkiem innego. Ale to testujecie za darmo, więc łatwo możecie sprawdzić i ocenić działanie.
 3. typka7

  Darmowy VPS

  Firehost wychodzi tanio, a VPSa testujesz całkowicie za darmo. I radzę właśnie ten kierunek.
 4. typka7

  Hosting bez podawania peselu

  Firehost. A to wymagają peselu do założenia konta? A po co im to?
 5. typka7

  Jaki hosting pod sklep Prestashop

  No właśnie... tym bardziej, że jednak VPS-a w Firehost testuje się całkowicie za darmo. Jaki zatem problem? Skoro można to sprawdzić całkowicie za darmo, to czemu nie?
 6. typka7

  Internet dla studenta Netia

  Nie ma ofert typowo pod studenta - wszystko masz na PanWybierak. Pisałam. Możesz przecież wybrać umowę bez zobowiązań. Wiadomo, że będzie wtedy trochę droższej, ale nie będzie was obowiązywał konkretny okres korzystania z usługi. A ogólnie nawet światłowody są teraz tanie.
 7. typka7

  Internet dla studenta Netia

  Nie kojarzę typowego internetu dla studenta aktualnie, ale to w sumie była fikcja, bo wtedy i tak każdy mógł skorzystać z tej oferty. Najlepiej wejdź na https://panwybierak.pl/, podaj swój adres i zobacz jakie oferty wyświetli dla ciebie porównywarka. Oni pokazują wyłącznie takie, które są dostępne dla danej lokalizacji. I weź pod uwagę te oferty, gdzie można korzystać bez zobowiązań. Operatorzy mają coś takiego.
 8. typka7

  Jaki hosting pod sklep Prestashop

  Firehost działa mi na tyle niezawodnie, że nawet nie biorę pod uwagę innych usług. Skoro tutaj wszystko działa jak należy, to po co mi problemy z innymi usługami.
 9. typka7

  Tani internet stacjonarny Kraków

  Na przyszłość konsultuj się telefonicznie z PanWybierak. Bo z porównywarki masz suche dane, a telefonicznie powiedzą ci więcej konkretów.
 10. typka7

  Tani internet stacjonarny Kraków

  Dla mnie Polsat, ale chyba najlepiej zapytaj... sąsiadów co mają i czy są zadowoleni. PanWybierak pokazuje wyłącznie znane marki. W sumie to jeśli Polsat jest dostępny w waszej lokalizacji to wszystko powinno dobrze działać. Ale luz - konsultujcie temat.
 11. typka7

  Tani internet stacjonarny Kraków

  Nie mieszkam w Krakowie, ale sprawdź sobie, co ci pokaże PanWybiera.pl - porównywarka takich tematów. To jest fajne rozwiązanie, bo pokazuje wszystkie usługi jakie są dostępne dla twojej lokalizacji. Czyli bez netu, który można mieć tylko w konkretnej części Krakowa. Sprawdź.
 12. typka7

  Jaki hosting pod sklep Prestashop

  Przecież nazwa to kosmos cenowy, a na Firehost mam konto za śmieszne grosze. Po co się bawić w tak drogie usługi, skoro tak naprawdę wyższa cena kompletnie nic nie daje?
 13. typka7

  Program typu CRM do biura księgowego?

  Nie ma sensu nastawianie się na systemy, które to samo oferują w wersji płatnej, albo nawet tego samego nie oferują ;-) Bądźmy poważni. Odpalcie system, zobaczcie jak działa, porównajcie parametry, łatwo można przecież przetestować poszczególne funkcje. A działalność biura rachunkowego nie jest na tyle specyficzna, żeby od razu sięgać po dedykowane oprogramowanie.
 14. typka7

  Jaki hosting pod sklep Prestashop

  VPS od Firehost. Można za darmo przetestować. Nie ma potrzeby kupowania od razu. Można łatwo sprawdzić, jak to działa i na tej podstawie podjąć decyzję. Sami oceńcie, co jest dla was odpowiednie.
 15. typka7

  Program typu CRM do biura księgowego?

  A oczywiście najlepiej bazować na tym - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ Wiadomo, że dopiero testy dają ostateczne odpowiedzi, ale chyba z tego jednak najwięcej wynika. Konkretnie wypisane funkcje dla poszczególnych wersji. Nie wszystko jest zrozumiałe, ale każda kwestia jest wyjaśniona przy opisach poszczególnych funkcji.
×