Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
michasiek

lolss

Rekomendowane odpowiedzi

bestia powrócił... powróciła... powróciło? proponuje pozwolić jej (temu?) pisać - taka ciekawostka humorystyczna, chwila dla debila. ewentualnie zbanowac ip. jeszcze ewentualniej porozmawiac z nim (tym?) na zywo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I po co to?
po co? trzeba przecież przyjac okresloną postawę wzgledem tego zjawiska... pytam poprostu co z nim/nią/tym zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I po co to?
po co? trzeba przecież przyjac okresloną postawę wzgledem tego zjawiska... pytam poprostu co z nim/nią/tym zrobimy.
Nie wiem, może jakieś ogólnopolskie referendum :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie? Dla frajdy. Możnaby go/to obwołać maskotką pcc... mielibyśmy przynajmniej jakiś rozpoznawalny znak oprócz loga :P No, a że bestyja "ma znajomości i zna się na wszystkim" (parafraza) to tym lepiej dla nas! Ów twór może się okazać dla nas użyteczny na polu marketingowym. Zrobimy plakietki z jego/tego podobizną, pluszowe maskotki i będziemy rozdawać w domach dziecka przynosząc tym samym chwałę (tu: rozgłos) sobie! (Tylko, czy dzieci, aż tak nagrzeszyły, żeby je karać widokiem naszej "kizi mizi"? :P)

P.S. Pytanie: czy ja jestem wredny? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, Mateuszu :) . Ja bym powiedział, że Bestia już nam pomógł. Spójrzcie, ileż to już postów napisano na jego temat. A z każdym dniem jest ich coraz więcej - to działa jak piramida u akwizytorów (tzn. w systemach sprzedaży bezpośredniej :-P lub inaczej network marketingu :-P ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie wiem dlaczego nasza maskotka sie z nami nie kontaktuje, chyba, że nie kontaktuje się tylko ze mną... zaczyna mi tego brakować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wczoraj z nim rozmawiałem...
Jeee... ale Ty masz fajnie... zazdroszczę... tyle zabawy... on jest czasami lepszy niż kabaretony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To porozmawiaj z nim :) Do mnie też sam od siebie się nie odzywa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakże... z tak zacnym jegomościem jak Sami Wiecie Kto nie śmiała być inna (ta rozmowa rzecz jasna :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jakże... z tak zacnym jegomościem jak Sami

Za każdym razem kiedy czytam Twojego posta i dochodzę do tego miejsca przechodzą mnie dreszcze - nie wiem dlaczego 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie... ale ja z regóły czytam do końca... Jak będę mówił o Tobie dam to wyraźnie do zrozumienia... a co do dreszczy... Gripex na grypę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po Gripex'ie mam wysypkę (autentycznie!! :mregreen:) - poza tym na szczęście czuję się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie Gripex to co :?: Codipar :?: Ech... krypto reklama :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, ale jak inaczej wyrazić nazwy własne np. leków... jest poza tym masę powiedzonek, haseł, które z języka reklam weszły do naszego języka codziennego... (temat o środkach wyrazu w reklamach mam na mature ustną... więc m.in ten problem będę rozpatrywał przed komisją... :/)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakiej reklamie było "Kichaj na przeziębienie"?

Jeśli nie Gripex to co :?: Codipar :?: Ech... krypto reklama :(

Coldrex :D

"A Rutinoscoribin? Nie brałeś!!!" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brałem... Ale osobiście wolę Fervex :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W jakiej reklamie było "Kichaj na przeziębienie"?
No chyba właśnie gripexu co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi