Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kwojtyra

W co gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy nei wiem jak wy ale ja najbardziej lubie jednak stara pierwsza po prostu UT

Nom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obecnie Wiedźmin, powrót do legendarnego Gothica II, a także słaby Medal of Honor oraz świetny BioShock. Miło się też pyka w demo CoD4, choć spodziewałem się więcej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja Gram w Gothic 3 1.08 PL. Rzecz Jasna szkoda ze ta gra ma takie bugi jak przezroczystosci i czerwone drzewa od czasu do czasu:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedzmina probowalem, nie podszedl mi, need for speeda tez to wogole jakas porazka to jest, grafika slaba i sie tnie w dodtaku, cod-4 jakis blad mi wyskakuje, no i gram w ta z zigzapa od Betona LOL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili grywam sobie w Lost Planet i SAMP :) OO już setny post :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kolejny raz przechodze Hitmana2, bo mi sie wielka ochota zrobila po filmie :) Jak ktos nie widzial to zachecam - Film fanow z pewnoscia nie zawiedzie 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam do jutra na Hitman:Kontrakty, w nowym CDA będzie :) Plus 200 stron i najnowsze recki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja od ponad tygodnia łupie w baldura 1 z dodatkiem :D jak to skoncze to zaraz się biore za 2 a później dodatek do niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram w UT3. Ma ktoś ochotę na pojedynek w sieci? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CoD 4. Ale nie za często bo o dziwo kobieta też chce grać! :D Co za życie.... ;] Ale jak wspominałem o Wiedźminie to chciała mnie zabić ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram w Tony Hawk's American Wasteland to fajna gra I można grać przez sieć Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pocinam w Test Drive: Unlimited (trzeba to kiedyś ukończyć) i przechodzę po raz enty Prince of Persia: Dwa Trony (ech dlaczego nie umiem biegać po ścianach? Może to i lepiej...:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biegniesz przy samej sciagnie, wykonujesz delikatny gest myszka w jej strone i trzymasz RPM. Jakos tak bylo ;]

Dopuscilem sie zdrady stanu....nie moge znalezc plytki z POP WW! ;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast w PoPa pogralibyście w Tomb Raidera :D O wiele wspanialsza gra :) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PoP? Najlepsza trylogia ever ;) Wszystkie części przeszedłem po 5 razy, a PoP: WW specjalnie z 8 razy (na Hardzie). Tomb Raidery mogą się schować przy tej wspaniałej grze ;)

A ja teraz obecnie skończyłem BioShocka (warty polecenia FPS, ciekawa innowacyjna rozgrywka i fabuła) oraz Gears Of War na PC'ta (również wspaniałą strzelanka z super akcją).

Obecnie jestem w trakcie załatwiania (wiecie co mam na myśli? xD) Call Of Deuty 4. Słyszałem, że świetna więc musze sprawdzić ;) Miałem też mieć Crysis'a. Ale po tym co zobaczyłem w demku, średnio mi się gra podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dalej mucę w crysis niby, że przeszedłem tą grę całą. Teraz to raczej sie bawię elementami i zniszczeniami, bo tak ciekawie się niszczą ;) Nom PoP Trylogia czyli piaski czasu, dusza wojownika, dwa trony są naprawdę fajne, Niestety po widoczności lepszej grafiki w grach przestały mnie interesowac granie w te gry;/ Najbardziej ulubiona dusza wojownika. Z 2-3 lata temu w to muciłem na okrągło w soboty się zdarzało od 7 do 22 :D Jeszcze jakby był God Of War na PC to już koniec świata. Rach ciach ciach :D

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co tam grafa ma do gadania. W np Half-Life'a dobrze zagrać nawet po X latach. Pewne gry są nieśmiertelne :)

Crysis w sumie ciekawy, ogólnie fajnie się gra. Ale po reinstalce przestał mi działać, walczyłem z nim 3 dni i nic :/ Więc sobie FarCrya zainstalowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi