Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
michasiek

bolom mnie plecy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak... deszcz pojawił się w odpowiednim momencie... bo na pochmurnej plaży nudno sie po prostu robiło :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe :P cieszymy się ze wytrwałeś i mozesz nam choć pokrótce zrelacjonować reakcje ludzi na plazy na spadający deszcz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy, że my byliśmy jedynymi ludźmi na plaży :lol: :lol: :lol:

Nie no, joke :] ale fajny bajer... my idziemy, a wszyscy zawracają :D jakby woda nagle ożyła i chciała wszystkich pozabijać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co Ciebie wyleczyło :> Dobrz byłoby wiedzieć, gdyby reszte userów dotknął ból :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co Ciebie wyleczyło :> Dobrz byłoby wiedzieć, gdyby reszte userów dotknął ból :)
najlepszy lek: "samo przeszło"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pracę siedzącą i też mnie często bola plecy. Regularnie chodze na basen, ale i tak czasami czuję, że coś mi dokucza. Jak zdarzają mi się takie wiesze dolegliwości to biorę plastry APAP . Szybko działaja i mega rozgrzewają. Działają na dość długo. Dobre jest to, że maja mniejszy wpływ na zołądek niż tabletki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech... Pisze się bolą a nie bolom ... Ale powiem Ci że najlepiej by chyba było żebyś sobie po prostu weszła na stronkę http://www.tabletkowo.pl/ i tam poszukała odpowiedzi. tam mają rankingi tabletek, więc będziesz mogła kupić najskuteczniejsze tabsy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No rzeczywiście błąd daje się zauważyć :D Aczkolwiek no jeśli ktoś ma problem to trzeba mu pomóc, nie wiem jak duży jest to ból, dlatego zerknij sobie na stronę https://baza-lekow.com.pl/przeciwbolowe/ . Znajdziesz tam spis leków przeciwbólowych na receptę, które z pewnością rozwiążą Twój problem, a w między czasie umów się do jakiegoś specjalisty typu fizjoterapeuta lub masażysta. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę Ci tym wpisem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...