Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
michasiek

bolom mnie plecy

Rekomendowane odpowiedzi

abyśmy mogli kontunuować opiszę tu pokrótce treśc tematu: było o paradzie,bryle sztywnej i jej obracaniu, troche wzorów i o fascynacji Dacika wielorybami :] No i Sammy kazał ściągać majtasy ale nikt nie chciał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że na tym forum nie ma kompletnie wolności słowa i naszych wczorajszych wypowiedzi z tematu o plecach znaleźć nie potrafię był to mój ostatni post na łamach forum pccentre. Znajdę sobie jakieś inne normalne forum.

Pozdrawiam serdecznie,

Sammy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sammy se poszedł... mówiąc ściśle jego mięsnie wykonały pracę która nadała mu energię kinetyczną. Nie można tu pominąć tarcia i oporu powietrza, który wskutek rozmiarów podłużnych i poprzecznych Sammiego jest znaczny. Relatywistycznie patrząc Sammy wskutek posiadania energii kinetycznej nabrał także masy, skracając się przy tym w kierunku pokrywającym się z kierunkiem jego prędkości. Zakładając, że Sammy porusza się z pewnym niezerowym przyspieszeniem postępowym działa nań skierowana przeciwnie do kierunku prędkości siła bezwładności, która z praktycznegu punktu widzenia zostanie zrównoważona przez spręzystośc jego skóry co zaowocuje lekkim liftingiem. Sammy powinien bardzo uważać aby się nie potknąć. Gdyby to nastąpiło (zahaczyłby stopami o coś na podłożu) działająca wtedy nań siła bezwładności dążąca do podtrzymania ruchu uzyskałaby ramię o długości odcinka łączącego środek masy Sammiego z jego piętami (a więc dość długie) a co za tym idzie Sammy uzyskałby niezerowy moment siły. Zaowocowałoby to zaistnieniem przyspieszenia kątowego i wprawieniem Sammiego w ruch obrotowy wokół osi przechodzącej przez jego buty, a prostopadłej do wektora jego dotychczasowej prędkości. po zakreśleniu kąta około 90* (czubek głowy Sammiego zakreśliłby wtedy łuk długości 2*pi*1,95m) Sammy wytraciłby energię wskutek zderzenia z podłożem. Zależnie od twardości i plastyczności podłoża energia została by zużytkowana na odkształcenie powierzchni tegoż podłoża lub powierzchni Sammiego.

Sammy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sammy ale robisz afere

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde:[, pewnie bym sie wkurzył, zależy co tam było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kurde:[, pewnie bym sie wkurzył, zależy co tam było
podobne głupoty jak tutaj, ale to przecież offtopic, tematy o piosenkach itp. są równie niepoważne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat został oczyszczony z jałowej dyskusji, gdybyś odpowiedział na pytanie o to czyich wypowiedzi dotyczył Twoj post, zapewne dyskusja by pozostała.

PS - nie posiadam uprawnień moderatora (np do kasowania postów)

wracając do tematu: jako, że Sammy dzięki silnie nawilżonej skórze przewodzi prąd elektryczny, jego przemieszczanie się względem Ziemi, emitującej niezerowe pole magnetyczne, zaowocowało wyindukowaniem na powierzchni Sammiego prądu elektrycznego. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
temat został oczyszczony z jałowej dyskusji

:D :D :D haha :D odejście sammego nie jest tak bardzo jałowe, aby wyrzucić stąd całość postów :D Bo jakoś nikt nie odpowiedział na Twe pytanie dotyczące pleców...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
proszę o usunięcie napisu "Członek grupy operacyjnej" znad mojego wizerunku
ponawiam prośbę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ponawiam prośbę
jeszcze raz ponawiam prośbę o usunięcie tego fałszywego i obraźliwego dopisku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ponawiam prośbę
a co mi tam - ŻĄDAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ponawiam prośbę
a co mi tam - ŻĄDAM
...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

....bravo......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe a co ja mam powiedzieć po 7h wylegiwaniu się nad naszym jakże pieknym bałtyckim możem w 30 stopniowym upale :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe a ja sią spaliłem nad kanadyjskim jeziiorem Huron (a temp większa niż 30stopni :P). Milo Cie tu slyszec Mateusz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie koleżanka dzisiaj rano wyciągnęła nad jeziorko (blond... nie mogłem odmówić :P mam bzika na punkcie tego koloru) i cóż... zanim doszliśmy - chmury... zanim rozłożyliśmy się - deszcz :D Ale i tak fajnie było... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deszcz jest fajny kiedy jest ciepły i niezbyt intensywny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...