Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ujmnhy

Nazwa.pl czy rzeczywiście darmowa

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś korzysta z tego serwisu? Czy może powiedzieć jakiej to jest jakości i czy rzeczywiście jest darmowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa? Nie wiem, gdzie ty widzisz coś tam darmowego? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ofertę:

  • hostingu dla firm - za darmo przez 6 m-cy,
  • darmowych domen (przez pierwszy rok),
  • darmowych stron www?

Szkoda, że to nie forum tarota - moglibyśmy go postawić i kolegialnie wywróżyć, co autor miał na myśli... :( Mamy opatentowane co prawda wróżenie z fusów z kawy rozpuszczalnej, ale ostatnio tą drogą otrzymujemy przepowiednie z literówkami. Chyba mleczko nie te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam tak ogólnie bo widziałem tylko reklamę tego serwisu. Jest w niej powiedziane, że domena jest za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszy rok faktycznie nie zapłacisz nic - tak samo w home, az i hostit.pl. Warto jednak zainteresować się cenami przedłużeń domen w tych firmach.

Proponuję zapoznać się z ofertą kilku firm, aby mieć jakieś pojęcie na temat rynku domen i utrzymania stron. A później zdecydować się na konkretną ofertę.

Jestem pewien, że znajdzie się grono osób, które chętnie podzieli się swoim doświadczeniem na ten temat.

 

Z mojej strony mogę zaproponować lekturę tego posta.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez hostit.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bezmyślny spam tej samej firmy. Odkopane po 4 latach. Dodatkowo cena domen w tej formie jest kosmiczna. Szkoda komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę tam nic darmowego.. ogólnie nawet jakby było to pewnie nie na długo, takie promocje zazwyczaj kryją za sobą dodatkowe niekoniecznie miłe niespodzianki. Lepiej skorzystaj ze sprawdzonego hostingu w http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh ceny są bardzo rynkowe i w miarę stabilne, opinie na różnych forach jak czytałem pozytywne, sprawdź czy oferta Ci odpowiada i sam zdecyduj co dla Ciebie najlepsze, ale nie daj się nabierać na darmoche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero tania firma ;-) 54 brutto mam za przedłużenie PL w Hekko. Przecież w tej firmie można marzyć o takich stawkach. Nie było czasami z nimi jakichś problemów? Afery? Coś mi się kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...