Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

ujmnhy

Użytkownicy
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O ujmnhy

 • Tytuł
  Coś tam ogarniam...
 1. Jak myślicie czy teraz facebook po zmianach stał się bezpieczny dla użytkowników? Czy zmniejszenie liczby opcji ustawień przyniosło skutek?
 2. Według mnie same nadruki to nic wielkiego. W dzisiejszych czasach powinny być większe możliwości personalizacji sprzętu.
 3. ujmnhy

  Komputery all-in-one

  A co myślicie o ich mobilności? Czy ich waga i gabaryty nadają się do częstego przenoszenia?
 4. A jak dobrze zabezpieczyć stronę, żeby żaden nowy kod nie mógł być do niej dodany? Bo w inny sposób nie ma obrony przed tym zagrożeniem, co?
 5. Podaj konfigurację kompa, żebyśmy mieli więcej danych. Możesz też sprawdzić czy płytka dobrze działa, bo mogła ulec uszkodzeniu, wkładając ja do innego kompa.
 6. Myślę, że przy dzisiejszym tempie rozwoju i globalizacji jest to bardzo realne. Z drugiej jednak strony dostępność tej technologii nie oznacza, że wszyscy będą chcieli ją mieć.
 7. ujmnhy

  MSI GT640

  Bardzo dobra propozycja dla gracza, który nie ma zbyt grubego portfela. Dobra wydajność i cena.
 8. Czy te wymagania jakie podaje producent są rozsądne? Opłaca ulepszać sprzęt, żeby pograć?
 9. Pytam tak ogólnie bo widziałem tylko reklamę tego serwisu. Jest w niej powiedziane, że domena jest za darmo.
 10. Może i nie obsługują wszystkich technologii, ale przecież to nie jest tak bardzo skomplikowana graficznie gra. Myślę, że bez problemów i bez dużych strat jakości mogą to przeprowadzić.
 11. niedawno wyszło coś takiego o nazwie Ex-blocker. Blokuje konta osób, których nie chcesz znać na różnych forach i serwisach.
 12. ujmnhy

  Komputery all-in-one

  Myślę, że laptopy przede wszystkim mają zastosowanie mobilne, a komputery typu all-in-one raczej są do biur. Jednak nie wykluczam, że ktoś może używać "potwora" do użytku biurowego, co jest częstą praktyką w polskich firmach.
 13. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim jak ramka dodana do kodu strony przez wirus. Podobno jest to jedno z najniebezpieczniejszych rzeczy w necie.
 14. Myślę, że ten Trend Micro jest bardzo dobrą propozycją. Oferuje dużo darmowych narzędzi do ochrony użytkowników, a poza tym chroni przed różnego typu atakami.
 15. Tutaj przydałoby się wspomnieć o darmowym oprogramowaniu wykorzystującym karty graficzne do tego celu. Chodzi oczywiście o OpenCL. Najlepsze w nim jest to, że działa bez problemów zarówno z Nvidią, jak i z ATI.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...