Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
srekal34

Jaka komórka?

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie znudziło mi się użytkowanie mojej Nokii 5510 i zastanawiam sie and czymś nowszym. Myślałem o 2 modelach - Ngage i 3300... A mozę coś innego polecacie? Warunek - odtwarzacz mp3 i java....

Czy mozę poczkeać na siemensa S65 lub ngage2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym ci polecał pcozekać na Siemensa S65... nie dosć ze odtwarzacz mp3 ma to jeszcze aparat cyfrowy o rozdzielczości 1,3mpix...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co ci mp3 w komórce? nie taniej jakiś odtwarzacz + powiedzmy SE T610? Zreszta po co ci taka droga komórka? nie wystarczy coś w stylu siemensa S55? ostatnio bardzo potaniały...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, czy tnaiej wyjdzie... SET610 to kwota około 800zł, a 3300 tylko 650... do tego zamaist brać ze soba odtwarzacz i komórkę mogę wziąć tylko komórkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mp3 w komórce to bardzo pożyteczna rzecz. JA polecam nokie 6320. Dopiero wchodzi na rynek i jest bardzo droga. Za jakieś pół roku powinna pojawić się w promocjach na abonament. Przeczytałem wiele jej testów i z tego co mówi wielu ludzi jest doskonała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz.. jak kasy Ci nie żal (:-P) to poczekaj na Ngage2, albo tego Siemensa... sam nie wiem co będzie lepsze, ale chyba wybrałbym nową odsłonę nokii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz niekatualne. Trafił mi się oakzycjnie SE T610...z muzy zrezgynowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...