Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

ech .... co to będzie! tyle piłkarzy i tyle meczy w Polsce! o ja!! normlanie super! :) Mam nadzieje że nie narobimy sobie wstydu i wszystko wyjdzie pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ech .... co to będzie! tyle piłkarzy i tyle meczy w Polsce! o ja!! normlanie super! :) Mam nadzieje że nie narobimy sobie wstydu i wszystko wyjdzie pięknie :)

Wiadomo jak to czasem w Polsce jest... Ale jestem przekonany, że będą to jedne z najładniejszych ME, bo jak trzeba, to Polak potrafi się zmobilizować. I jakby nie było, jest to wspaniała promocja naszego kraju - mamy powód by się przyłożyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ta szarża prze pół boiska - miodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CELTIC MITRZAMI! CÓŻ ZA STRESUJĄCY MECZ! DO KOńCA. JAKBY NIE STRZELILI GOLA TO BYM POJECHAŁA TAM I SKOPAŁA DUPSKA CHŁOPAKOM! YEAH!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CELTIC MITRZAMI! CÓŻ ZA STRESUJĄCY MECZ! DO KOńCA. JAKBY NIE STRZELILI GOLA TO BYM POJECHAŁA TAM I SKOPAŁA DUPSKA CHŁOPAKOM! YEAH!!!!!!!!
Widzę, lubisz hardkor :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taki stresujący mecz...... jezu ............... okropnie ....... ale Nakamura znowu pokazał normalnie nie wiem jak on to robi że takie bramki strzela ale oby tak dalej :). yeah!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taki stresujący mecz...... jezu ............... okropnie ....... ale Nakamura znowu pokazał normalnie nie wiem jak on to robi że takie bramki strzela ale oby tak dalej :). yeah!!!!!!

I jeszcze Artek Polaków ratuje w Szkocji... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ratował za dużo dzisiaj Boruc :) hehehe naszczęście. Musiał tam interweniować ale to nie było coś takiego jak z AC Milanem :). Hehe .... Cała drużyna wygrała :) wspaniale!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ratował za dużo dzisiaj Boruc :) hehehe naszczęście. Musiał tam interweniować ale to nie było coś takiego jak z AC Milanem :). Hehe .... Cała drużyna wygrała :) wspaniale!

Chyba mnie nie zrozumiałaś :P O to mi chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"W najlepszej '11' sezonu znaleźli się: Edwin van der Sar - Gary Neville, Nemanja Vidic, Rio Ferdinand, Patrice Evra - Cristiano Ronaldo, Paul Scholes (wszyscy Manchester United), Steven Gerrard (Liverpool FC), Ryan Giggs (MU) - Didier Drogba (Chelsea Londyn), Dymitar Berbatow (Tottenham Hotspur)."

Wypas, prawie cały ManUtd... :D Ale że akurat Carricka i Roonrya brakuje to się dziwie :P

Edytowane przez Tommy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze sportem to niewiele wspólnego ma, ale co tam :)

Bramkarz Celticu Artur Boruc stanął w obronie trójki Polaków zaatakowanych przez pijanych Szkotów

Zdarzenie opisała szkocka gazeta "Sunday Mail". 27-letnia Polka będąca w zaawansowanej ciąży, spacerująca wraz z siostrą i szwagrem w parku w poprzednią niedzielę, została napadnięta przez trzech chuliganów prowadzących na smyczy dwa dobermany. Napastnicy zaczęli od obrażania, potem przeszli do rękoczynów. Ciężarną uderzono puszką piwa w głowę i kopnięto. Siostra ciężarnej została uderzona w twarz, a szwagra powalono na ziemię. Wołanie o pomoc usłyszał przechodzący niedaleko Artur Boruc i ruszył z odsieczą. Napastnicy uciekli, a reprezentacyjny bramkarz zawiózł ciężarną Polkę do szpitala.

- Artur zachował się jak bohater. Nawet nie chcę myśleć, co by się stało, gdyby go nie było. Nigdy nie zapomnimy jego odwagi - powiedziała po zdarzeniu. - Nie miałam pojęcia, kim jest, dopiero później mąż mi powiedział, że to słynny bramkarz - dodała.

Według jej relacji Polak najpierw kazał się uspokoić napastnikom, a potem zdjął zegarek, gotowy do walki. Na szczęście napastnicy odstąpili.

- Nie jestem żadnym bohaterem. Zrobiłem to, co każdy normalny człowiek by zrobił - skwitował Boruc. - To wyjątkowy przypadek. Szkoci w większości są bardzo przychylnie nastawieni do Polaków - powiedział miejscowy policjant.

Źródło: Sport.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe ... mają sensacje hehehe będą robić z Boruca herkulesa :). Hee ... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ze sportem to niewiele wspólnego ma, ale co tam :)

Bramkarz Celticu Artur Boruc stanął w obronie trójki Polaków zaatakowanych przez pijanych Szkotów

Dwa posty wyżej

O to mi chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem!!!!!!!! spokojnie zrozumiałam ale już nie miałam zamiaru tłumaczyć wszystkiego więc zostawiłam ten wątek .. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro Manchester gra. Szkoda że nie pokazują w telewizji bo to pewnie będzie niezła gra :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jutro Manchester gra. Szkoda że nie pokazują w telewizji bo to pewnie będzie niezła gra :).

Jasne, jak ManUtd gra to zawsze jest niezła gra ;)

Ps. Tu http://www.myp2p.eu/Weekdays.htm możesz oglądać mecz, tylko musisz zainstalować jeden z playerów i potem wybrać sygnał z odpowiedniego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ładnie grali ładny mecz , szybkie tempo było co oglądać :)

Popieram B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz bardzo fajny, dawno sokera w tv nie ogladalem a tu taki przyjemny sie trafil :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aj dupa! liverpool gola nie potrafił strzelic! chamstwo! napiłam się z tego powodu kurde ... ale juz mi trpche lepiejn jest przynajmniej tak sadzę :) .... dupa nie dobry mecz nie dobry ..... dobrze ze ballaca nie bylo przynajmniej tak mi się wydawało !!!!!!!! oj te piwO ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aj dupa! liverpool gola nie potrafił strzelic! chamstwo! napiłam się z tego powodu kurde ... ale juz mi trpche lepiejn jest przynajmniej tak sadzę :) .... dupa nie dobry mecz nie dobry ..... dobrze ze ballaca nie bylo przynajmniej tak mi się wydawało !!!!!!!! oj te piwO ...

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...