Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Hildek

W co lubicie grać ? i w co teraz gracie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nei maiłęm okazji, ale z wielu źródeł słyszałem że jest zajebiaszczy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostanio gram star wars the force unleashed na ps2 z kolegami w fifke08 ,star wars battlefront2 atak to czasami z nudow popylam w metina2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clamoor

starwarsy najnowsze ehhh jedyny powod dla którego załuje ze nie mam konsoli :(

NWN2 w 3 osoby w multiplayu obecnie na warsztacie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja aktualnie przeszedłem Red Faction: Guerrilla na X360 i jestem z gry zadowolony, co nie znaczy że gra jest bez wad. Na razie nie wiem w co nowego pogram, pożyjemy zobaczymy. :)

Edytowane przez Moskitek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktualnie w Wiedźmina, Killzone, Assassina i Call of Duty. Czekam na Bayonettę (zamówiłam na adres rodziców i muszę po nią pojechać). Straszne pożeracze czasu, ale co zrobić?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedźmin Zabójcy Królów i z niecierpliwoscią czekam na luty i częsć trzecią Dziki Gon. Wiedźmin nigdy nie zawodzi xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obecnie gram w GTA 5 na playstation 4. Od dłużeszego czasu totalnie pożera mój popołudniowy czas i mogę stwierdzić z przekonaniem,że jest to jedna z najlepszych gier, w które kiedykolwiek grałem.

Świetnie skonstruowana. Dobry scenariusz.

Zresztą o czymś świadczy to,że w zeszłym miesiącu była to najpopularniejsza gra w sklepach:

http://lepsze.co/ranking/gry-playstation-3

Tutaj jest zestawienie najlepszych pozycji gier na Playstation 3,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najczęściej to chyba Fifa 15 - chociaż gramy raczej z kumplami. Sam od czasu do czasu zagram w jakies dobre RPG w tylu Skyrim, Divinity lub Dargon Age.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktualnie pogrywam bardziej w fife 2016 chociaż teraz zaczyna mnie denerwować bo wyszukiwanie przeciwników cholernie długie ostatnim patchem zmienili że można iść i przebiegnąć całe boisko nic nie robiąc więc dla mnie to monotonne się robi. Teraz się zastanawiam nad PES 16. Druga gra na którą czekam to wiedźmin dzikie serce czekam aż mi przyślą podstawkę przeszedłem to czas na dodatek;) ogólnie na jesienne wieczory jest co robić więc wydaje mi się że nudzić się nie będziemy ludzie. Wiele premier przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na konsoli i na pececie grywam tylko i wyłącznie w Fifę - 15 teraz już 16. Niestety na więcej gier nie mam czasu, oprócz PC posiadam Xbox'a 360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na konsoli aktualnie gram w Fallout 4 zwiedzam co do kawałka mapę powiem wam szczerze że tak gra mnie bardzo wciągnęła więc na razie tylko tym się interesuje ale planuje po świętach sobie kupić just cause 3 bardzo świetna gra na kompie grałem w drugą część tej gry i była naprawdę świetna. Jest dużo możliwości nie nudzi się tak łatwo jak nie które gry. Fife 16 nie gram strasznie mnie irytowała nie mogłem się jakoś do niej przyzwyczaić dlatego w nią nie grma bardziej podobała mi się pietnastka nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fallout 4. I czekam niecierpliwie na Uncharted 4. Przede mną otwarte beta testy, a potem już tylko czekanie na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi