Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
BowWow

programy do oc

Rekomendowane odpowiedzi

BowWow: Jaki program najbardziej polecacie do OC Radeona (dokładnie 8500pro). Kumpel ma i stwierdził, że "trza coś z tym zrobić"........poza tym to też kożyść dla nas - też mamy radka, ale 9800pro..........jest w ogóle możliwy OC tej karty (model od Harculesa)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj sobie OMEGI-tam masz zakładkę do podkręcania. Jeśli jednak wolisz używać Catalistów, to polecam Riva Tuner lub Power Strip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BowWow: Jaki program najbardziej polecacie do OC Radeona (dokładnie 8500pro). Kumpel ma i stwierdził, że "trza coś z tym zrobić"........poza tym to też kożyść dla nas - też mamy radka, ale 9800pro..........jest w ogóle możliwy OC tej karty (model od Harculesa)?

Ja mam RADEONA 9800 XT od ASUSA i tak się kręci że aż miło. A co do tego twojego Herculesa to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Riva Tuner jest cool. Nie używaj PowerStripa bo cos cienki z niego progrmik. Jak podkrecalm na powerstripie moja karte to wyciagalem z 400/600 @ 513/680 a kiedy uzylem Rivy Tuner bylo 520/690. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Riva Tuner jest cool. Nie używaj PowerStripa bo cos cienki z niego progrmik. Jak podkrecalm na powerstripie moja karte to wyciagalem z 400/600 @ 513/680 a kiedy uzylem Rivy Tuner bylo 520/690. Pozdrawiam wszystkich

Sam jesteś cienki. PowerStrip to NAJLEPSZY program i przestań pisać takie bzdury. To nie od programu zależy podkręcanie tylko dany program ma więcej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jesteś cienki. PowerStrip to NAJLEPSZY program i przestań pisać takie bzdury. To nie od programu zależy podkręcanie tylko dany program ma więcej opcji.

To jak to wytlumaczysz. W mim przypadku okazal sie slaba aplikacjia i wyrazam tylko swoj poglad. A to duzo zalezy od programu gdzy jest widocznie slabo kompatybilny z moja karta grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JA

Samochwała w kącie stała :-P . Trochę więcej skromności

Bestia: Jak masz Radka to jedynie Rage jest lepszy od PS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

olaboga - a co ma używana aplikacja do osiągniętego taktowania? Wszedzie, gdzie pojawi się Bestia pojawiają się jakieś genialne nowinki nt. oc... To prawie takie samo odkrycie jak stwierdzenie że L12 mod dotyczy taktowania procesora. Błagam, bez takich herezji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to dziwne bo ja zazwyczaj uzyskuje inne wyniki podkrecanie używająć power stripa i riva tunera... Jak to wytłumaczyć??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to dziwne bo ja zazwyczaj uzyskuje inne wyniki podkrecanie używająć power stripa i riva tunera... Jak to wytłumaczyć??
robisz to innymi skokami w każdym z programów(duży skok - niepowodzenie)/ktoryś zawyża podawaną częstotliwość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darek: U mnie to samo

IWAN: Coś dużo tematów dogrzebujesz...Nadrabiasz zaległości.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darek: U mnie to samo  

IWAN: Coś dużo tematów dogrzebujesz...Nadrabiasz zaległości.:)

Jakoś ostatnio troche wiecej czasu mam, więc próbuję przestać zaniedbywać forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwan mam do Ciebie prosbę, a mianowicie, odpowiedz mi na wszystkie pytania jakie zadalem na forum(oczywiscie na ktore jeszcze nie odpowiedziales :) ), poniewaz bardzo lubie Twoje wypowiedzi i najlepiej potrafisz wytlumaczyc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi