Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

biurowiecki120

Użytkownicy
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez biurowiecki120

 1. Wydajność tej karty plasuje się gdzieś w górnej półce, jednak trzeba zaznaczyć, że na najwyższych ustawieniach jest gorsza od swoich starszych braci z tej samej rodziny. Cena około 800zł, jakoś specjalnie nie szokuje, ale wydaje się być odpowiednia.
 2. biurowiecki120

  MSI GT640

  A może lepiej zaczekać na GTX 660, który ma wyjść? Nowszy model, lepszy sprzęt, lepsza wydajność i skuteczniejsze rozwiązania.
 3. No tak ale pomyśl sobie jakie wielkie linie montażowe mają koncerny samochodowe i ile kosztuje samochód. Myślę, że jakbyśmy chcieli wprowadzić coś podobnego z laptopami to ich cena by znacznie wzrosła. Nie mówiąc już o czasie oczekiwania na swój egzemplarz.
 4. Wystarczy spojrzeć na mobilność monitorów, raczej często ich nie zabierasz np. na wakacje, co nie? Podobnie jest z PC all-in-one, tylko że one są jeszcze większe i cięższe.
 5. Słyszeliście, że serwis z bazą gier i filmów został okradziony z danych użytkowników? Jak myślicie może to wpłynąć na zalew pozwów sądowych dotyczących piratów?
 6. Czytałem wczoraj, że mieli się wycofać z tego pomysłu z powodu protestów. Ogólnie jakby miało coś takie wejść to ja bym przestał korzystać z ich usług.
 7. biurowiecki120

  MSI GT640

  Trochę już starszy model MSI. Jednak nadal swoje może. Dość dobra karta graficzna GTS 250M i bardzo dobry, nowoczesny procesor Intel i7. Godny polecenia.
 8. Wszelkiego rodzaju mechanicy, artyści, rzeźbiarze itp. Ale też w szpitalach i miejscach gdzie pracuje się z dziećmi.
 9. Jak myślicie, czy takie laptopy są potrzebne? Czy mogą przynieść zysk twórcom?
 10. Znalazłem przyczynę problem. Był nią klawisz F11 odpowiadający za włączanie pełnego ekranu w okienkach. Wyjąłem ten klawisz i jest spoko.
 11. No tak OpenCL jest framworkiem, ale czy ma sens odciążać procesor przez kartę graficzną? Po co to komu?
 12. Uważam, że 40 st w "stresie" wcale nie jest wysoką temperaturą. U mnie pod obciążeniem temperatura wynosi 60 st i jest stabilnie i nic się nie resetuje.
 13. biurowiecki120

  Asus G73Jh

  Dużym plusem jest też dołączona myszka do gier - icon7 Z500 i plecak Tragus.
 14. Czy ktoś wie cokolwiek na temat tej akcji? Co trzeba zrobić, żeby mnie wspomogli?
 15. biurowiecki120

  HSPA+ w sieci Plus

  A może można kupić modemy gdzieś indziej. Tylko od Plusa wziąć kartę?
 16. Myślę, że podstawową różnicą jest wielkość ekranu. W komputerach all-in-one może być sporo większa.
 17. Jak myślicie czy takie rozwiązanie będzie dobre? Oczywiście czy dobre dla nas graczy, a nie producentów.
 18. Ich zaletą jest właśnie kompaktowość i brak kilometrów ciągnących się kabli. Komputer all-in-one od Apple cechuje się bardzo dobrym wykonaniem i wyglądem. Oczywiście wydajnością nie odbiega za bardzo od zwykłych stacjonarek.
 19. Jak już wybierasz po dostępności aplikacji to wybierz Appstore. Jest tam kilka razy więcej aplikacji niż w Android Market, a poza tym sa one o wiele tańsze. Poza tym nie wiem czy wiesz ale tak wiele darmowych aplikacji jest na Android tylko dlatego, że mają niedopracowany sposób pobierania opłat
 20. Problem z niezainstalowanym flash'em na komie zniknie. Nareszcie Youtube pomyślał o nas - mobilnych szperaczach w sieci. Tylko szkoda, że na razie wyszło na iOS i Android.
 21. Jest to zupełnie inne podejście do tematu Lary Croft. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że konserwatywni fani tej serii gier nigdy nie będą chcieli w to grać, ale może ona zdobyć grono nowych fanów właśnie dzięki nie typowemu podejściu.
 22. Czy ktoś słyszał o tych barach. Podobno można tam pogadać z osobą udającą, że jest zainteresowana rozmową o produktach Apple:)
 23. Tak Microsoft stworzył taki telefon jak KIN. Jednak okazał się on totalną klapą, przez dwa miesiące sprzedali 10 tys. sztuk i zrezygnowali z produkcji. To cudo dalej nie będzie rozwijane.
 24. biurowiecki120

  Wirusy na Mac'ach

  I w tym momencie wychodzi infantylność osób posiadających Mac'i. Ale wiadomo z wirusami na Mac'i jest dokładnie tak samo jak z tymi na PC. Są mniej i bardziej szkodliwe, nie da się określić tego jednoznacznie. Na pewno ich ilość w porównaniu do tych na PC jest mała.
 25. Według mnie są one łączone kablami sieciowymi, ewentualnie światłowodami o wysokiej przepustowości. Jednak potrzebują specjalnego oprogramowania, który synchronizuje pracę poszczególnych klastrów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...