Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

anoda

Użytkownicy
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez anoda

 1. Też tak myślę, że powinien być taki wybór jak przy kupnie samochodu, chodzi mi o ilość opcji. Przecież nie jest to takie trudne zrobić kilka kolorów więcej i jakieś różne rodzaje wykończeń obudowy.
 2. anoda

  Komputery all-in-one

  To szczegółowo zależy od producenta i modelu. Jednak ogólnie gabaryty są zbliżone do monitorów LCD, myślę, że waga trochę większa, bo przecież trzeba tam upchnąć cały PC. Według mnie jest to raczej sprzęt mało mobilny.
 3. Jest to bardzo prawdopodobne, że będzie wszędzie dostępna ale to nie wszystko. Myślę, że cena sprzętu obsługującego tą technologie może odstraszać niektórych użytkowników, poza tym nie wszystkim służy pod względem zdrowotnym, więc nawet za 100 lat nie wszyscy będą z tego korzystać.
 4. Według mnie uproszczenie wszystkich ustawień bezpieczeństwa przyniesie dobre efekty, bo do tej pory nikt nie chciał nawet czytać tych wszystkich możliwości. Poza tym facebook ma wprowadzić jeszcze inne ułatwienia i zabezpieczenia, zobaczymy może odzyska dawną chwałę.
 5. Jak myślicie czy ta nowa karta jest dobra dla zwykłych, przeciętnych użytkowników? Szczególnie biorąc pod uwagę cenę i wydajność.
 6. Super rzecz. Wcześniej było coś takiego o nazwie Shaved Beiber chyba, miało usuwać wszelkie informacje o tym "piosenkarzu"
 7. Tak się dzieje za każdym razem? Płytka instalacyjna oryginalna? Jakieś wcześniej były problemy z płytką, dyskiem lub napędem?
 8. Co myślicie o tym notebook'u? Bo jestem nim zainteresowany, tylko czy się opłaca?
 9. anoda

  Komputery all-in-one

  Teraz pomyślałem, że może się sprawdzić w miejscach gdzie kable mogą zostać uszkodzone. Takie miejsca to np. laboratoria lub fabryki.
 10. Podobno stworzyła go Nokia z Intelem. Jest szybszy w testach...
 11. Ale Nokia ostatnio wydała nową platformę na komy itp. Chyba się nazywa MeeGo i podobno jest szybsza od Androida, więc może jeszcze Nokia nie powiedziała ostatniego słowa?
 12. anoda

  3G w konsolach przenośnych

  Trzeba się z tym pogodzić, że 3G oferuje bardzo dobrą jakość połączenia i to stwarza możliwości dla producentów. Mogą dzięki temu tworzyć np. gry sieciowe.
 13. No tak jak strona jest źle zabezpieczona to wirus może dodać ramkę, która jest niewidoczna dla użytkowników strony. Jednak może ona prowadzić do miejsc z innymi wirusami itp.
 14. Pewnie przydatna opcja np. dla laptopów, które potrzebują trochę więcej mocy obliczeniowej. Poza tym to w starszych kompach z nową kartą.
 15. Czy ktoś wie coś na ten temat? Mi się ten pomysł nie za bardzo podoba, bo niby dlaczego miałbym ujawniać swoją tożsamość w grach.
 16. anoda

  HSPA+ w sieci Plus

  Ta technologia jest dostępna komercyjnie w Plusie. Jednak nie za bardzo można z niej korzystać bo jeszcze nie sprzedają modemów obsługujących HSPA+
 17. anoda

  Mozilla vs nowy explorer

  IE nowy wyszedł, ale nie wiem dlaczego Microsoft ciągle ciągnie ten jakże słaby i znienawidzony przez wszystkich program. Nie ma w nim nic co by sugerowało zwrócenie na niego szczególnej uwagi. Proponuje pozostać przy Mozilli, bo podobno nowa wersja ma być o wiele szybsza.
 18. anoda

  Asus G73Jh

  Tak myślę, że wadliwe modele zdarzają się wszędzie, po prostu trzeba mieć szczęście i na takiego nie trafić. Poza tym nawet jak trafisz to przecież masz 2 lata gwarancji, więc z tym nie ma problemu.
 19. anoda

  Komputery all-in-one

  Czyli, że główną zaletą jest brak kabli? W czym w takim razie różnią się od powiedzmy laptopów, bo ja jakiejś szczególnej różnicy nie widzę?
 20. Jak myślicie przydała by się taka funkcja w konsolach? Czy jest sens robić z nich kolejny rodzaj telefonu komórkowego?
 21. Nareszcie się tym zajęli. Bo nie mogłem w swojej komie zainstalować flash'a i przez to oglądać teledysków na Youtube. Jak najbardziej wyjdzie to na dobre.
 22. Według mnie totalna porażka. Z czegoś fajnego zrobili grę przypominającą RPG. Aż odrzuca, w dodatku ten tryb kooperacji, jakby sobie sama nie mogła poradzić.
 23. Czy te 1,5 GHz jest wartością minimum? Bo ta gra może ci pójść nawet z tym co masz czyli 1,24 GHz. Nie wiem czy opłaca się ryzykować i podkręcać procka. BTW - jaka to gra?
 24. Zawsze istnieje możliwość zużycia całej pamięci jaką masz. Jednak przy tej wielkości wymaga to nie lada wysiłku. Nie wiem ile gier i programów graficznych lub dekodujących trzeba by włączyć aby uzyskać taki efekt.
 25. Co myślicie o tego typu komputerach? Szczególnie o tych od Apple? A znacie może jeszcze jakieś inne?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...