Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

laskasub

Użytkownicy
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez laskasub

 1. Podobno tak wielkiego dysku nie zobaczy w całości 32 bitowy system operacyjny? Czy to prawda, że muszę wymienić system na 64bitowy, żeby móc go zapełnić?
 2. Facebook cały czas pracuje nad przywróceniem wiarygodności. Może w końcu się mu to uda. Podobno wyszedł program chroniący dzieci przed molestowaniem. Ma działać tak, że w facebook'u będzie guzik, który po wciśnięciu zgłosi nadużycie administracji.
 3. Hakerzy, którzy ukradli te wszystkie dane, a są w śród nich adresy IP i e-mail, powiedzieli, że chcieli tylko zwrócić uwagę na słabe zabezpieczenia. Trzeba przyznać, że się im to udało. Jednak nie można wykluczyć, że nagle będą chcieli zarobić na tym co ukradli.
 4. Minimalne są raczej rozsądne i na średni sprzęcie pójdzie bez problemów. Oczywiście jeśli chcesz zobaczyć Physix i inne wodotryski to komp musi być już z najwyższej półki.
 5. Nareszcie sobie o nas przypomnieli, ja też mam G1 i już myślałem, że nigdy nie zainstaluję tego systemu w moim G1. A tyle czasu mówili, że jest on za mocny na ten telefon, to pokazuje, że nie można wierzyć doniesieniom prasy.
 6. laskasub

  MSI GT640

  Bardzo dobra konfiguracja do gier, może nie na najwyższych detalach ale się sprawdza. Szczególnie dobry wybór jak weźmiemy pod uwagę stosunek cena jakość, bo teraz jest całkiem atrakcyjna.
 7. Według mnie bardzo fajne. Szkoda tylko, że nie mogą nadrukować mojego własnego projektu, a mają ograniczoną ilość.
 8. Jak myślicie czy jest to realny termin? Tak twierdzi Ubisoft w dodatku uważa, że wszystkie gry będą tworzone w tej technologii.
 9. Według mnie to kolejna próba zrobienia telefonu czymś, czym nie jest.
 10. Według mnie nie. Bo przez to gra na PC może stracić trochę z jakości grafiki, bo przecież konsole nie obsługują wszystkich technologii.
 11. laskasub

  Problem z systemem

  No widzisz, jak sprzęt może wpłynąć na system. Nawet coś tak niepozornego jak zacięty klawisz. Radzę poszukać nowej klawiatury
 12. Czy ktoś spotkał się kiedyś z taką aplikacją np. na Mozille. Bo akurat coś takie by mi się przydało:/
 13. Też odradzam Safari, bo ma dziury od dłuższego czasu i nie mogą sobie z tym poradzić. Chrome ogólnie dobry, ale najwięcej dodatków ma Mozilla.
 14. Myślę, że w przypadku wtyczek, które mają chronić kompa, albo blokować dostęp do szkodliwych witryn, wszystko zależy od konfiguracji programu. Jeśli jest trudny do konfiguracji to będzie raczej przeszkadzał przy przeglądaniu internetu, co może cię do niego zniechęcić.
 15. Nvidia korzysta z Fermi, a ATI z Evergreen. Jako że jest to technologia ciągle rozwijana to wydajność jest jaka jest. Nie ma co się tutaj nawet sugerować benchmarkami, bo niektóre pokazują przewagę Nvidii, a inne ATI.
 16. No wiadomo, że w tego typu komputerach raczej nie pobawisz się w wymianę czegokolwiek, ale jak kupisz najnowszy model to wydajność powinna starczyć na długo. Według mnie najważniejszym udogodnieniem jest brak jakichkolwiek kabli.
 17. Czy ktoś ma dostęp już dostęp do tej technologii i może coś powiedzieć? Wiem, że zakończyli testy we Wrocławiu.
 18. laskasub

  Nowy Xbox

  Xbox 360 Slim jest trochę węższy od poprzednika, ale za to dłuższy. Microsoft trochę popracował na estetyką urządzenia, teraz bardziej przypomina Playstation. W środku niczym szczególnym się nie wyróżnia.
 19. laskasub

  sieć światłowodowa vs wifi

  A wyobrażasz sobie dostawcę internetu, który oferował by go radiowo w standardzie wi-fi, przecież miałby strasznie mało klientów i w ogóle marne możliwości. Zupełnie by się to nie opłacało, i żeby się jeszcze starać o to by wzmocnić jego sygnał?
 20. laskasub

  Problem z Far Cry

  Radzę zainstalować jeszcze raz. Możliwe, że program się źle zainstalował i to powoduje błąd w jakiejś części gry. A czy mysz nie działa tylko w kampanii, czy jeszcze gdzieś?
 21. Podobno uaktualnili mobilny Youtube. Ma obsługiwać standard HTML 5 i mieć bardziej kompaktowy interfejs, co myślicie, wyjdzie to Youtube na dobre?
 22. laskasub

  3D w grach

  Też tak myślę, że są gry, które po prostu są tworzone z myślą o 3D, a nowa technologia, która weszła po prostu je rozwinęła. Inne, szczególnie starsze gry 2D po prostu się za bardzo do tego nie nadają.
 23. laskasub

  Program czytający tekst

  Ivona jest dobra, ostatnio nawet wypuścili darmową wersję programu do czytania. Oprócz Ivon'y dobry jest też program DUAL oraz zupełnie darmowy Dant Free.
 24. Czy opłaca się kupić sprzęt z 8GB RAMu? Czy przy dzisiejszych programach i oprogramowaniach istnieje możliwość wykorzystania takiej ilości pamięci?
 25. laskasub

  Asus G73Jh

  Sprzęt jest dobry i przez wszystkich polecany, ale czytałem że zdarzają się wady fabryczne. Czasami spacja nie działa jak trzeba, podświetlenie również. Podobno BIOS jakiś niedorobiony. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...