Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Gracz82

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Gracz82

 1. Jak zawsze, format najlepszą bronią informatyka. Szkoda, że wielu zapomina, że żeby wyczyścić dysk na cacy trzeba by go namagnesować.
 2. Zdecydowanie poszedł bym w poliesingowe. Nie są wcale aż tak złe w stosunku do sklepowych, a cena potrafi naprawdę wprawić w zdumienie.
 3. Gracz82

  W co gracie?

  Tylko strategie RTS i Assassins Creed. Pretty awesome!
 4. Gracz82

  praca za granica

  Słyszałem o pracy w Niemczech przy osobach starszych. Dosyć popularna opcja, z tymże najlepiej brać się za to tylko w dwóch wypadkach - jest się samym/samą i potrafi się człowiek zająć innym człowiekiem. W innym wypadku będzie zbyt dużo wyrzeczeń i moralnych oporów. Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego ludzie chcą wyjeżdżać. Jest przecież u nas masa pracy kreatywnej, ciekawej i dobrze płatnej. Oczywiście swoje trzeba umieć i się nauczyć, ale same badania pokazują - http://blog.jobs.pl/rynek-pracy-polsce-2016-roku/ -, że chociażby praca związana z grafiką, programowaniem, ale również "zwyczajnym" zarządzaniem czy kontaktem z klientem są wielce pożądane i bardzo rozwojowe. Naprawdę nie ma co się nastawiać na pracę za granicą, u nas też jest fajnie i może być jeszcze lepiej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...