Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Gracz82

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Gracz82

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. Jak zawsze, format najlepszą bronią informatyka. Szkoda, że wielu zapomina, że żeby wyczyścić dysk na cacy trzeba by go namagnesować.
 2. Zdecydowanie poszedł bym w poliesingowe. Nie są wcale aż tak złe w stosunku do sklepowych, a cena potrafi naprawdę wprawić w zdumienie.
 3. Gracz82

  W co gracie?

  Tylko strategie RTS i Assassins Creed. Pretty awesome!
 4. Gracz82

  praca za granica

  Słyszałem o pracy w Niemczech przy osobach starszych. Dosyć popularna opcja, z tymże najlepiej brać się za to tylko w dwóch wypadkach - jest się samym/samą i potrafi się człowiek zająć innym człowiekiem. W innym wypadku będzie zbyt dużo wyrzeczeń i moralnych oporów. Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego ludzie chcą wyjeżdżać. Jest przecież u nas masa pracy kreatywnej, ciekawej i dobrze płatnej. Oczywiście swoje trzeba umieć i się nauczyć, ale same badania pokazują - http://blog.jobs.pl/rynek-pracy-polsce-2016-roku/ -, że chociażby praca związana z grafiką, programowaniem, ale również "zwyczajnym" zarządzaniem czy kontaktem z klientem są wielce pożądane i bardzo rozwojowe. Naprawdę nie ma co się nastawiać na pracę za granicą, u nas też jest fajnie i może być jeszcze lepiej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...