Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Sammy-s

Problem z modemem [szkolnym]!!

Rekomendowane odpowiedzi

Moja szkoła [hehe] potrzebuje sterownika do modemu Conexant HCF 56k Speakerphone PCI, który działałby pod Windows XP. Oficjalny sterownik Conexanta powoduje, że komp nie laczy sie z netem tylko w rzeczywistosci, choc pozornie wszystko jest ok. Jezeli ktos z Was moze mi pomoc znajac wlasciwy sterownik, to bede wdzieczny, moze znajdziecie jakies inne rozwiazanie problemu?

 

Pozdro ;)

 

Po kolejne - nie wiedzialem, gdzie to umiescic - przydalby sie specjalny dzial forum z problemami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne... bo moja szkoła też... Aaaa... no tak... chodzisz do mojej szkoły :D

 

Znalazłem coś nie coś, postaram się jutro przytaszczyć... ale w razie gdyby okazało się, że posiadane przeze mnie sterowniki nie działały dołączam się do proźby Sammy-s'a...

 

Każda pomoc mile widziana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "wszystkim"... Sprawa związana z naszą budą już nie jest aktualna. Jeżeli jednak ktokolwiek inny ma jakieś problemy podobnego typu, to może śmiało zadawać pytania or sth...

 

Po kolejne - nie wiedzialem, gdzie to umiescic - przydalby sie specjalny dzial forum z problemami

Aha... poprzednio zapomniałem dodać, że jest dział forum, w ktrórym to można dzielić się z nami swoimi problemami dotyczącymi sprzętu etc. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik, szkoła...

Mniemam, że chodzi o sekretariat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miialem podobny problem z Zoltrixem Aquila ktorej producent twierdzil ze jest na sterwoniku HCF a w rzeczywistosci byl wmontowany uklad HSF .Tak wiec polecam probe instalacji sterwonika HSF ewentualnie nalezy wyjac modem i sprawdzic co pisze na jego chipsecie.U mnie musialem zainstalowac sterwonik HSF w razie problemu prosze o kontakt to moge podeslac na maila ten sterownik bo tez sie go naszukalem sporo na sieci.

Pozdriawiam.Prezesp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoltrix to firma nieprzyjaźnie nastawiona do użytkownika. Ba, osmielę się twierdzić, że robią wszystko, aby zniechęcić do siebie klienta. Nieraz spotkałem się z problemami ze strownikami, np. do karty telewizyjnej (na szczęście nie mojej, bo by juz dawno wylądowała za oknem). Podałbym też ośmieszające ich błądy na polskiej stronie - niestety, chyba zrezygnowali z jej prowadzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...