Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
stypkalukasz

Stronki z muzą do ściągnięcia...

Rekomendowane odpowiedzi

Może podawajcie jakieś ciekawe radia w internecie.

Ja jak już coś słucham to albo rmf fm (przez net oczywiście), albo te ktore sa juz zapisane w iTunes, najczescie HitzRadio.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Programy p2p powstały też niby po to aby przesyłać przez nie nie tylko pliki freeware ale też nasze rzecze, osobiste, jak zdjęcia itp komuś innemu. Ale nie ma co ukrywać, że przelatuje przez nie wszystko co się da :D

Ja radii internetowych nie słucham, może że dadzą Antyradio w necie to wtedy będe nałogowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kurka, mówiono mi że nie ma w necie! :) No DvD thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mój kumpel jest DJ'em. Stworzył coś takiego. Oblukajcie jeśli lubicie taką muzę, może komuś się spodoba. Ja w tym nie siedzę, ale myślę, że nie taki zły song, chociaż wszystkie są do siebie podobne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Mój kumpel jest DJ'em. Stworzył coś takiego. Oblukajcie jeśli lubicie taką muzę, może komuś się spodoba. Ja w tym nie siedzę, ale myślę, że nie taki zły song, chociaż wszystkie są do siebie podobne :P

'The requested URL /mp3/Deejay Sammi - It's Like a Dream.mp3 was not found on this server.' :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No faktycznie, sorki link nie był najświeższy :(

Set to jest jakiś utwór tak? Bo na nazewnictwie techno to ja się nie znam :D jak tak to jest tutaj też jego najnowszy :) Ale 50mb!!

http://www.soundmakers.be/danready/

login: user

pass: neveralone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Set to jest jakiś utwór tak?

Można powiedzieć, że set to taki "trochę dłuższy" utwór, zwykle sporo powyżej godzinki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Można powiedzieć, że set to taki "trochę dłuższy" utwór, zwykle sporo powyżej godzinki :P

No to wiem dlaczego zajmuje 50mb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

http://www.last.fm/downloads.php

Fajny programik, takie interaktywne radio internetowe. Wpisujesz np. nazwę jakiegoś wykonawcy i lecą jego i podobnych wykonawców utworki. A jest ich bardzo dużo, więc każdy będzie szczęsliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

http://www.umc.pl/index.php?id=plyty

Na samym dole macie do ściągnięcia najnowszy teledysk Proletaryatu "Być czy być" z płyty "REC." (wczoraj bawiłem się przy tej piosence na koncercie:P ). Teledysk średni ale muza dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A mi średnio teledysk, ale piosenka to wypas jest, jak cały album który niedługo będe mieć :D

PS. Ale super był ten koncert wczoraj, Proletaryat rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest strona www.radioblogclub.com gdzie można słuchać dowolnej muzy natomiast na stronie www.radio-blog-club.yoyo.pl jest opis jak ściągać tą muzyke. Wiekszości znanych piosenek tam jest, tylko polskich raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie i widział i słyszał muzykę z reklamy Heinekena. Reklama jak sama butelka się kręci hehee . durnie to brzmi ale cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to z Hainekena znane są:

 

Joey Ramone - "What a Wonderful World"

 

The Turtles - "So Happy Together"

Reklama przy półkach w supermarkecie. jennifer aniston próbuje sięgnąć butelkę Heinekena z wysokiej półki. pomaga jej w tym jakiś chłopak.

 

Teddybears Sthlm & Mad Cobra - "Cobrastyle"

Najnowszy spocik Heinekena - imprezka, i ludzie tanczacy electro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Te wszystkie piosenki to ja znam. Ale teraz leci taka nowa reklama. Jak puszka sie obraca i później leci taka melodyjka jakby kibice śpiewali [tak mi się kojarzy] heh ...

Zanucę ... tyryrym tyryrym tyryryryrym ..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Te wszystkie piosenki to ja znam. Ale teraz leci taka nowa reklama. Jak puszka sie obraca i później leci taka melodyjka jakby kibice śpiewali [tak mi się kojarzy] heh ...

Zanucę ... tyryrym tyryrym tyryryryrym ..... :)

Najlepiej jakbyś nagrała na kom czy jakiś dyktafon i zarzuciła wycinkiem, bo tak ciężko skojarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No co ty?!? Ciężko po moim pięknym zanuceniu! Hehe ... Ale uważnie oglądajcie telewizje i wypatrujcie reklamę i słuchajcie piosenki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...