Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
gerda88

Uzależnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie. Na gg dostałem.

BTW, powiedziałeś słowo zakazane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co obserwuje w najbliższym otoczebiu, to większość nastolatków w wieku 13-16 lat gra nałogowo w Tibię po kilka godzin dziennie. Poźniej spotykają się tylko po to, aby rozmawiać o swoim dokonaniach w wirtualnym świecie Tibii  <_<

Czy oni na pewno się później spotykają, w/g tego komentarza "nie odchodzą od komputerów bo ich postać jest wtedy w stanie spoczynku i może zginąć" :P

Jak to zawsze fajnie w Polsce opisuja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy oni na pewno się później spotykają, w/g tego komentarza "nie odchodzą od komputerów bo ich postać jest wtedy w stanie spoczynku i może zginąć" :P

Jak to zawsze fajnie w Polsce opisuja :D

Tutaj podziękujmy Tvn...który zaprosił gościa w "Dzień Dobry Tvn panią psycholog która mówi że twórcy tibi są wariatami i nic z tego nie mają <hajsiwa> i tylko uzależniają dla przyjemności...TO JEST CHORE...to samo dotyczy kibiców <Ja sam nim jestem i na stadionie zagrozony sie nie czuje :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a słyszeliście jak ziomek grał bardzo długo w tibie i matka przyszła i odłączyła mu prąd od kompa a on jej zaj.... krzesłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a słyszeliście jak ziomek grał bardzo długo w tibie i matka przyszła i odłączyła mu prąd od kompa a on jej zaj.... krzesłem

Wśród graczy Tibii to normalka :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wśród graczy Tibii to normalka  :blink:

Nie mam słow na takie komentarze :huh: To jak <znów odwołam się do kibiców :lol: >

że wszyscy się leją i w ogóle...I często słysze...a nie pobili cię na stadionie ? nie okradli ? A ja mówie że nie i było ****** fajnie :P

WSZęDZIE SĄ JAKIEŚ CZARNE OWCE... Prosze ****** zmądrzejcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a słyszeliście jak koles umówił się z kolegą w parku i wbil mu nóż w plecy ? bo grał w manhunta

albo że rosjanin w kościele stanął na ołtażu i powiedział że "Przyszedłem tu zabijać ?

Policja w jego domu znalazli postala 2

Więc w śród graczy postala i manunta zabijać to normalka ? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a słyszeliście jak koles umówił się z kolegą w parku i wbil mu nóż w plecy ? bo grał w manhunta

albo że rosjanin w kościele stanął na ołtażu i powiedział że "Przyszedłem tu zabijać ?

Policja w jego domu znalazli postala 2

Więc w śród graczy postala i manunta zabijać to normalka ? :angry:

Heh, nie ma to jak mieć zjechaną psychę przez gry. Nie wiem wogóle co ludzie widzą w takich wyżynkach. Poza kotem używanym jako tłumik, nie zrobiły ona na mnie żadnego wrażenia... :P <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko zabijam regularnie koty i mrówkojady, żeby się odstresować jak przegrywam w snooker w Caromie :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tylko zabijam regularnie koty i mrówkojady, żeby się odstresować jak przegrywam w snooker w Caromie :D.

Zawsze Wam mówiłem, że snooker w Caromie nie jest tak fajny jak klasyczny bilard, a teraz jeszcze mam dowód, że stresuje młodocianych graczy i źle wpływa na ich psychikę... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi