Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Daniels32

Tryby wyświetlania wątku Wielki problem z pixelozą podczas nagrywania / streamowania OBS

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacje :
Amd 2700x 3.7ghz - 4.1ghz
Gtx 1080
Ram 16 - 3200mhz
Internet 240 / 10

Witam ! posiadam spierdolony problem za przeproszeniem...
Chce zacząć nagrywać i streamować na YouTuba w dobrej jakości ( full HD / 60 fps ) jak widać sprzęt pozwala mi na to ale problem polega w tym że niestety już tak naprawdę od roku posiadam ogromny problem z pixelozą, wypróbowałem już wszystkie ustawienia / kombinacje, czas można już liczyć w dniach nie godzinach Dodgy...
Pixeloza - przy nagrywaniu ( zależy jakie ustawienia ) lepsze* jest mniejsza, gorsze większa nawet ostatnio stworzyłem se nowe ustawienia było w miarę git, dziś przy sprawdzaniu było już okropnie, tak samo jak kiedyś miałem ustawienia z internetu i były spoko ale miałem pixeloze na YouTubie z czego już wiem to chyba po prostu zależy od renderu ale dziś je sprawdziłem to miałem pixeloze, lagi, a nawet slow moo XDD Poważnie...

PROSZĘ WAS O POMOC BO TO JUŻ NAPRAWDĘ JEST ŚMIECHU WARTE Exclamation
Pozdrawiam, Daniel !

+ Podobnie wygląda podczas streamowania, jest duża pixeloza podczas ruchu, a jak stoję jest prawie 97% jak u mnie na ekranie Dodgy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi