Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
red100

Odzież robocza

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!
Wielokrotnie korzystałem z forum, żeby zapoznać się z opiniami nt ubrań i sprzętu. Ostatnio musiałem kupić dobrej jakości odzież roboczą, wybór przez internet jest trudny więc od razu przeszukalem forum. Niestety nie znalazłem odpowiedniego wątku. 
Dlatego postanowiłem założyć ten temat, mam nadzieję że pojawi sie dużo postów i nie będę musiał w przyszłości błądzić żeby znaleźć potrzbne mi informacje.
W pierwszym poście wrzucam opinie nt spodni których ostatnio używałem.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale do jakiego stanowiska? Bo inna odzież robocza będzie przeznaczona dla osoby pracującej w pomieszczeniu a inna do osoby pracujacej na zewnątrz. Inne ubrania robocze będą dobre dla pracowników na standardowej produkcji, inne dla pracowników, którzy maja kontakt z niebezpiecznymi czynnikami ( w tym przypadku warto postawić na odzież ochronna przeznaczoną do konkretnej pracy oraz posiadająca odpowiednie oznaczenia).

W poszukiwaniu butów oraz odzieży roboczej, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:

https://www.ferpol.pl/buty-robocze-2503603

Mają tam duży wybór. 

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi