Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Taurynka

Jaka kawa jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakas ulubiona kawe? Podobno picie w duzych ilosciach wspomaga odchudzanie. Ja uwielbiam latte a im slodsze tym lepsze dlatego zastanawiam sie czy faktycznietakie ilosci cukru czy miodu moga odchudzac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :) Flat wite zdecydowanie!

A skoro jestem przy głosie, to proszę o uszanowanie regulaminu forum - zwłaszcza zakazu zamieszczania linków. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.02.2019 o 15:23, Taurynka napisał:

Macie jakas ulubiona kawe? Podobno picie w duzych ilosciach wspomaga odchudzanie. Ja uwielbiam latte a im slodsze tym lepsze dlatego zastanawiam sie czy faktycznietakie ilosci cukru czy miodu moga odchudzac?

Podobno. Na pewno natomiast picie kawy w przesadnie dużej ilości może mieć negatywny wpływ, polecam skonsultować takie rozwiązanie z dietetykiem, alb przynajmniej lekarzem rodzinnym - nagłe włączenie do diety bardzo  dużej ilości do kawy może być wysoce obciążające. Odchudzanie, poprzez spożywanie cukru w ogóle brzmi groteskowo. 

Co do kawy, sam lubię, jak większość, napić się dobrej kawy gdy mam na to ochotę. Ostatnio bardzo smakuje mi Tchibo Milano Style - nie w każdym sklepie dostępna, dlatego najlepiej zamówić online - na ceneo znaleźć można już za 29 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...