Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Ysyngwen

Pozycjonowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Moja żona  maluje  bardzo ładne obrazy i jakiś czas temu stwierdziliśmy, że może założyć swój własny sklep internetowy i tam sprzedawać te piękne dzieła. Niestety  nie ma zbyt wielu chętnych, dlatego wpadłem na to by udać się do jakiejś firmy, która pomoże wypromować ten sklep.  kolega polecił mi super firmę  https://inpozycjonowanie.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/znacie?
Edytowane przez Ysyngwen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takimi sprawami zajmuje się agencja e-marketingowa New Project z Łodzi. Ich klientami są firmy z różnych branży. Wystarczy spojrzeć na ich realizacje. Nie da się ukryć że praca w branży SEO nie przypomina już tej sprzed kilku lat. Teraz takie działania są bardziej złożone. Pozyskiwanie linków na forach internetowych to w zasadzie już przeszłość. Takie działania niewiele już dają. Mogą być jedynie uzupełnieniem innych czynności. Oni się na tym znają mają ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży IT i współpracują z kilkoma uczelniami w Polsce. Jeżeli ciebie to ciekawi to tu jest ich adres http://www.newproject.biz.pl/realizacje/

Edytowane przez mlaskacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informacje. Ja osobiście korzystałem z usług firmy Linkjuice i muszę przyznać że wszystko było sprawnie i efektywnie.

Edytowane przez Luxia12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi