Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Jaka tania drukarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Macie moze namiary na niedrogą drukarnię online? Szukam czegoś do wydruku kalendarzy w firmie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Polecam drukarnię Openprint:

https://www.openprint.pl -  drukarnia jest z Poznania ale bez problemu realizuja zlecenia wysyłkowe. I mam wrażenia, ze jest o wiele szybciej niż w przypadku zamawiania w drukarniach stacjonarnych. Było tak przynajmniej w moim przypadku. Jak zamawiałem cos stacjonarnie to czasami musiałem czekac na wysyłkę 4-5 dni.

Tutaj miałem zlecenie bardzo czesto zarealizowane na nastepny dzień albo musiałem czekać co najwyżej 2-3 dni maksymalnie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spokojnie złożyć zamówienie na wydruki w drukarni Fingerprint:

https://www.fingerprint.pl

Dobra drukarnia. Wydruki najwyższej jakości, katalogi najtańsze w Polsce, szybkie terminy produkcji. Graficy słuchają, również kreatywnie proponują nowe pomysły, do tej pory drukowalem w wielu drukarniach bo mam sporo materiałów reklamowych do wydrukowania w firmie ale jeszcze nie spotkałam się z takim dobrym stosunkiem jakość w stosunku do ceny.

Mysle, ze jeszcze nie raz tam wydrukuję. 

Edytowane przez red100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiele firm korzysta z drukarni internetowych i ja chyba też będę musiała się na to przerzucić... W dotychczasowej drukarni i tak muszę długo czekać na zamówienie, a też cenowo wydaje mi się, że ich oferta nie jest najkorzystniejsza delikatnie mówiąc. Tu warto sobie zajrzeć też na stronkę https://www.drukowalnia.pl/oferta/katalogi-szyte/ Znajdziecie tu drukarnie robiącą katalogi, wizytówki, ulotki i wiele innych produktów dla firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...