Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Pożyczki pozabankowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naprawdę tak wiele osób bierze takie pożyczki? W skrzynce mam coraz wiecej reklam takich pożyczek.Czy ludzie nie widzą, że oprocentowanie jest takie wysokie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż. Wszystko jest w umowie. Jeśli coś podpisujesz i dobrze się zapoznasz z treścią umowy to będziesz dobrze wiedział ile firma na Tobie zarobi

A pożyczki pozabankowe wcale nie muszą byc takie złe: http://brief.pl/bezpieczenstwo_informacji_-_przedsiebiorca_vs_konsument_jak_chronic_swoje_dane_osobowe/ - na stronie jest opisane w jaki sposob przy braniu takich pożyczek chronić swoje dane osobowe. 

Po pierwsze nie wymagaja tylu formalności co w banku. Po drugie nie trzeba mieć aż takiej dużej zdolności kredytowej. Po trzecie w przypadku kredytu na krótki czas może być to o wiele bardziej oplacalne. 

Wiele firm oferuje obecnie promocje pierwszej darmowej pozyczki, w ramach której można pożyczyć pieniądze naprawdę niedrogo! 

Edytowane przez bony00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie, takie pożyczki wcale nie musza być takie złe. Te wszystkie negatywne opinie tworzone są przez tak zwanych dłużników. Uważają, że biorąc pożyczkę i nie płacąc za nią to wszystko im się upiecze. A niestety podpisując umowę jest to już pewne zobowiązanie. Ja jak na razie korzystałem z oferty Kredyt1000 i jestem zadowolony. Żadnych komplikacji,  spłacić spłaciłem i jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...