Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! czy ktoś z forumowiczów korzystał może z lakier hybrydowy semilac tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady oraz dyrektywy z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie polecam jednak smarować twarzy lakierem hybrydowym..... Hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak innym ale mnie sie wydaje ze lakier hybrydowy to predzej do paznokci :D :D :D Ale jesli koniecznie cos do twarzy to polecam cetaphil md dermoprotector. Fajnie nawilza, szybko sie wchłania i nie pozostawia skóry tłustej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o kosmetyki dla kobiet do twarzy to polecam markę mystic warsaw z której sama korzystam i są to kosmetyki naprawdę wysokiej jakości. Szczególnie cienie do powiek - mają piękne odcienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo że o skórę trzeba dbać, dbać o demakijaż, nakładanie kremów itd. Ale co jakiś czas warto też się udać do profesjonalistów na specjalne zabiegi. Na przykład ja mam sprawdzoną klinikę w Warszawie i tam zawsze jadę żeby zadbać o cerę - https://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ Mają najlepszy sprzęt i przede wszystkim najlepszych specjalistów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć! czy ktoś z forumowiczów korzystał może z lakier hybrydowy semilac tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady oraz dyrektywy z góry dziękuję Pozdrawiam

Ja używam lakierów Semilac ale najczęściej są to taki żele UV: https://semilac.pl/pl/zele-uv hybryd używałam tylko kilka razy ale byłam z nich bardzo zadowolona. Generalnie lakiery tej marki mają bardzo dobre opinie.

Edytowane przez nielubiezimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi