Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem fajną darmową Polską grę strategiczną pod tytułem Islandoom. Zarządzamy w niej własnymi wyspami oraz okrętami wszelkiego rodzaju, które można modernizować ulepszać i tworzyć formacje bojowe. Poza tym jak w każdej grze strategicznej online mamy tutaj możliwość budowania całej infrastruktury niezbędnej do rozwoju naszej floty i mieszkańców, ulepszanie praktycznie każdego elementu i handlowanie towarami w wirtualnym sklepie.

Nie ograniczymy się jednak tylko do własnego podwórka, wyruszając do eksploracji znajdziemy pirackie wyspy które można podbić i wydobywać z nich surowce do produkcji. Podobnie jest z wyspami innych graczy które możemy przejąć na własny użytek. Zadania oraz misje dzienne dostarczają wiele zabawy i sporo nagród pomagających w głównym rozwój. Do tego główna postać bohatera (czyli) kapitana może zostać wyposażona w ekwipunek , zdobywa doświadczenie i nowe umiejętności.

Graficznie nie znajdziemy tutaj wodotrysków ale chyba nie o to chodzi w tego typu grach, ważna jest zabawa i taktyczne zagrywki które zapewnią zabawę na długi czas.

Zainteresowanych odsyłam do większego opisu: http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_54.html

Filmik YouTube:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi