Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
martunia

Uwaga na wydawnictwo Wiedza i praktyka

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu zmienił się wydawca Linux-magazine na zamieszczonego w tytule.Pomimo tej zmiany gazetę dostawałem w

terminie, w lutym tego roku skonczyła mi się prenumerata. Chciałem ją przedłużyć już w połowie stycznia na kolejne 2 lata

u poprzedniego wydawcy było to możliwe i dodatkowo dostałem dodatek w postaci bonusowego wydania elektroniczego.

ale u obecnego wydawcy okazało się to nie mozliwe ponieważ przedłużenie prenumeraty jest możliwe od wydania bieżącego (marcowego).Pan tłumaczył się najnowszą wersją oprogramowania.Z ostatnim numerem gazety dostałem pismo że dla wygody

w ciągu kilku dni powiniennem dostać fakturę Pro-forma na kolejny okres. Oczywiście jej nie dostałem,więc w połowie lutego wysłałem maila w celu przedłużenia prenumraty.Pan Artur odpisał mi łaskawie po kilku dniach że fakturę powiniennem dostać w ciągu 2 dni,czekam juz ponad 2 tygodnie i nie dostałem ani faktury ani nanowszegu numeru gazety.

Ostrzegam więc potencjalnych czytelników Linux-magazine żeby się zastanowili przed ewentualną prenumeratą tej gazety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi