Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mynia93

Mieszkanie na błysk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć smile.png Bardzo chętnie przeczytam opinie na temat zatrudniania osób bądź firm do sprzątania domów i mieszkań. Czy korzystacie z takiej pomocy? Z kim najlepiej nawiązać współpracę czy z osobą która dorabia sprzątając czy z profesjonalną firmą? Jakie macie doświadczenie w tym temacie? Zastanawiam się nad https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan Czy ktoś ma doświadczeni związane z tym tematem? Bardzo proszę o opinie.

Edytowane przez mynia93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mogę polecić Ci fajny tekst o codziennych obowiązkach, a właściwie jak zorganizować je, żeby nie sprawiały nam tyle problemu http://www.kobiety.pl/dom/jak-zamienic-obowiazki-w-przyjemnosci

Szczerze mówiąc zatrudnianie od razu firm sprzątających do mieszkania może być przejawem lekkiego snobizmu i lenistwa, no chyba, że faktycznie masz dużą powierzchnię i nie brakuje Ci na to funduszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej samemu zakasać rekawy i wziac sie za sprzatanie? Firmy sprzatajace sa drogie a prywatnej osobie bym nie zaufala. Majac dobre srodki czystosci nawet sprzatanie moze byc przyjemne. Ja bardzo sobie chwale chemie niemiecka ktora kupilam w pralni chemicznej https://lemonfresh.com.pl/ Sprzatanie idzie mi teraz raz dwa i nawet mi sie spodobalo a dom mamy ponad 250m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No jak szukasz takiej firmy czy nawet jakiejś osoby sprzątającej to zwróć uwagę na to jakich środków używają, bo to też ma duże znaczenie. Ja na przykład zatrudniam kilka osób do mojej firmy i sam zamawiam im środki czystości z tej strony  http://www.profilcosmetics.com/ tak samo jak i mydło do rąk itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...