Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
lukaszstencel

Jaki dostawca internetu?

Rekomendowane odpowiedzi

Na rynku jest wielu dostawców. Wcześniej miałem jakieś orendże i tego typu twory, ale w ogóle to się u mnie nie spisywało. Co chwila net mi padał. Zmieniłem dostawcę na Bignet http://bignet.pl/ i mam wreszcie święty spokój, a internet śmiga aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej porównać oferty kilku dostawców internetu po czym wybrać tego, który dla nas jest najlepszy pod kątem ceny oraz szybkości połączenia. W większych miastach nie ma z tym problemu, gorzej wygląda natomiast sytuacja w małych miejscowościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, to także zależy ściśle od miejsca zamieszkania i szybkości internetu oraz rzecz jasna ceny. Tak jak pisze Przedmówca, porównaj i przetestuj ( jeżeli to możliwe) internet od kilku operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o dostawcach internetu oraz innych usług to polecam zwrócić uwagę takze na Euro.net chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że najlepiej brać internet szerokopasmowy i światłowodowy. Jednak na przykład mieszkając na wsi ma się ogromne ograniczenia co do wyboru dostawcy Internetu. Najczęściej jedyną opcją jest Orange lub lokalne internety radiowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat mam Internet w Orange ale ostatnio nie spisuje się tak jak kiedyś. Trzeba pomyśleć nad zmianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaczęło być słabo z Internetem z Orange, ale na szczęście wreszcie położyli do mnie światłowód i znowu śmiga jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat mam mobilny net z Plusa, jako jedyny się sprawdził, od innych dostawców ciągle tracił zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś internet od dostawcy ogólnopolskiego, ale nie byłem zadowolony. Bardzo często były spadki prędkości i awarię. Przerzuciłem się na koba - https://www.koba.pl/kontakt/ i tutaj takie rzeczy się nie dzieję. Przesył danych jest naprawdę szybki, upload bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...