Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Kseromax_pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Kseromax_pl

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. Kseromax_pl

  Karty a kopanie krypto

  Wydaje mi się, że aż tak znacznych spadków cen nie będzie. Ale poczekajmy jak zareaguje rynek na popularność kryptowalut.
 2. Kseromax_pl

  Nie działa internet na nowym laptopie

  Wgranie sterowników pomogło? Jeżeli nie, to wydaje mi się konieczne oddanie laptopa do serwisu i powiadomienie ich o tym problemie.
 3. Kseromax_pl

  Tani laptop do gier

  Wydaje mi się, że słowo "tani laptop" i "do gier" wykluczają się. Laptop do gier kosztuje około 6 tysięcy złotych. Chyba, że masz na myśli jakieś starsze gry np. Diablo 2 czy WarCraft III wtedy wystarczy laptop za planowane przez Ciebie pieniądze.
 4. Kseromax_pl

  Problem z kartą graficzną

  Być może powodem opisanego przez Ciebie wyżej problemu jest zbyt mała moc zasilacza. Podaj model i moc zasilacza jaki podajesz. Zdecydowanie "potwór" jakim jest GTX 1060 potrzebuje znacznie więcej mocy niż GTX 550 Ti.
 5. Kseromax_pl

  regały na części komputerowe

  Moim zdaniem metalowe regały są dość solidne i powinny wytrzymać obciążenie jakie planujesz im zgotować. Ewentualnie zapytaj jeszcze w sklepie do ilu kg można je obciążyć.
 6. Kseromax_pl

  Problem z zasilaniem w komputerze

  Moim zdaniem jeżeli czyszczenie komputera z kurzu etc. nie pomogło, to pozostało się tylko oddać komputer do wyspecjalizowanego serwisu w celu zbadania problemu.
 7. Kseromax_pl

  kopiarki

  Jeżeli szukasz takiego sprzętu i podobnych materiałów, to śmiało zajrzyj na naszą stronę zajmujemy się właśnie takimi rzeczami.
 8. Kseromax_pl

  Jaki dostawca internetu?

  Oczywiście, że najlepiej brać internet szerokopasmowy i światłowodowy. Jednak na przykład mieszkając na wsi ma się ogromne ograniczenia co do wyboru dostawcy Internetu. Najczęściej jedyną opcją jest Orange lub lokalne internety radiowe.
 9. Kseromax_pl

  Zużyte tonery i tusze

  W moim przypadku najczęstszymi działaniami w przypadku zużycia się tonera są opcje b i c. Zajrzyjcie też do naszego sklepu
 10. Kseromax_pl

  Co myślicie o takim Kompie? :)

  Zdecydowanie bym się skłaniał ku procesorowi z rodziny Intel i5 oraz karty graficznej Nvidia, co da dobrą synergię. W takim przypadku wydaje mi się, że będzie to dobry i mocny sprzęt.
 11. Kseromax_pl

  Która 1080? A może 1070ti?

  Karta graficzna powinna być dobrana do sprzętu. Podaj najlepiej pełną specyfikację komputera. Pamiętać należy o zasadzie "komputer jest tak mocny jak jego najsłabszy komponent".
 12. Kseromax_pl

  komputer dla 7latka

  W takim wieku nie powinno się kupować jakiegoś bardziej zaawansowanego sprzętu. Raz, że dziecko może go po prostu popsuć, a dwa, że raczej będzie go używał głównie do nauki czy prostych gier.
 13. Kseromax_pl

  Dobór karty graficznej do komputera

  Ze swojej strony mogę polecić GeForce 750Ti do takiego sprzętu. Osobiście tej karty używałem i bardzo dobrze ją wspominam.
 14. Kseromax_pl

  Laptop do gier do 2000

  Budżet, który planujesz przeznaczyć na laptopa - moim zdaniem - nie spełni wymagań. 2 tysiące to zdecydowanie za mało na laptopa, który "udźwignąłby" wymienione przez Ciebie gry.
 15. Kseromax_pl

  komputer do biura

  W przypadku komputera do typowo prac biurowych można nawet pokusić się o jakiś używany. Ważne żeby obsługiwał programy typu Word, Excel, Power Point etc.
×