Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bartu30

Meble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie kupujecie meble do swoich mieszkań, domów? Lepiej jest kupować w salonie meblowym czy zamawiając ze strony internetowej? a może u stolarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkm forumowiczom tego forum :) Jakiś czas temu zachciało mi się odświeżenia swojego mieszkania i zdecydowałem się na grunotwny remont. Oczywiście włącznie z wymianą wszystkich mebli w meszkaniu, bo bez tego nie można mówić o pełnym odświeżeniu mieszkania :) Zależy mi na tym, żeby kupić meble nowoczesne, do wszystkich pomieszczeń w jednym sklepie i dodatkowo, żeby oferowali profesjonalne doradztwo. Najlepiej, żeby sklep dział na terenie Krakowa... Czy znacie może coś w tym obszarze tematycznym? Z tego co orientowałem sie wśród znajomych, niezłą ofertę, która spełnia te warunki ma sklep http://www.meblelargo.pl/ Czy myślicie, że to jest faktycznie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie :)

Edytowane przez Werbol_34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o meble, to ja największą uwagę zwracam na krzesła do kuchnismile.png W ogóle kuchnia jest moim ulubionym miejscem w całym domu, także w urządzenie jej włożyłam całe serce. Uwielbiam niebanalne meble, które są nowoczesne i stylowe. Właśnie takie krzesła kupiłam do mojej kuchni i dzięki temu pomieszczenie wygląda bardzo trendy! smile.png Wszystkim naszym znajomym bardzo podobają się krzesła i pytają nas, gdzie je kupiliśmy.

Edytowane przez Ritan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam lubie sobie obejrzec meble na zywo, sprawdzic co i jak :) Dlatego najczesciej kupuje w salonie agata - tam mam wszystko porozkladane, moge zobaczyc, sprawdzic, dotknac :D dla mnie to naprawde wazne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i do wyboru do koloru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi