Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
natkawal76

Szkolenie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnim czasem bardzo popalane robią się rożnego rodzaju szkolenia. Możemy na nie zapisać się przez internet, wybrać dogodną dla nas lokalizacje i co bardzo ważne porównać cenę u rożnych firm. Jednak każdego z nas interesuję inna branża jak np. szkolenia z obsługi komputera czy kurs uprawniający nas do otrzymania pozwolenia na pracę z dziećmi. W internecie znalazłam bardzo ciekawą ofertę https://med-coach.pl/voucher. Nie jest to popularne szkolenie jednak bardzo wiele osób go wbrew pozorom potrzebuje. Ludzie młodzi po misjach wojennych często nic nie potrafią tylko walczyć, nie ma dla nich aż tyle etatów w wojsku, dlatego zmuszeni są odejść i poszukać innej pracy. Tylko bardzo mało z nas o nich myśli. Ja znalazła kilka takich kursów zlokalizowanych w rożnych miastach i muszę powiedzieć, ze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ceny ich również nie są wygórowane, a w niektórych przypadkach możemy dostać zniżki lub Kraj pokrywa koszty takiego szkolenia. Dlatego warto jest poszperać w internecie i znaleźć najbardziej korzystną ofertę dla osób odchodzących z wojska i aby ich zmiana pracy zawsze przynosiła im satysfakcję.

Edytowane przez natkawal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy temat, ciekawe szkolenia tylko szkoda... ze nigdy nie bylem i nie bede zolnierzem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, to dlaczego nigdy się na takie szkolenie nie wybrałeś? Może akurat coś by było fajnego? Ja na przykład byłem bardzo zainteresowany niedawno szkoleniem, którego tematem była niepewność pomiaru. I naprawdę powiem wam, że to jest bardzo fajna opcja :) Ciekawy temat, bardzo ciekawie prowadzony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja często sam organizuję takie szkolenia w naszej firmie bo jestem za to odpowiedzialny. To oprocz firmy szkoleniowej warrto zawsze pamiętac o cateringu. Takie dlugie wydarzenia nie obejdą się bez bufetu z ciepłymi napojami i jakimiś przekąskami. Dobrze pracuje mi się z Catering Arts, bo zawsze przygotowują dla nas profesjonalny catering.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szkolenia są bardzo fajne, nawet tak zwyczajnie dla siebie, żeby się coś dowiedzieć. W wielu pracach pracowałem do tej pory i zazwyczaj korzystał jeśli była taka okazja, ale częściej mimo wszytko szukałem czegoś co mnie interesowało we własnym zakresie. Czasem można trafić na bardzo fajną i przydatną tematykę w niekoniecznie wysokiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, żeby na takim szkoleniu pojawił sie także catering, bo wtedy jest jeszcze lepiej odbierane przez uczestników. My na wszelkie szkolenia, czy spotkania biznesowe zatrudniamy firme catering Arts. Oni maja duże doświadczenie w organizacji tego typu spotkań, więc zawsze wszystko jest świetnie przygotowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Takie eventy są bardzo fajne i dobrze zorganizować sobię ekipe przed startem w pracy. U mnie w firmie korzystają z http://see4business.com/organizacja-eventow-konferencji i do tej pory są zadowoleni z tego wszyscy. Bardzo dobra organizacja i zaaranżowanie całego wyjazdu, ponadto da się dogadać i dograć wszystkie kwestie żeby każdemu odpowiadało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szkolenia robią się popularne, bo to tak naprawdę gwarant tego, że będziemy mieć lepsze kwalifikacje zawodowe :) Wiadomo że szef bardziej doceni tego pracownika, który się rozwija. Ja pracuję w firmie, która zajmuje się szeroko pojętym programowaniem. Miesiąc temu szef zaprosił mnie i kilku innych pracowników na szkolenie z https://itlecture.pl/szkolenie-node-js-framework-express . Zdobyliśmy nową wiedzę i dzięki temu zostaliśmy przeniesieni do nowego działu, w którym oczywiście mamy nowe obowiązki ale też lepsze zarobki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze warto robić kursy i się doszkalać. Jeśli zastanawiacie się nad kursem marketingu czy zarządzania to polecam najlepszą firmę która zna się na rzeczy negocjacje szkolenia high5 pracują tam eksperci i osoby doświadczone. Ja bardzo serdecznie polecam. Warto korzystać z takich kursów. Są bardzo ciekawe i pomocne.  Uważam że się przydadzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno warto znać przynajmniej jeden język obcy i to perfekcyjnie. W wielu firmach wymagany jest język angielski, a nieraz też i inne języki. Poczytajcie sobie na stronie https://angloville.pl/artykuly/dlaczego-warto-znac-jezyk-obcy/ także o wielu innych korzyściach, które wynikają ze znajomości języka obcego, może to was przekona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w najbliższym czasie będę obecny na szkoleniu https://totalexpert.pl/szkolenie/prawo-pracy/katowice/ ale w okresie wakacyjnym mam do zaliczenia jeszcze kilka z nich. Staram się dbać o rozwój osobisty i z każdym takim szkoleniem zyskuje pewność, że mój awans zawodowy jest coraz bliżej. Postawcie na rozwój, inwestujcie w siebie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że jeśli o karierze jako elektryk, to bardzo dobrym pomysłem jest kurs elektroniczny. Mój brat od razu po otrzymaniu uprawnień elektrycznych G1 znalazł pracę :D. Musze przyznać, że podjął bardzo dobrą decyzję wzięcia udziału w tym kursie - dobre stawki i sporo ofert pracy na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mi jakiś czas temu znajomy polecił  http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/szkolenia-bhp.html . Mówi, że mają bezkonkurencyjne ceny. Poza tym posiadają wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę. Nie ma nic lepszego pod tym względem w internecie. To lider w zakresie szkoleniowym. Zapoznajcie się z ich ofertą bo naprawdę warto według mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest mnóstwo szkoleń i kursów które warto a nawet trzeba wykonać jeśli chcemy podjąć daną pracę czy też się przekwalifikować, uzyskać dodatkowe umiejętności. Człowiek cały czas się uczy i tego warto się trzymać. Jak ktoś wyżej wspomniał o uprawnienia elektryczne powinni postarać się wszyscy Ty którzy chcą pracować w zawodzie elektryka ale także zajmować się dozorem czy kontrolą instalacji czy urządzeń energetycznych. Do tego celu są potrzebne uprawnienia g1 uzyskiwane po takim kursie https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ i zdanym egzaminie oczywiście. Świadectwo Kwalifikacyjne ważne jest przez 5 lat, potem wymaga odnowienia. Można na taki kurs zapisać się w różnych miastach Polski, dokładnie gdzie można sprawdzić na stronie firmy eMKa szkolenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Żeby zrobić kursy i szkolenia to najlepiej w Kontimexie w Warszawie. Mają bardzo duży wybór kursów oraz naprawde profesjonalną kadrę nauczycielską. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli szukacie firmy organizującej szkolenia BHP dla pracowników to sprawdźcie ofertę na stronie https://terraverde.pl/bhp/ , oferują również kompleksową obsługę firmy z zakresu BHP jasło , dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Coraz więcej osób bierze udział w szkoleniach i według mnie to naprawdę świetna sprawa na poszerzenie swoich doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to warto, ale też znam ludzi, którzy stracili dużo pieniędzy na szkolenia i w sumie w ogóle z nich nie korzystają. Trzeba dobrze sobie przemyśleć co zamierzacie wybrać, bo opcji jest też i dość sporo. Najlepiej szukać szkolenia pod kątem przyszłej pracy. Zobaczcie sobie może oferty pracy Rzeszów i wybierajcie mądrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szkolenia i kursy to teraz często konieczność, żeby się utrzymywać na rynku pracy i być konkurencyjnym. Niektóre branże wymagają tego jeszcze bardziej, a taką na przykład jest zawód nauczyciela czy praca w oświacie. Liczba problemów, z którymi musi się mierzyć nauczyciel nigdy nie maleje, a takie wydarzenia jak wojna czy wcześniej pandemia, stawiają potężne wyzwania. Tutaj https://ecrklex.pl/produkty/szkola-po-pandemii-strategia-dzialan-projakosciowych-od-wrzesnia-2021-r jest opisana strategia działań projakościowych po zakończeniu pandemii, jeśli pracujecie w szkole, to warto zajrzeć na stronę, zwłaszcza, że znajdziecie tam mnóstwo artykułów i aktualnych informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...