Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
brzoskwinka

Biuro turystyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzień dobry

 

Znacie może biura turystyczne które specjalizują się w destynacji hiszpańskiej i posiadają świetne oferty hoteli w Costa Brava? W internecie znalazłam takie biuro https://directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/costa-brava/ posiada pozytywne opinie, dlatego chciałabym z niego skorzystać, sądzicie, że warto wyjeżdzać w tamte strony?

Edytowane przez brzoskwinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

My zawsze jeździmy z https://tropicalsun.pl/ , bo uwielbiamy takie kierunki jak Malediwy, Mauritius, czy jak w tym roku- Dominikana :) Ceny mają naprawdę atrakcyjne w stosunku do jakości, no a jednak są to też kierunki, które robią efekt wow. Jak pierwszy raz pojechałem na Dominikanę, to tak mi się spodobało, że żona mnie siłą musiała pakować do powrotnego samolotu haha :D Także jak dla mnie wczasy Dominikana to absolutne must have każdego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A czy biura podróży ogarniają także domki drewniane nad morzem? Bo czegoś takiego chciałbym spróbować w tym roku, bo planowałem to od wielu lat, dopiero teraz będzie ku temu sposobność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardzo dawno nie jechałam nigdzie z biurem. Teraz nam się na prawdę udało załatwić wszystko na https://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ - super noclegi i tyle atrakcji, można wybierać co kto lubi bo i dla aktywnych i dla tych bardziej leniuchów jest mnóstwo opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×