Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tabasco

Wesele w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakies ładne sale bankietowe, hotele, restauracje w Krakowie, gdzie można zorganizować wesele tak na 170 osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A myśleliście już może coś bardziej o tym weselu organizacyjnie... ? Wiesz, chodzi mi tutaj o jakieś dodatkowe atrakcje dla gości, czy planujecie coś takiego ? Jeśli tak, to na pewno prędzej czy później zapoznacie się z ofertą strony https://freakfotobudka.pl/ odnośnie fotobudek. Mają najlepsze fotobudki w regionie, bez dwóch zdań. Są po prostu bezkonkurencyjni w swojej branży :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowalismy się jednak na hotel best western efekt express w krakowie. To piekne miejsce, idealne na wesele i bardzo nam się spodobało. Własnie zaklepaliśmy termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że pojawił się tu wątek o dodatkowych atrakcjach dla gości, świetny pomysł. Powiem szczerze, że mnie trochę nudzą wesela gdzie się większość czasu spędza na siedzeniu przy stole i czasem potańczy. Dlatego o ile pogoda na to pozwala genialną opcją wydają mi się wesela plenerowe. Z ofertą organizacji takowych spotkałem się ze strony obiektu restauracyjno-hotelowego w Pszczynie, można poczytać na http://hotelstyl70.pl/blog/2016/02/10/wesele-w-plenerze-pszczyna/ ale najlepiej pojechać i zobaczyć, bo to naprawdę piękna okolica. Ja byłem w ubiegłym roku przejazdem i chętnie zajrzę znowu, a gdybym miał własny ślub w planach, bardzo prawdopodobne, że wybrałbym właśnie to miejsce i zabawę pod chmurką:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj https://www.gdziewesele.pl/ macie fajną porównywarkę ofert na wesela, są tam miejsca z całego kraju, można sprawdzić opinię o każdym i zobaczyć cenę. Ja jak szukałam miejsca to z nich korzystałam, udało się znaleźć niedrogą salę z dobrymi opiniami i faktycznie byłam zadowolona z organizacji wesela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...