Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tabasco

Wesele w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakies ładne sale bankietowe, hotele, restauracje w Krakowie, gdzie można zorganizować wesele tak na 170 osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A myśleliście już może coś bardziej o tym weselu organizacyjnie... ? Wiesz, chodzi mi tutaj o jakieś dodatkowe atrakcje dla gości, czy planujecie coś takiego ? Jeśli tak, to na pewno prędzej czy później zapoznacie się z ofertą strony https://freakfotobudka.pl/ odnośnie fotobudek. Mają najlepsze fotobudki w regionie, bez dwóch zdań. Są po prostu bezkonkurencyjni w swojej branży :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowalismy się jednak na hotel best western efekt express w krakowie. To piekne miejsce, idealne na wesele i bardzo nam się spodobało. Własnie zaklepaliśmy termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że pojawił się tu wątek o dodatkowych atrakcjach dla gości, świetny pomysł. Powiem szczerze, że mnie trochę nudzą wesela gdzie się większość czasu spędza na siedzeniu przy stole i czasem potańczy. Dlatego o ile pogoda na to pozwala genialną opcją wydają mi się wesela plenerowe. Z ofertą organizacji takowych spotkałem się ze strony obiektu restauracyjno-hotelowego w Pszczynie, można poczytać na http://hotelstyl70.pl/blog/2016/02/10/wesele-w-plenerze-pszczyna/ ale najlepiej pojechać i zobaczyć, bo to naprawdę piękna okolica. Ja byłem w ubiegłym roku przejazdem i chętnie zajrzę znowu, a gdybym miał własny ślub w planach, bardzo prawdopodobne, że wybrałbym właśnie to miejsce i zabawę pod chmurką:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wesele to nie tylko wielkie wydarzenie w życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi. To także wielka odpowiedzialność w kwestii załatwienia wszystkich formalności oraz wielu potrzebnych usług. Moim zdaniem to trzeba zacząć od ustalenia tego czy chcemy zapraszać wszystkich jak popadnie, czy będzie to uroczystość tylko i wyłącznie dla najbliższych. Wtedy możemy liczyć na zupełnie inny komfort, a nasi goście będą w pełni zrelaksowani :) Pozwoli to także ograniczyć znacznie koszta wynajmu sali oraz podwyższenia standardu odnośnie sali czy samego menu. Nie zapominajmy także o takich dodatkach jak oprawa muzyczna. W dzisiejszych czasach nadal są bardzo popularne zespoły weselne Kraków oferujące muzykę na żywo. Z pewnością bogaty repertuar utworów trafi do większej części naszych gości, mobilizując ich do świetnej zabawy do białego rana :)

Edytowane przez kamilszmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...