Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
natkawal76

Fajna rzecz do przedsiebiorstwa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Z braku ciekawszych zajęć szukałem jakiś ciekawych rzeczy do firmy, które mogą pomóc w zwiększeniu efektywności pracy. Przypadkowo znalazłem tego typu dźwigi samochodowe:http://ps24.net.pl , które z powodzeniem mogły by transportować towary w biurze i nie tylko. Pomyślałem o rozmaitych głupich koncepcjach ich wykorzystania: zaczynając od urządzenia w takim dźwigu imprezy po transport osób, które by były na tyle zmęczone, że byłyby zmuszone do skorzystania z takiego dźwigu. A jakie wam przychodzą pomysły do głowy?

Edytowane przez natkawal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niezłe, faktycznie.

Ja mam dla Was tez cos fajnego, aczkolwiek zupełnie innego. Eventy dla firm. Co Wy na to? Słyszałam, że to świetna forma reklamy. Organizacją eventów w Gdańsku zajmuje się http://eventconcept.pl/pl/organizacja-imprez.html Warto z nimi porozmawiać jak sie najlepiej zareklamować. Wybieraja świetne atrakcje i lokalizacje, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł z takim dźwigiem, mógłby po prostu stać w biurze i zrobiłby furorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W wielu przemysłach transport, logistyka jest kluczowym elementem biznesowym. Czasem najlepiej zdecydować się na zlecenie tego firmie zewnętrznej. Jednak jeżeli sami siedzicie w transporcie to będziecie musieli zakupić odpowiednią flotę samochodów. W różnych przemysłach także tego typu https://www.tamtrongroup.com/pl/product/waga-samochodowa-tamtron-scalex-1000p/ wagi samochodowe będą niezbędne. Można spokojnie je zainstalować na utwardzonym podłożu i sprawdzić wagę samochodu z załadunkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...