Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pawicka

Wasz ulubiony serial.

Rekomendowane odpowiedzi

Który z seriali nie tylko telewizyjnych ale i oglądanych w internecie podobał Wam się najbardziej. Mnie podoba się Gra o tron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Gra o tron to jedyny serial jaki oglądam, choć wiem że jest ich dużo więcej ale nie mam na nie czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja od zawsze oglądam m jak miłość. Teraz doszło powiedz tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tylko m jak miłość i pierwsza miłość biggrin.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

"Gra o tron" bardzo dobry serial, ale książka lepsza. Seria "Gwiezdne wrota" SG9 czy Atlantyda także ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sezon na miłość teraz na tv puls leci.. super serial, zabawny i lekki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sense 8 i Peaky Blinders. Mało popularne seriale, a są mega genialne! wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kinoman:

https://www.kinoman.co/

 

Pojawia się tam od razu praktycznie wszystko co wyszło: Narcos, Gra o tron czy inne..... I to w dobrej jakości.

 

Nie polecam natomiast bawić się w ściąganie filmów za pomocą torrentów.Jest to niebezpieczne i wiele słyszało sie o sytuacjach jak ktoś dostał wezwanie do zapłaty za ściągnięcie i udostępnianie filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A może warto w tym temacie popytać znajomych? Z moich doświadczeń wynika, że to naprawdę jest bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mam 3 topki:

Sons Of Anarchy, The Sopranos, Breaking Bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z was robił kiedyś filmiki promujące waszą działalność gospodarczą? Chodzi mi o krótkie spoty reklamowe, które potem chciałbym zamieścić na mojej stronie internetowej. Zastanawiam się, czy nie zrobić kilku takich filmików nagrywanych z drona, co o tym myślicie? Firma www.dronsfera.pl ma ciekawe oferty na takie rzeczy i w miarę tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym w tym temacie popytał znajomych. Moim zdaniem to się naprawdę dość dobrze sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...